17:27
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον ΟΦΗ και τον Ατρόμητο στο «Γεντί Κουλέ» by www.sport-fm.gr
17:27
17:28
Ο ΟΦΗ έχει μία ισοπαλία (εντός με Παναιτωλικό) και μία νίκη (εκτός με τη Λαμία) by www.sport-fm.gr
17:29
Ο Ατρόμητος προέρχεται από την εκτός έδρας ισοπαλία κόντρα στον ΠΑΟΚ (1-1), ενώ είχε ηττηθεί στην πρεμιέρα εντός έδρας από τον Βόλο με 2-0 by www.sport-fm.gr
17:30
17:33
ΟΦΗ (5-4-1): Βάτερμαν – Ουές, Βούρος, Σελίμοβιτς, Γιαννούλης, Κοροβέσης – Νέιρα, Στάικος, Μεγιάδο, Ναμπί - Σαρδινέρο by www.sport-fm.gr
17:34
Στον πάγκο: Σωτηρίου, Μαρινάκης, Στάρτζεον, Σολίς, Διαμαντής, Γιάννου, Γκαργκαλατζίδης, Γρίβας, Μίνγκος by www.sport-fm.gr
17:36
Ατρόμητος: Γιαννιώτης – Γκάλο, Γούτας, Στρούγγης – Κιβρακίδης, Χαρίσης, Σάλομον, Τομάσεβιτς – Ραμπέλο – Γιακουμάκης, Μανούσος by www.sport-fm.gr
17:39
Στον πάγκο: Μανδάς, Ενσικουλού, Μουνίθ, Οικονομίδης, Ούμπιδες, Ρισβάνης, Τριμμάτης, Κωτσόπουλος, Νάτσος by www.sport-fm.gr
17:40
Διαιτητές: Πραξιτέλης Ζαχαριάδης, Ιορδάνης Δημητριάδης, Τιμολέων Γεωργακόπουλος, 4ος Διαιτητής: Σπυρίδων Ζαμπαλάς by www.sport-fm.gr
17:58
17:59
18:03
4' Διαμαρτύρονται για πέναλτι στον Ατρόμητο, για χέρι στην περιοχή των Κρητικών. by www.sport-fm.gr
18:04
Δεν υπάρχει τίποτα. Ο Γιαννούλης είχε μαζεμένα τα χέρια, δεν αύξησε τον χώρο του by www.sport-fm.gr
18:06
18:09
10' Βαθιά μπαλιά για τον Νέιρα, βγαίνει και τον ανακόπτει ο Γιαννιώτης. Δίνεται κόρνερ, άουτ ήταν. by www.sport-fm.gr
18:12
18:15
18:18
18:19
20' Πολύ δύσκολο τελείωμα του Σαρδινέρο από πλάγια θέση, μπλόκαρε ο Γιαννιώτης by www.sport-fm.gr
18:23
18:28
18:30
30' Υπάρχει χέρι του Βούρου μέσα στην περιοχή, θεωρείται εντελώς ακούσιο, αφού προέκυψε από συνεχόμενες κόντρες
18:32
32' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Σαρδινέρο μέσα στην περιοχή βρέθηκε τετ-α-τετ με τον Γιαννιώτη, το πλασέ ήταν αδύναμο και μπλόκαρε ο γκολκίπερ του Ατρόμητου by www.sport-fm.gr
18:37
18:38
18:40
Επανάληψη στο φάουλ, γιατί έφυγε από το τείχος ο Ραμπέλο. Βέβαια, ο παίκτης του Ατρόμητου δεν ήρθε ποτέ σε επαφή με την μπάλα by www.sport-fm.gr
18:41
41' Δοκάρι για τον ΟΦΗ! Εκτέλεσε με δύναμη ο Ναμπί, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.
18:41
42' Αλλαγή πριν από το ημίχρονο για τον Ατρόμητο. Εκτός ο Τομάσεβιτς, μέσα ο Νάτσος. by www.sport-fm.gr
18:43
44' Γκολ για τον ΟΦΗ, αλλά δεν μετράει. Ο Ουές που έγινε αποδέκτης της μπάλας, ήταν όντως εκτεθειμένος. by www.sport-fm.gr
18:44
18:45
18:45
18:46
45'+1' Γκολ για τον Ατρόμητο, που επίσης δεν μετράει. Θεωρείται εκτεθειμένος ο Μανούσος που έστειλε την μπάλα στα δίχτυα. by www.sport-fm.gr
18:46
18:48
18:49
ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΚΑΙ 0-1! Το τέρμα του Μανούσου μετράει! Ο Χαρίσης σουτάρει, η μπάλα κόντραρε στον Γιαννούλη, άρα θεωρήθηκε κακό παίξιμο της άμυνας και συγκεκριμένα του Γιαννούλη.
