20:41
20:41
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Άρη και την Κόλος Κοβαλίβκα by www.sport-fm.gr
20:42
Πρόκειται για μονή αναμέτρηση στο πλαίσιο του δεύτερου προκριματικού γύρου του Europa League by www.sport-fm.gr
20:45
20:51
Άρης (4-2-3-1): Κουέστα – Σάσα, Ροζ, Ντάτκοβιτς, Γκάνεα – Ματίγια, Τζέγκο – Φετφατζίδης, Μπερτόγλιο, Μπρούνο Γκάμα – Λόπεθ by www.sport-fm.gr
20:53
Κόλος Κοβαλίβκα (5-4-1): Βόλινετς - Ζοζούλια, Χαβρίς, Πετρόβ, Νόβακ, Γέμετς - Σμίρνι, Μπογκντάνοβ, Ζαντόια, Άντιουκ - Λισένκο by www.sport-fm.gr
20:54
Διαιτητής: Λιονέλ Τσούντι (Ελβετία), Βοηθοί: Ματίας Σμπρίσα, Πασκάλ Χίρτσελ, Τέταρτος: Αλεσάντρο Ντούντιτς by www.sport-fm.gr
20:54
20:55
20:59
20:59
21:01
2' Διακοπή στο ματς καθώς παίκτης των φιλοξενούμενων αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού by www.sport-fm.gr
21:04
21:05
21:09
21:11
Στην πρώτη φάση του αγώνα, ο Λόπεθ τραυματίστηκε και αιμορραγούσε στο κεφάλι και του έγιναν την ίδια ώρα ράμματα by www.sport-fm.gr
21:16
16' Έχει πάρει πλέον την κατάσταση στα πόδια του ο Άρης και προσπαθεί να φέρει το παιχνίδι στην περιοχή των φιλοξενούμενων by www.sport-fm.gr
21:20
21' Ευκαιρία για τον Άρη! Συνεργασία από τα δεξιά του Σάσα με τον Μπερτόγλιο, ο πρώτος γύρισε την μπάλα στον Λόπεθ, αλλά το πλασέ του μπλοκαρίστηκε από τους αμυνόμενους by www.sport-fm.gr
21:22
22' Ευκαιρία για την Κοβαλίβκα! Εξαιρετική σέντρα από τα αριστερά, ο Ζοζούλια εντελώς αμαρκάριστος βρήκε... αέρα και ο Άρης στέκεται πολύ τυχερός που δεν δέχεται γκολ σε αυτή τη φάση by www.sport-fm.gr
21:26
21:31
21:32
33' Μεγάλη ευκαιρία για την Κοβαλίβκα με τον Σμιρνί! Λάθος του Ροζ, σουτ του Αντιούκ με την μπάλα να κοντράρει, πήρε τέτοια τροχιά που έβγαλε τον Σμιρνί σε θέση τετ-α-τετ και ο Κουέστα έσωσε τον Άρη με το δεξί του πόδι by www.sport-fm.gr
21:34
21:35
36' ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ! Εξαιρετική εκτέλεση του Ματίγια, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι και άουτ. by www.sport-fm.gr
21:36
21:42
21:45
21:47
21:47
Ο Άρης είχε μία πολύ καλή ευκαιρία με την απ' ευθείας εκτέλεση φάουλ του Ματίγια να καταλήγει στο δοκάρι στο 36', ενώ η Κοβαλίβκα είχε τη δική της στιγμή στο 33' με τον Σμιρνί να νικιέται από τον Κουέστα by www.sport-fm.gr
22:03
22:04
47' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΒΑΛΙΒΚΑ! 0-1! Εκτέλεση φάουλ από τα αριστερά, η μπάλα χτυπά και στον αγωνιστικό και ο Νόβακ με κεφαλιά ανοίγει το σκορ! by www.sport-fm.gr
22:08
22:12
54' Ατομική ενέργεια του Φετφατζίδη, συνεργασία με τον Λόπεθ ξαναπαίρνοντας την μπάλα, το σουτ που επιχείρησε ήταν κακό και η μπάλα πέρασε άουτ. by www.sport-fm.gr
22:13
55' ΓΚΟΛΑΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ ΚΑΙ 1-1 Ο Μπερτόγλιο γύρισε την μπάλα, αυτή από τις κόντρες στα πόδια του Μπρούνο Γκάμα και με εκπληκτικό σουτ, ισοφαρίζει σε 1-1! by www.sport-fm.gr
22:14
22:17
22:20
62' Έχουν αποκτήσει μεγάλη αυτοπεποίθηση οι παίκτες του Ένινγκ και έχουν ανεβάσει την απόδοσή τους by www.sport-fm.gr
22:20
62' ΓΚΟΛ Η ΚΟΒΑΛΙΒΚΑ! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! 1-2! Οι Ουκρανοί έπειτα από μεγάλη πίεση πέρασαν το κέντρο, σουτ από τα αριστερά της μεγάλης περιοχής, ασταθής επέμβαση του Κουέστα και ο Αντιούκ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα μετά το... ριμπάουντ που πήρε. by www.sport-fm.gr
22:25
22:27
69' Πονηρή εκτέλεση φάουλ από τα αριστερά για τους Ουκρανούς, η μπάλα πάνω από την εστία by www.sport-fm.gr
22:28
22:29
22:33
75' Ευκαιρία για την Κοβαλίβκα! Η μπάλα έφτασε στα δεξιά στον Σελέζνιβ, έκανε το σουτ, αλλά απέκρουσε ο Κουέστα by www.sport-fm.gr
22:35
22:37
22:41
22:42
85' Σουτ του Μαντσίνι μέσα από την περιοχή, έδιωξε με γροθιές ο γκολκίπερ των φιλοξενούμενων. by www.sport-fm.gr
22:45
87' Πιέζει ο Άρης, που έχει... κατασκηνώσει έξω από την περιοχή της Κοβαλίβκα. by www.sport-fm.gr
22:46
22:48
22:49
22:50
22:51
Μετά από γύρισμα του Ντάτκοβιτς, η μπάλα έφτασε στον Μαντσίνι, ο οποίος πλάσαρε ανενόχλητος από το ύψος του πέναλτι, αλλά έστειλε την μπάλα δίπλα από το δοκάρι. by www.sport-fm.gr
22:51
Τέλος αγώνα, ο Άρης ηττήθηκε 1-2 από την Κοβαλίβκα και αποκλείστηκε από τη συνέχεια του Europa League! by www.sport-fm.gr
22:53
Στο 47' προηγήθηκαν οι Ουκρανοί με τον Μπογκντάνοβ, στο 55' απάντησε ο Γκάμα. Στο 63' το 1-2 από τον Αντιούκ. by www.sport-fm.gr