21:19
21:19
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης του ΠΑΟΚ κόντρα στην Κράσνονταρ στη Ρωσία by www.sport-fm.gr
21:20
Πρόκειται για το πρώτο ματς κόντρα στους Ρώσους στο πλαίσιο των play-off του Champions League by www.sport-fm.gr
21:21
Οι Θεσσαλονικείς υπενθυμίζεται ότι ξεπέρασε το εμπόδιο της Μπενφίκα στον προηγούμενο γύρο, με νίκη στην Τούμπα με 2-1 by www.sport-fm.gr
21:21
21:21
ΠΑΟΚ (Αμπέλ Φερέιρα, 3-4-3): Ζίβκοβιτς – Ίνγκασον, Βαρέλα, Μιχαηλίδης – Κρέσπο, Ελ Καντουρί, Σβαμπ, Γιαννούλης – Ζίβκοβιτς, Πέλκας, Τζόλης. by www.sport-fm.gr
21:22
21:22
Στον πάγκο: Πασχαλάκης, Μιχάι, Σφιντέρσκι, Περέιρα, Μπίσεσβαρ, Εσίτι, Νινούα by www.sport-fm.gr
21:24
Κράσνονταρ (Μουράντ Μουσάεφ, 4-3-3): Σαφόνοβ - Σ. Πετρόβ, Κάιο, Σορόκιν, Ραμίρεζ - Καμπελά, Όλσον, Βιλένα - Βάντερσον, Μπεργκ, Κλάεσον. by www.sport-fm.gr
21:26
Στον πάγκο: Γκορόντοφ, Γκαζίνσκι, Σμολνίκοφ, Ούτκιν, Σπέρτσιαν, Καμπόλοφ, Σουλεϊμάνοφ by www.sport-fm.gr
21:37
Διαιτητής της αναμέτρησης ο Γάλλος, Κλεμέν Τουρπέν, πρώτος βοηθός ο Νικολά Ντανό, δεύτερος ο Φρέντερικ Ακέ και τέταρτος ο Φραν Σνάιντερ. by www.sport-fm.gr
21:37
21:40
21:54
Αξίζει να σημειωθεί ότι η Κράσνονταρ ήταν εντυπωσιακή στην τελευταία της αγωνιστική υποχρέωση, αφού επικράτησε 7-2 της Χίμκι by www.sport-fm.gr
21:56
Αυτή τη στιγμή πραγματοποιείται η είσοδος των παικτών και του διαιτητικού τρίο
21:57
21:58
Ο Σουηδός έχει τεθεί αντιμέτωπος με τους Θεσσαλονικείς 13 φορές και έχει σκοράρει 10 γκολ! by www.sport-fm.gr
21:59
22:00
22:02
2' Σέντρα του Ραμίρες, κεφαλιά του Κλάεσον, άουτ η μπάλα. Κανένας ουσιαστικός κίνδυνος by www.sport-fm.gr
22:05
22:06
6' ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ! Ξεκάθαρη παράβαση από τον Κάιο που βλέπει και κίτρινη κάρτα by www.sport-fm.gr
22:06
22:07
Κάκιστη εκτέλεση του Πέλκα, που σημάδεψε στο κέντρο της εστίας και ο ΠΑΟΚ μένει στο... μηδέν! by www.sport-fm.gr
22:08
22:09
Στο μεταξύ η Μακάμπι Τελ Αβίβ του Δώνη και των πολλών κρουσμάτων κορωνοϊού, νικάει τη Σάλτσμπουργκ 1-0! by www.sport-fm.gr
22:12
12’ Σέντρα του Γιαννούλη, σε κόρνερ ο Ραμίρες. Από τη στατική φάση, έκανε φάουλ ο Βαρέλα. Τέλος της φάσης by www.sport-fm.gr
22:14
14' Μεγάλη ευκαιρία για την Κράσνονταρ! Ο Πετρόφ μπήκε μέσα στην περιοχή του ΠΑΟΚ από τα δεξιά, έκανε το σουτ με το αριστερό, η μπάλα δίπλα από το δοκάρι του Ζίβκοβιτς. Τυχερός ο ΠΑΟΚ σε αυτή την περίπτωση by www.sport-fm.gr
