18:26
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης στην Τούμπα ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον Ατρόμητο. by www.sport-fm.gr
18:27
18:27
Ο ΠΑΟΚ στην πρεμιέρα του, επικράτησε 1-0 της ΑΕΛ στην Τούμπα, ενώ την Τρίτη πέτυχε μεγάλη πρόκριση επί της Μπενφίκα για τον τρίτο προκριματικό γύρο του Champions League by www.sport-fm.gr
18:28
Ο Ατρόμητος αντίθετα, ηττήθηκε 2-0 στο Περιστέρι από τον Βόλο, παίζοντας για 10 παίκτες για πάνω από ένα ημίχρονο. by www.sport-fm.gr
18:29
Επιπλέον, μεσοβδόμαδα σημειώθηκαν και πειθαρχικά ζητήματα, μετά την κόντρα που ξέσπασε ανάμεσα στον Αζέρ Μπουσούλατζιτς και τον Νταμίρ Κάναντι. by www.sport-fm.gr
18:31
18:32
ΠΑΟΚ (3-4-2-1): Ζίβκοβιτς- Μιχάι, Βαρέλα, Μιχαηλίδης – Μπίσεσβαρ, Εσίτι, Σβαμπ, Γιαννούλης – Ζίβκοβιτς, Τζόλης – Σβιντέρσκι. by www.sport-fm.gr
18:32
18:32
Η ενδεκάδα του Ατρόμητου: Γιαννιώτης – Γκάλο, Γούτας, Στρούγγης – Κιβρακίδης, Σάλομον, Χαρίσης, Τομάσεβιτς – Ραμπέλο, Μανούσος, Γιακουμάκης by www.sport-fm.gr
18:33
18:35
Στον πάγκο: Μανδάς, Νάτσος, Νταβιώτης, Ούμπιντες, Οικονομίδης, Μουνίθ, Αγκάγεφ, Ενσικουλού, Κωτσόπουλος. by www.sport-fm.gr
18:38
Στον πάγκο του ΠΑΟΚ: Πασχαλάκης, Ίνγκασον, Κρέσπο, Περέιρα, Νινούα, Ελ Καντουρί, Πέλκας, Βρακάς, Κούτσιας by www.sport-fm.gr
18:41
Διαιτητής: Δημήτριος Καραντώνης, Α' βοηθός: Ιωάννης Καραγκιζόπουλος, Β' βοηθός: Γεώργιος Χατζηνάκος, 4ος Διαιτητής: Κωνσταντίνος Κοτσάνης by www.sport-fm.gr
18:43
18:57
19:00
19:04
19:06
7' Σύγκρουση Εσίτι και Γιακουμάκη, με τους δύο παίκτες να έχουν χτυπήσει στο κεφάλι by www.sport-fm.gr
19:09
19:11
19:12
12' Μακρινό σουτ του Εσίτι, άουτ η μπάλα. Είχε έλεγχο της πορείας της μπάλας ο Γιαννιώτης by www.sport-fm.gr
19:16
16' Στην αντεπίθεση ο ΠΑΟΚ με τον Σφιντέρσκι από μπαλιά του Ζίβκοβιτς, μπλόκαρε ο Γιαννιώτης by www.sport-fm.gr
19:17
19:19
19' Συνεχόμενες σέντρες από Μπίσεσβαρ και Γιαννούλη, καθαρίζουν οι αμυντικοί του Ατρόμητου by www.sport-fm.gr
19:23
19:24
Σε χαμηλό τέμπο το ματς, με τον ΠΑΟΚ να έχει μία πραγματική ευκαιρία με την τελική του Σφιντέρσκι. Ο Ατρόμητος προσπαθεί μέχρι τώρα να φέρει το παιχνίδι στα μέτρα του, χωρίς να έχει απειλήσει. by www.sport-fm.gr
19:27
27' Εξαιρετική σέντρα του Τομάσεβιτς, προ του Μανούσου που ετοιμαζόταν για το 0-1 ο Μιχαηλίδης σε κόρνερ by www.sport-fm.gr
19:28
