Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΛ

18:02
Καλησπέρα σας. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΛ για την τέταρτη αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας. by www.sport-fm.gr
18:05
Πρόκειται για την πρεμιέρα του Απόλλωνα Σμύρνης στο πρωτάθλημα, που ξεκινάει καθυστερημένα τις υποχρεώσεις του. Η ΑΕΛ, από την άλλη, έχει ως τώρα μια ισοπαλία (1-1) με τον Παναθηναϊκό και μια ήττα στην πρεμιέρα από τον ΠΑΟΚ (1-0). by www.sport-fm.gr
18:05
18:05
Απόλλων Σμύρνης (Γιώργος Παράσχος): Κότσαρης, Χουχούμης, Λισγάρας, Ντομίνγκες, Ραΐλι Μπαξεβανίδης, Φατιόν, Σλίβκα, Μπεντινέλι, Φερνάντεζ, Ντάουντα. by www.sport-fm.gr
18:05
Στον πάγκο οι: Βέρχουλστ, Κολ, Ιωαννίδης, Κραγιόπουλος, Ρώσση, Τσαμπούρης, Πάτραλης, Τσιλούλης, Μουνιέ. by www.sport-fm.gr
18:06
ΑΕΛ (Μιχάλης Γρηγορίου): Ναγκί, Μπέρτος, Ηλιάδης, Μούζεκ, Φιλίπ, Σπαρβ, Σεσέροβιτς, Μιλοσάβλιεβιτς, Τόρζε, Τρούγιτς, Ντουρμισάι. by www.sport-fm.gr
18:06
Στον πάγκο οι: Μπάγιτς, Πλατέλλας, Γλυνός, Πινακάς, Χαλατσης, Ζαχαράκης, Μαϊδάνος, Γρηγορόπουλος, Γκαζάλ. by www.sport-fm.gr
18:13
Διαιτητής της αναμέτρησης είναι ο Μανούχος με βοηθούς τους Αλεξέα και Πάγκαλο. VAR είναι ο Γκορτσίλας. by www.sport-fm.gr
18:14
18:14
18:19
5' Νωρίς η πρώτη κίτρινη κάρτα στο παιχνίδι. Την είδε ο Φατιόν για φάουλ στον Ντουρμισάι by www.sport-fm.gr
18:21
7' Κόρνερ για την ΑΕΛ. Εκτέλεσε ο Τόρζε, αλλά απομάκρυνε τον κίνδυνο ο Ραΐλι με κεφαλιά. by www.sport-fm.gr
18:28
14' Δοκάρι για την ΑΕΛ. Ο Τρούγιτς βγήκε στο τετ α τετ από κάθετη του Μιλοσάβλιεβιτς, όμως το πλασέ του χτύπησε στο δεξί δοκάρι και απομακρύνθηκε. by www.sport-fm.gr
18:43
30' Διατηρεί τον έλεγχο η ΑΕΛ, έχοντας και τη μοναδική ευκαιρία ως τώρα στο παιχνίδι. by www.sport-fm.gr
18:45
18:46
18:50
36' Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Σουτ του Μπεντινέλι προσκρούει στο δοκάρι του Ναγκί. O Τσιλούλης πήρε το ριμπάουντ χωρίς πίεση, όμως το σουτ του πέρασε πάνω από το οριζόντιο δοκάρι της ΑΕΛ. by www.sport-fm.gr
18:56
18:56
18:56
19:00
Ανησυχία επικρατεί στον Απόλλωνα Σμύρνης, καθώς υπάρχουν φόβοι για ρήξη πρόσθιου χιαστού του Ραΐλι, σύμφωνα με το ρεπορτάζ της Nova. Ο παίκτης θα περάσει από τις απαραίτητες εξετάσεις, προκειμένου να διαπιστωθεί το μέγεθος του τραυματισμού. by www.sport-fm.gr
19:02
19:03
Από μια καλή ευκαιρία μοιράστηκαν οι δύο ομάδες. Η ΑΕΛ στο 14' είχε δοκάρι με τον Τρούγιτς, ενώ στο 36' το σουτ του Μπεντινέλι είχε την ίδια κατάληξη. by www.sport-fm.gr
19:19
19:21
19:26
19:29
19:33
19:34
61' Μακρινό σουτ του Ντουρμισάι πέρασε λίγο πάνω από τα δοκάρια του Κότσαρη. by www.sport-fm.gr
19:38
64' Κεφαλιά του Ντομίνγκες από μακρινή εκτέλεση φάουλ, δεν προλαβαίνει ο Ναγκί και η μπάλα βγαίνει κόρνερ. by www.sport-fm.gr
19:38
64' Καλή στιγμή για τον Απόλλωνα. Στην εκτέλεση του κόρνερ ο Φερνάντες πιάνει την κεφαλιά, όμως ο Ναγκί μπλοκάρει δύσκολα. by www.sport-fm.gr
19:39
65' Δύο αλλαγές για την ΑΕΛ. Οι Αλί Γκαζάλ και Πινακάς μπαίνουν στη θέση των Σεσέροβιτς και Τρούγιτς. by www.sport-fm.gr
19:39
19:44
19:44
70' Αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Στη θέση του Χουχούμη μπαίνει ο Τσαμπούρης. by www.sport-fm.gr
19:47
74' Φανταστική συνεργασία Φίλιπ και Ντουρμισάι, ο πρώτος σουτάρει από πλάγια αριστερά, όμως ο Κότσαρης λέει «όχι». by www.sport-fm.gr
19:48
75' Δοκάρι για την ΑΕΛ!Ο Πινακάς τροφοδότησε τον Ντουρμισάι, ο οποίος πλάσαρε όμως η μπάλα χτύπησε στο δοκάρι. by www.sport-fm.gr
19:51
76' Ευκαιρία για τον Απόλλωνα Σμύρνης! Μακρινό σουτ του Μπεντινέλι χτύπησε στην εξωτερική πλευρά του δοκαριού του Ναγκί . by www.sport-fm.gr
19:51
77' Δύο αλλαγές για τον Απόλλων Σμύρνης. Ο Ιωαννίδης και ο Μουνιέ πέρασαν στη θέση των Ντάουντα και Φερνάντεθ by www.sport-fm.gr
19:52
19:56
82' Δύο αλλαγές για την ΑΕΛ: Στη θέση του Τόρζε ο Ζαχαράκης και του Φιλίπ ο Μαϊδανός by www.sport-fm.gr
20:00
20:01
20:02
88' Έντονες διαμαρτυρίες των παικτών του Απόλλωνα, που ζητούν πέναλτι για χέρι. by www.sport-fm.gr