22:17
Η μεγάλη φάση του ματς μέχρι τώρα
22:19
22:20
Βέβαια είχε προηγηθεί φάουλ για κίτρινη του Σορόκιν, την οποία «έπνιξε» ο Γάλλος ρέφερι by www.sport-fm.gr
22:21
21' Ωραία συνεργασία Μπεργκ-Κλάεσον, διαβάζει τη φάση ο Ζίβκοβιτς και μπλοκάρει. by www.sport-fm.gr
22:22
22:23
22:24
24' Ευκαιρία για την Κράσνονταρ! Ο Κλάεσον απέναντι στον Ζίβκοβιτς εκτελεί, αλλά ο Σέρβος τον νικάει! Σηκώθηκε η σημαία για οφσάιντ, αλλά πιθανότατα ο Σουηδός να καλυπτόταν. by www.sport-fm.gr
22:26
22:29
Η ευκαιρία του Πετρόφ
22:29
22:30
22:32
32' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!!! ΠΕΛΚΑΣ ΚΑΙ 1-0! Μαγική πάσα του Γιαννούλή για τον Ζίβκοβιτς, αυτός μπήκε μέσα στην περιοχή και πάσαρε στον Πέλκα και ο τελευταίος με ένα άγγιγμα παίρνει τη δική του ρεβάνς για το χαμένο πέναλτι και ανοίγει το σκορ! by www.sport-fm.gr
22:37
38' ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ. Ο Γιαννούλης πατάει τον Καμπελά, μετά τον ανατρέπει και με το γόνατο. Σωστή υπόδειξη by www.sport-fm.gr
22:39
39' ΙΣΟΦΑΡΙΖΕΙ ΣΕ 1-1 Η ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ! Σκόρερ ο Κλάεσον, στέλνοντας την μπάλα στο κέντρο της εστίας. Δεξιά έπεσε ο Ζίβκοβιτς. by www.sport-fm.gr
22:40
Το γκολ του ΠΑΟΚ
22:44
22:44
22:47
Λήξη του πρώτου ημιχρόνου. Κράσνονταρ-ΠΑΟΚ 1-1, σε ένα πρώτο ημίχρονο, που ο ΠΑΟΚ ένιωσε την ψυχρολουσία του χαμένου πέναλτι του Πέλκα μόλις στο 7', αλλά έδειξε χαρακτήρα και επανήλθε. Σκόραρε πρώτος με τον Πέλκα στο 32', άμεση η αντίδραση της Κράσνονταρ, που ισοφάρισε με τον Κλάεσον, μετά το πέναλτι στο οποίο υπέπεσε ο Γιαννούλης. by www.sport-fm.gr
23:23
65' Ευκαιρία για την Κράσνονταρ! Σέντρα-σουτ του Βάντερσον, εκπληκτική επέμβαση του Ζίβκοβιτς by www.sport-fm.gr
23:25
68' ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΠΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ! ΔΟΚΑΡΙ! Γύρισμα του Γιαννούλη, ο Ελ Καντουρί έκανε το σουτ με την μπάλα να πηγαίνει στη ρίζα του αριστερού δοκαριού! Στην επιστροφή ο Κρέσπο θα νικηθεί από τον Σαφόνοφ. by www.sport-fm.gr
23:28
70' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ! 2-1 ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΜΠΕΛΑ! Τρομερή μπαλιά του Πετρόφ, ο Μπεργκ προλαβαίνει την έξοδο του Ζίβκοβιτς και ο Καμπελά σε κενή εστία ανατρέπει το σκορ. by www.sport-fm.gr