28' Θέλησε να βγει στην αντεπίθεση ο ΠΑΟΚ, ο Γιαννιώτης ανέτρεψε τον Τζόλη. Κίτρινη κάρτα στον γκολκίπερ των φιλοξενούμενων by www.sport-fm.gr
19:30
19:33
33' Σκοράρει ο ΠΑΟΚ, αλλά υπάρχει οφσάιντ! Κάθετη του Σφιντέρσκι για τον Τζόλη που τελειώνει εξαιρετικά τη φάση, αλλά όντως είναι εκτεθειμένος από την άμυνα του Ατρόμητου by www.sport-fm.gr
19:35
19:39
19:39
19:40
19:42
43' Κεφαλιά του Βαρέλα, ελέγχει τη φάση ο Γιαννιώτης και η μπάλα περνά άουτ. by www.sport-fm.gr
19:48
19:49
ΠΑΟΚ-Ατρόμητος 0-0 στην Τούμπα, με τον ΠΑΟΚ να έχει μία καλή ευκαιρία με το σουτ του Σφιντέρσκι να το εξουδετερώνει ο Γιαννιώτης. Με σχετική άνεση κρατούν οι Περιστεριώτες, αλλά η ομάδα του Κάναντι δεν έχει απειλήσει by www.sport-fm.gr
20:03
20:03
20:10
51' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Μπίσεσβαρ με υπέροχη μπαλιά βρήκε τον Τζόλη, έκανε το σουτ με εξαιρετικό τελείωμα, αλλά το ίδιο εντυπωσιακή επέμβαση του Γιαννιώτη σε κόρνερ. by www.sport-fm.gr
20:10
20:10
52' ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Εκπληκτικό σουτ του Κιβρακίδη μέσα από την περιοχή, η μπάλα τραντάζει το δοκάρι της εστίας του Ζίβκοβιτς by www.sport-fm.gr
20:13
20:14
20:15
57' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ! 1-0 ΜΕ ΤΟΝ ΖΙΒΚΟΒΙΤΣ! Ο Γιαννούλης εντελώς μόνος του από τα αριστερά (ξεχασμένος ο Κιβρακίδης), δίνει έτοιμο γκολ στον Ζίβκοβιτς που από το ύψος του πέναλτι ανοίγει το σκορ! by www.sport-fm.gr
20:17
59' ΝΕΑ ΔΙΠΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Εντελώς μόνος του ο Γιακουμάκης απέναντι από τον Ζίβκοβιτς, τον νικάει ο Σέρβος κίπερ και στην επιστροφή και σε ανυπεράσπιστη εστία, ο Ραμπέλο πλάσαρε εκτός στόχου. by www.sport-fm.gr
20:25
66' Προσπαθεί ο ΠΑΟΚ μέσω της κατοχής της μπάλας να διατηρήσει το ματς υπό τον έλεγχό του. Ο Ατρόμητος ακόμα δεν έχει βρει διαδρόμους μετά τις ευκαιρίες by www.sport-fm.gr
20:29
20:30
20:31
73' Για τον Ατρόμητο. Ο Ούμπιδες αντί του Χαρίση, Ενσικουλού αντί Γιακουμάκη by www.sport-fm.gr
20:35
77' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! 1-1 ΜΕ ΑΥΤΟΓΚΟΛ ΤΟΥ ΜΙΧΑΪ! Ο Ενσικουλού έκανε ό,τι ήθελε την άμυνα του ΠΑΟΚ, γύρισε την μπάλα και ο Μιχάι άθελά του νίκησε τον Ζίβκοβιτς by www.sport-fm.gr
20:39
20:41
20:44
20:46
20:46
20:47
Προηγουμένως ελέγχθηκε από τον VAR περίπτωση πέναλτι υπέρ του Ατρόμητου. Δεν είδαμε ποτέ το ριπλέι by www.sport-fm.gr