17:51
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον ΟΦΗ by www.sport-fm.gr
17:51
17:52
Οι Θεσσαλονικείς έρχονται από δύο σερί ισοπαλίες (Ατρόμητο και Βόλο), ενώ αήττητοι είναι οι Κρητικοί έχοντας δύο ισοπαλίες και μία νίκη by www.sport-fm.gr
17:52
17:53
ΠΑΟΚ (Άμπελ Φερέιρα): Ζ. Ζίβκοβιτς - Μιχαηλίδης, Βαρέλα, Ίνγκασον - Μάτος, Σβαμπ, Ελ Καντουρί, Γιαννούλης - Πέλκας, Α. Ζίβκοβιτς, Τσόλακ by www.sport-fm.gr
17:53
Στον πάγκο: Πασχαλάκης, Λύρατζης, Μιχάι, Περέιρα, Εσίτι, Νινούα, Σφιντέρσκι, Τζόλης, Κούτσιας. by www.sport-fm.gr
17:58
ΟΦΗ (5-4-1): Βάτερμαν – Ουές, Μαρινάκης, Διαμαντής, Σελίμοβιτς, Κοροβέσης – Στάικος, Νέιρα, Μεγιάδο, Ναμπί - Σαρδινέρο by www.sport-fm.gr
17:59
Πάγκος: Σωτηρίου, Λυμπεράκης, Στάρτζεον, Σολίς, Βαφέας, Γιάννου, Γκαργκαλατζίδης, Γρίβας, Μίνγκος by www.sport-fm.gr
17:59
Διαιτητές: Γεώργιος Τζοβάρας, Χρήστος Τζιώτζιος, Παναγιώτης Σακκάς, 4ος Διαιτητής: Κωνσταντίνος Τσέτσιλας by www.sport-fm.gr
18:12
18:13
18:14
18:16
18:17
3' Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ωραία ενέργεια του Τσόλακ μέσα στην περιοχή, σουτάρει με το αριστερό, εξαιρετική επέμβαση του Βάτερμαν σε κόρνερ by www.sport-fm.gr
18:17
4' ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ! Κεφαλιά του Μάτος από την εκτέλεση του κόρνερ, η μπάλα δεν του κάνει τη χάρη και καταλήγει στο οριζόντιο δοκάρι.
18:19
18:22
8' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ 1-0 ΜΕ ΤΟΝ ΕΛ ΚΑΝΤΟΥΡΙ! Εξαιρετική συνεργασία του σκόρερ με τον Ζίβκοβιτς και ο Μαροκινός με δυνατό σουτ μέσα από την περιοχή δεν έχει πρόβλημα να ανοίξει το σκορ
18:29
15' Ίδιο μοτίβο στο ματς, με τον ΠΑΟΚ να συνεχίζει να επιτίθεται, ψάχνοντας ακόμα ένα γκολ by www.sport-fm.gr
18:33
18:41
18:43
18:46
18:48
34' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Ζίβκοβιτς γύρισε στον Σβαμπ που έκανε το σουτ, εκπληκτική επέμβαση του Βάτερμαν by www.sport-fm.gr
18:50
36' ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ! Σουτ του Ναμπί, η μπάλα στο αριστερό δοκάρι της εστίας του Ζίβκοβιτς
18:53
18:55
19:00
19:00
Ο ΠΑΟΚ με το γκολ του Ελ Καντουρί από το 8' προηγείται με 1-0 και πλέον είναι σε καλό δρόμο για να επιστρέψει στις νίκες by www.sport-fm.gr
19:38
67' Ζητά πέναλτι ο ΟΦΗ. Ο Σαρδινέρο ξεπερνά τον Μάτος, αυτός άπλωσε το χέρι και δεν τον άφησε να περάσει. O VAR θεωρεί ότι το κράτημα του Μάτος δεν ήταν τέτοιο που οδήγησε σε ανατροπή του Ισπανού. by www.sport-fm.gr
19:44
72' Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ. Εκτός οι Μαρινάκης, Κοροβέσης, μέσα οι Λυμπεράκης, Γιάννου by www.sport-fm.gr
19:45
74' Αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Μέσα ο Λύρατζης και ο Τζόλης, εκτός ο Μάτος και ο Πέλκαςς. by www.sport-fm.gr
19:51
79' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Ο Γιάννου πέρασε Μιχαηλίδη και Γιαννούλη και την πάσα του απομάκρυνε ο Ζίβκοβιτς σε κόρνερ by www.sport-fm.gr
19:51
19:53
19:53
82' Νέα ευκαιρία ο ΟΦΗ. Σουτ του Ναμπί μέσα από την περιοχή, απέκρουσε ο Ζίβκοβιτς by www.sport-fm.gr
19:58
20:01
89' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΚΑΙ 0-2! Σκόρερ ο Σφιντέρσκι! Εκτέλεση κόρνερ και με κεφαλιά ο Πολωνός τελειώνει το ματς by www.sport-fm.gr
20:02
20:03
92' ΓΚΟΛ Ο ΠΑΟΚ ΚΑΙ 3-0! Σκόρερ και πάλι ο Σφιντέρσκι! Ο Πολωνός βλέπει εκτός εστίας τον Βάτερμαν και με σουτ τον νικάει. by www.sport-fm.gr
20:07
Λήξη του αγώνα. Ο ΠΑΟΚ επικρατεί 3-0 του ΟΦΗ, με το σκορ να μην δείχνει την πραγματικότητα του ματς, καθώς ο ΟΦΗ μέχρι το 82' έχανε ευκαιρίες για την ισοφάριση by www.sport-fm.gr