18:50
45'+6' ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ! Οι Κρητικοί που κάνουν ό,τι θέλουν από τη δεξιά τους πλευρά, έβγαλαν εξαιρετική επίθεση, η μπάλα έφτασε στον εντελώς αμαρκάριστο Νέιρα, που όμως νικήθηκε από τον Γιαννιώτη
18:52
Λήξη του πρώτου ημιχρόνου. Ο Ατρόμητος με αυτόν τον ανέλπιστο τρόπο παίρνει προβάδισμα στο σκορ με σκόρερ τον Μανούσο, τη στιγμή που ο ΟΦΗ είχε τις καλύτερες ευκαιρίες στο ματς. Οι Περιστεριώτες καλούνται να βρουν λύση για το αριστερό άκρο της άμυνάς τους, καθώς ο Τομάσεβιτς (εκτός τόπου και χρόνου) ήδη αντικαταστάθηκε και τη θέση του πήρε ο Νάτσος. by www.sport-fm.gr
19:08
46' Αλλαγές για τον Ατρόμητο. Ο Ρισβάνης στη θέση του Στρούγγη, ο Ούμπιδες στη θέση του Γιακουμάκη by www.sport-fm.gr
19:09
19:13
49' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ! 1-1 ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΡΔΙΝΕΡΟ! Ο Νέιρα πασάρει, ο Ναμπί ακουμπάει την μπάλα και βρίσκει το τεράστιο κενό στην άμυνα των φιλοξενούμενων και ο Σαρδινέρο που έχει κάνει την κίνηση, πλασάρει για την ισοφάριση
19:17
19:19
56' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ! 2-1 ΠΛΗΡΗΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΡΔΙΝΕΡΟ! Μπαλιά στον επιθετικό του ΟΦΗ, η άμυνα του Ατρόμητου είναι απούσα και με άνετο πλασέ γυρίζει το ματς.
19:24
19:24
60' Απ' ευθείας εκτέλεση του κόρνερ από τον Ναμπί, ο Γιαννιώτης απομάκρυνε πριν η μπάλα περάσει τη γραμμή. by www.sport-fm.gr
19:26
19:28
19:29
19:31
67' Απίθανη ευκαιρία για τον Ατρόμητο με τον Μανούσο! Μπαίνει μόνος του στην περιοχή ο Έλληνας επιθετικός, αλλά πλασάρει άστοχα.
19:34
19:38
75' Νέα απίθανη ευκαιρία για τον Ατρόμητο και πάλι από τον Μανούσο! Εκπληκτική προσπάθεια του Νάτσου, με την οποία βγάζει πάλι εντελώς μόνο του τον Μανούσο. Τραγικό τελείωμα άουτ η μπάλα.
19:42
78' Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Εκτός ο Στάικος και ο Σαρδινέρο, μέσα ο Μίγγος και ο Γκαργκαλατζίδης by www.sport-fm.gr
19:43
19:46
19:50
86' Νέα μοναδική ευκαιρία για τον Ατρόμητο και πάλι από τον Μανούσο! Εκπληκτική σέντρα του Γκάλο, έχει όλο το τέρμα... πιάτο ο Μανούσος αλλά και πάλι αστοχεί. by www.sport-fm.gr
19:54
19:55
Εξέταση φάσης από τον ίδιο τον Ζαχαριάδη για το φάουλ του Ισπανού, που μπορεί να δει και κόκκινη κάρτα by www.sport-fm.gr
19:55
19:56
Κόκκινη κάρτα στον Ισπανό του Ατρόμητου και δίκαια, αφού χτυπά εκτός φάσης τον παίκτη του ΟΦΗ \
19:57
19:57
93' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! 2-2 ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΟΥΤΑ! Σέντρα του Μανούσου, ο Γούτας που έχει προωθηθεί κατόπιν εντολής Κάναντι πιάνει την κεφαλιά κάνει το 2-2.
20:00
20:01
Ο Ατρόμητος καταφέρνει τελικά να πάρει τον βαθμό με το γκολ του Γούτα στις καθυστερήσεις να διαμορφώνει το 2-2. by www.sport-fm.gr