Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολούθησε την εξέλιξη του ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός για την 4η αγωνιστική της Super League 1 by Αποστόλης Λιβάνιος
Η αναμέτρηση θα καλυφθεί τηλεοπτικά από το Novasports1 και ραδιοφωνικά θα υπάρχει κάλυψη από τον ΣΠΟΡ FM 94,6 by Αποστόλης Λιβάνιος
ΠΑΣ Γιάννινα (Αργύρης Γιαννίκης): Χουτεσιώτης, Σάλιακας, Εραμούσπε, Παντελάκης, Πίρσμαν, Σιόντης, Καρτάλης, Κάστρο, Νάουμετς, Παμλίδης, Κρίζμαν. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:12
Ολυμπιακός (Πέδρο Μαρτίνς): Τζολάκης, Ραφίνια, Σεμέδο, Μπα, Χολέμπας, Εμβιλά, Μπουχαλάκης, Καμαρά, Βαλμπουενά, Ραντζέλοβιτς, Αραμπί. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:13
Στον πάγκο των γηπεδούχων: Γιαννίκογλου, Πήλιος, Οικονομόπουλος, Πανουργιάς, Λιάσος, Λέο, Ντομίνγκεθ, Λώλης, Ελευθεριάδης. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:13
Στον πάγκο των φιλοξενούμενων: Κρίστινσον, Σουντανί, Φορτούνης, Καφού, Χασάν, Σισέ, Λοβέρα, Μπρούνο, Κάιπερς. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:16
Διαιτητής: Δημήτριος Καραντώνης (Ημαθίας) Βοηθοί: Ιωάννης Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας), Αντώνιος Δίπλαρης (Καρδίτσας) 4ος: Αλέξανδρος Τσακαλίδης (Χαλκιδικής) VAR: Κωνσταντίνος Κοτσάνης (Δράμας) AVAR: Ιορδάνης Απτόσογλου (Αθηνών) by Αποστόλης Λιβάνιος
20:19
Εκτός αποστολής έμειναν οι Ντρέγκερ και Παπαδόπουλος από τον Ολυμπιακό. Συν τον Σα και τον Μασούρα, που ως γνωστόν είναι εκτός. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:36
5' ΓΚΟΛ ο ΠΑΣ, 1-0! Έπειτα από εκτέλεση πλαγίου, η μπάλα κυκλοφόρησε γρήγορα από τους ποδοσφαιριστές των γηπεδούχων από τα δεξιά, έφτασε στον Παμλίδη, που βλέποντας τον Σεμέδο να μην βγαίνει γρήγορα πάνω, εκτέλεσε με διαγώνιο σουτ για το 1-0. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:39
Πρόκειται για το πρώτο τέρμα που δέχεται φέτος η ομάδα του Πειραιά στη φετινή σεζόν by Αποστόλης Λιβάνιος
20:41
10' Απειλεί ο Ολυμπιακός. Ο Βαλμπουενά βρέθηκε μέσα στην περιοχή, έπιασε σουτ, αλλά η μπάλα βρήκε σε σώματα by Αποστόλης Λιβάνιος
20:53
22' Κίτρινη στον Καμαρά by Αποστόλης Λιβάνιος
20:56
25' Απειλεί ο Ολυμπιακός! Πλαγιοκοπεί από τ' αριστερά η ομάδα του Μαρτίνς, η μπάλα στον Ραφίνια που έστειλε την μπάλα πάνω στον Νάουμετς by Αποστόλης Λιβάνιος
20:58
27' Στην κόντρα ο ΠΑΣ, ο Κρίζμαν σούταρε έξω από την περιοχή και ο Τζολάκης... ίπταται και διώχνει με υπερένταση. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:07
36' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Σέντρα του Βαλμπουενά από τα αριστερά, κεφαλιά δίχως καλή ισορροπία από τον Σεμέδο και η μπάλα πάνω από την εστία του Χουτεσιώτη. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:17
Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις by Αποστόλης Λιβάνιος
21:17
Ημίχρονο στα Γιάννενα! ΠΑΣ-Ολυμπιακός 1-0! Οι γηπεδούχοι προηγούνται από το 5' με το γκολ του Παμλίδη, σε μια φάση όπου οι φιλοξενούμενοι έπιασαν στον ύπνο την άμυνα των φιλοξενούμενων. Μέτρια η εικόνα των Πειραιωτών, που έχασαν μεγάλη ευκαιρία στο 36' με τον Σεμέδο.
