Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Βόλος-ΠΑΟΚ για την 3η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας. by www.sport-fm.gr
Η ενδεκάδα του Βόλου: Γκαραβέλης - Τέκιο, Σάντσες, Κολόμπο, Φεράρι - Ριένστρα, Τσοκάνης, Μπαριέντος - Μαρτίνες, Περέα, Δουβίκας by www.sport-fm.gr
Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Ζίβκοβιτς - Κρέσπο, Ίνγκασον, Μιχάι - Ουαγκέ, Εσίτι, Νινούα, Περέιρα - Πέλκας, Βρακάς - Τσόλακ by www.sport-fm.gr
18:18
18:18
18:19
Ο ΠΑΟΚ κόλλησε στο 1-1 εντός με τον Ατρόμητο, ενώ την Τρίτη ηττήθηκε (2-1) στην έδρα της Κράσνονταρ για τα playoffs του Champions League. by www.sport-fm.gr
18:25
18:27
18:27
Στον πάγκο για τον Βόλο οι Κλέιμαν, Ντεντάκης, Κρητικός, Γκουαροτσένα, Μήτογλου, Γέντρισεκ, Κιάκος, Δημόπουλος, Μπαρτόλο. by www.sport-fm.gr
18:27
Στον πάγκο για τον ΠΑΟΚ οι Πασχαλάκης, Λύρατζης, Μιχαηλίδης, Γιαννούλης, Σβαμπ, Ελ Καντουρί, Α. Ζίβκοβιτς, Τζόλης, Κούτσιας. by www.sport-fm.gr
18:43
15' Διαμαρτυρίες των γηπεδούχων για πέναλτι σε σπρώξιμο του Εσίτι στον Περέα. by www.sport-fm.gr
18:44
18:46
18' Ευκαιρία για τον Βόλο. Κεφαλιά του Ριένστρα μέσα από την περιοχή, η μπάλα άουτ.
18:48
20' "Ψάχνεται" ο ΠΑΟΚ στο πρώτο 20λεπτο. Ασύνδετη η ομάδα του Φερέιρα, ίσως και λόγω των πολλών νέων προσώπων στην ενδεκάδα. by www.sport-fm.gr
18:50
18:55
18:56
28' Κεφαλιά του Τσόλακ μέσα από την περιοχή, η μπάλα άουτ.
18:59
19:00
Ο Τσόλακ μπήκε στην περιοχή, τον έριξε στο έδαφος ο Σάντσες. Ίσως υπάρχει οφσάιντ στην αρχή της φάσης. by www.sport-fm.gr
19:01
19:01
Δεν έχουμε πέναλτι, δόθηκε οφσάιντ στον Τσόλακ στην αρχή της φάσης.
19:08
39' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Μετά από εκτέλεση φάουλ του Πέλκα, ο Μιχάι εκτέλεσε από κοντά, αλλά ο Γκαραβέλης έδιωξε. Κόρνερ για τους φιλοξενούμενους.
19:12
19:13
19:14
45'+1' Σέντρα-σουτ του Μπαριέντος από τα δεξιά, μπλόκαρε εύκολα ο Ζίβκοβιτς. by www.sport-fm.gr
19:14
Τέλος του πρώτου ημιχρόνου, Βόλος και ΠΑΟΚ στο 0-0 σε μια μέτρια ποιοτικά αναμέτρηση. by www.sport-fm.gr
19:29
19:32
19:36
19:36
19:37
19:37
Κεφαλιά του Τσόλακ από τη μικρή περιοχή, η μπάλα πήρε περίεργη τροχιά και κατέληξε στο οριζόντιο δοκάρι του Γκαραβέλη.
19:38
19:42
55' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Μετά από γύρισμα του Τσόλακ, ο Πέλκας δεν κατάφερε να πλασάρει σωστά μέσα από την περιοχή σε κενή εστία.
19:43
56' Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Τζόλης και Άντριγια Ζίβκοβιτς αντικαθιαστούν Βρακά και Πέλκα αντίστοιχα. by www.sport-fm.gr
19:45
19:50
63' Δύο ακόμα αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Ελ Καντουρί και Γιαννούλης αντικαθιστούν Εσίτι και Περέιρα. by www.sport-fm.gr
19:52
19:53
Σουτ του Ζίβκοβιτς έξω από την περιοχή, η μπάλα κόντραρε και κατέληξε στον Τσόλακ, ο οποίος δεν κατάφερε να πλασάρει σε κενή εστία από κοντά. Κόρνερ για τους φιλοξενούμενους.
19:59
20:00
20:01
20:05
20:09
82' Διαμαρτυρίες των γηπεδούχων για πέναλτι σε μαρκάρισμα του Ίνγκασον στον Γκουαροτσένα. Ο Ισλανδός στόπερ βρήκε στο πρόσωπο τον αντίπαλό του, αλλά ο διαιτητής υπέδειξε να συνεχιστεί η φάση.
20:10
20:11
Από μία κίτρινη κάρτα σε ανθρώπους που κάθονται στους πάγκους των δύο ομάδων. by www.sport-fm.gr
20:12
20:13
86' Τρίτη αλλαγή για τον Βόλο. Ο Κιάκος αντικαθιστά τον Μπαριέντος.
20:14
87' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Σουτ του Τζόλη από το ύψος της περιοχής με το αριστερό, η μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων. by www.sport-fm.gr
20:17
20:20
20:22
20:24
97' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Σουτ του Νινούα από το ύψος της περιοχής, η μπάλα στα σώματα των αμυνόμενων. by www.sport-fm.gr
20:24
20:24
20:26
Οι Θεσσαλονικείς πλήρωσαν την ατολμία τους στο πρώτο μέρος, αλλά και τις πολλές αλλαγές που έκανε ο Φερέιρα ενόψει της ρεβάνς με την Κράσνονταρ. Στο δεύτερο ημίχρονο απείλησαν και θα μπορούσαν να φτάσουν σε γκολ... νίκης, όμως τους έλειψε το καθαρό μυαλό στην τελική ενέργεια. by www.sport-fm.gr