13:02
13:02
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης από το «Κλ. Βικελίδης» ανάμεσα στον Άρη και τον ΠΑΣ Γιάννινα. by www.sport-fm.gr
13:02
Ενδιαφέρον ματς, καθώς πρόκειται για την πρεμιέρα της ομάδας της Ηπείρου στο φετινό πρωτάθλημα. by www.sport-fm.gr
13:02
Υπενθυμίζεται ότι οι Γιαννιώτες είχαν εξασφαλίσει έξτρα περίοδο προετοιμασίας, αφού δεν είχε «κλειδώσει» εξ αρχής η άνοδός τους στη Super League. by www.sport-fm.gr
13:02
Από την άλλη πλευρά, ο Άρης έχει κάνει το «2 στα 2» με τις νίκες κόντρα σε Λαμία (εντός) και Βόλο (εκτός). by www.sport-fm.gr
15:42
15:43
Η ενδεκάδα του Άρη: Κουέστα - Ροζ, Δεληζήσης, Ντάτκοβιτς, Γκανέα - Σάσα, Ματίγια - Φετφατζίδης, Μπερτόγλιο, Γκάμα - Λόπεθ by www.sport-fm.gr
15:43
Η ενδεκάδα του ΠΑΣ Γιάννινα: Χουτεσιώτης - Σάλιακας, Παντελάκης, Εραμούσπε, Πίρσμαν - Καρτάλης, Σιόντης, Νάουμετς, Παμλίδης - Λεό, Κρίζμαν by www.sport-fm.gr
15:50
15:55
15:56
Στον πάγκο για τον Άρη οι Μπουσέ, Τζέγκο, Μαντσίνι, Μάνος, Σούντγκρεν, Σενγκιέργκης, Χατζηπιρπιρίδης, Μπακούτσης, Μπαγκαλιάνης. by www.sport-fm.gr
15:56
Στον πάγκο για τον ΠΑΣ οι Γιαννίκογλου, Ντομίνγκεζ, Κάστρο, Ελευθεριάδης, Λιάσος, Οικονομόπουλος, Λώλης, Παντελής, Πήλιος. by www.sport-fm.gr
15:57
15:59
15:59
16:05
6' Η πρώτη τελική του ματς για τον ΠΑΣ. Σουτ του Πίρσμαν, η μπάλα έφυγε άουτ. by www.sport-fm.gr
16:07
16:10
10' Σουτ του Μπερτόγλιο, έδιωξε ο Χουτεσιώτης.
16:14
16:14
Δυνατό σουτ του Νάουμετς έξω από την περιοχή, η μπάλα στο "παραθυράκι" του Κουέστα.
16:15
Στην αρχή της φάσης, ο βοηθός διαιτητή σήκωσε το σημαιάκι για φάουλ του Γκάμα στον Παμλίδη, αλλά το παιχνίδι συνεχίστηκε κανονικά και το γκολ μετράει. by www.sport-fm.gr
16:18
Αξίζει να σημειωθεί ότι ο Άρης έχει βρεθεί πίσω στο σκορ στα 3 από τα 4 πρώτα επίσημα παιχνίδια του τη φετινή σεζόν! by www.sport-fm.gr
16:19
19' Ευκαιρία για τον Άρη. Ο Φετφατζίδης σούταρε από το ύψος του πέναλτι αμαρκάριστος, αλλά ο Χουτεσιώτης έδιωξε εντυπωσιακά στη γωνία του. by www.sport-fm.gr
16:20
20' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ματίγια, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια.
16:20
16:21
16:22
Μετά από την εκτέλεση κόρνερ, ο Κουέστα έκανε τραγική έξοδο, ο Εραμούσπε πήρε την κεφαλιά και ο Παντελάκης από κοντά έσπρωξε την μπάλα στην κενή εστία.
16:46
Τέλος του πρώτου ημιχρόνου, ο ΠΑΣ Γιάννινα προηγείται 2-0 του Άρη με τα τέρματα των Νάουμετς (15') και Παντελάκη (22'). by www.sport-fm.gr
17:00
17:02
Μία αλλαγή για τον Άρη. Ο Τζέγκο παίρνει τη θέση του Ντάτκοβιτς. Σε ρόλο δεξιού μπακ μετατοπίζεται ο Σάσα. by www.sport-fm.gr
17:02
17:02
17:03
17:03
47' Φαλτσαριστό σουτ του Ροζ έξω από την περιοχή, έδιωξε εντυπωσιακά -σε κόρνερ- ο Χουτεσιώτης. by www.sport-fm.gr
17:04
17:05
Εξαιρετικό πλασέ του Φετφατζίδη από το ύψος της περιοχής, η μπάλα στα δίχτυα του Χουτεσιώτη.