21:38
51' ΓΚΟΛ ο Ολυμπιακός, 1-1! Σέντρα-ξυράφι του Φορτούνη και σκαστή κεφαλιά του Ελ Αραμπί για την ισοφάριση των Πειραιωτών
21:43
55' Αδύναμο σουτ του Παμλίδη, στην αγκαλιά του Τζολάκη η μπάλα by Αποστόλης Λιβάνιος
21:44
57' Λέο αντί Νάουμετς για τον ΠΑΣ. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:46
58' Η μπάλα εκτός από σκαφτό σουτ του Φορτούνη by Αποστόλης Λιβάνιος
21:47
59' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Στην κόντρα με τον Ελ Αραμπί οι Πειραιώτες, ο Μαροκινός άδειασε δις τον προσωπικό του αντίπαλο, αλλά το παράκανε και στην τρίτη κάηκε, με αποτέλεσμα να τον κόψει η αντίπαλη άμυνα by Αποστόλης Λιβάνιος
21:48
59' Σουτ του Κριζμάν, η μπάλα στην αγκαλιά του Τζολάκη. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:50
60' Σουτ του Καρτάλη έξω από την περιοχή, έδιωξε ο Τζολάκης. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:51
63' Άστοχο σουτ του Καμαρά by Αποστόλης Λιβάνιος
21:53
65' Ωραίο μεν, αλλά άστοχο σουτ του Μπουχαλάκη, που έστειλε την μπάλα λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι του Χουτεσιώτη. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:56
69' Χασάν αντί Ραντζέλοβιτς για τον Ολυμπιακό by Αποστόλης Λιβάνιος
21:59
71' Τρομερή ευκαιρία για τον ΠΑΣ. Σουτ του Κριζμάν, ο Τζολάκης βάζει λάθος τα χέρια του, η μπάλα χτυπάει στο δοκάρι και στη συνέχεια την μπλοκάρει ο νεαρός τερματοφύλακας
22:00
Γίνεται συνεννόηση με VAR για το ενδεχόμενο να έχει περάσει τη γραμμή η μπάλα by Αποστόλης Λιβάνιος
22:00
Δεν φάνηκε κάτι τέτοιο από το replay by Αποστόλης Λιβάνιος
22:00
Παραμένει το 1-1 by Αποστόλης Λιβάνιος
22:01
73' Ντομίνγκεθ αντί Κατράλη για τον Ολυμπιακό by Αποστόλης Λιβάνιος
22:04
77' Ωραίο σουτ του Καμαρά, ακόμα πιο ωραία επέμβαση του Χουτεσιώτη που διώχνει σε κόρνερ by Αποστόλης Λιβάνιος
22:05
78' Άστοχη κεφαλιά του Μπα μετά το κόρνερ. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:08
Φάουλ σε καλή θέση για τον Ολυμπιακό by Αποστόλης Λιβάνιος
22:09
81' Εκτέλεσε ο Βαλμπουενά, μπλόκαρε ο Χουτεσιώτης by Αποστόλης Λιβάνιος
22:11
83' Τρομερή ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Λάθος του Παντελάκη, η μπάλα στον Χασάν που έχοντας την εστία... πιάτο αστόχησε. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:13
86' Λώλης αντί Παμλίδη για τον ΠΑΣ by Αποστόλης Λιβάνιος
22:14
Και Λιάσος αντί Σιόντη by Αποστόλης Λιβάνιος
22:16
88' Κίτρινη ο Μπα by Αποστόλης Λιβάνιος
22:18
Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις by Αποστόλης Λιβάνιος
22:19
90+1' ΓΚΟΛ ο Ολυμπιακός, 1-2! Πλασέ του Ελ Αραμπί, η μπάλα στο δοκάρι και ο Χασάν από κοντά φέρνει τούμπα το ματς by Αποστόλης Λιβάνιος