Λαμία-ΝΠΣ Βόλος

18:58
Καλησπέρα σας. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση που κλείνει το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής της Super League ανάμεσα στη Λαμία και τον Βόλο. by www.sport-fm.gr
19:01
Η Λαμία μετρά τρεις ήττες σε τρία διαδοχικά ματς και ο Γιώργος Πετράκης είναι σίγουρα με την πλάτη στον τοίχο. Από την άλλη ο Βόλος με έχει μαζέψει τέσσερις βαθμούς ήδη, ενώ για την ομάδα του Άνχελ Λόπες το 0-0 με τον ΠΑΟΚ έδωσε έναν σημαντικό βαθμό εκτός προγράμματος. by www.sport-fm.gr
19:02
Όσον αφορά την παράδοση είναι μικρή και αφορά τις περσινές αναμετρήσεις των δύο ομάδων σε κανονική διάρκεια και play out. Αυτή έχει ως εξής: Λαμία – Βόλος 1-0, Βόλος – Λαμία 1-0 και Βόλος – Λαμία 0-0 στα play out. by www.sport-fm.gr
19:05
Διαιτητής ο Ιωάννης Παπαδόπουλος, με βοηθούς τους Νικολαϊδης και Νατσιόπουλος. 4ος διαιτητής ο Αγγελάκης, ενώ ο Τάσος Σιδηρόπουλος θα είναι διαιτητής VAR και ο Κωσταρας Πολυχρόνης ως AVAR. by www.sport-fm.gr
19:05
19:06
Λαμία (4-2-3-1): Θεοδωρόπουλος, Σκόνδρας, Σαραμαντάς, Αντέγιο, Βύντρα, Παλαβαντισβίλι, Μπεχαράνο, Χατζηστραβός, Καραμάνος, Βασιλόγιαννης, Μπιανκόνι by www.sport-fm.gr
19:06
Στον πάγκο: Επασί, Ντέλετιτς, Τζανετόπουλος, Μπουλούλης, Βιγιάλμπα, Αραμπουλι, Βασιλακάκης, Μπαχανάκ, Προβυδάκης by www.sport-fm.gr
19:07
Βόλος (4-2-3-1): Γκαραβέλης, Τέκιο, Φεράρι, Κολόμπο, Σάντσες, Τσοκάνης, Ριένστρα, Περέα, Δουβίκας, Μπαριέντος, Μαρτίνες by www.sport-fm.gr
19:07
Στον πάγκο: Κλέιμαν, Ντεντάκης, Γέντρισεκ, Δημόπουλος, Κιάκος, Κρητικός, Γκουαροτσένα, Νίνης, Ουάρντα by www.sport-fm.gr
19:14
Το ματς θα αρχίσει σε περίπου 10 λεπτά. Τηλεοπτική κάλυψη από Novasports, ραδιοφωνικά από τον ΣΠΟΡ FM 94.6 by www.sport-fm.gr
19:41
12' Πρώτη τελική στο ματς για τον Βόλο. Ο Ριέντσρα του σουτ, στην αγκαλιά του Θεοδωρόπουλου by www.sport-fm.gr
19:46
16΄ Ο Βόλος γυροφέρνει την περιοχή της Λαμίας αλλά ακόμα δεν μπορεί να τη διασπάσει by www.sport-fm.gr
19:48
18' Πρώτη καλή στιγμή για τη Λαμία, ο Καραμάνος βρήκε με το κεφάλι τον Χατζηστραβό στην περιοχή αλλά δεν τελείωσε σωστά τη φάση και έδωσε τη ευκαιρία στον Γκαραβέλη να μπλοκάρει by www.sport-fm.gr
19:50
20' Απάντηση από τον Βόλο, μπλόκαρε το σουτ του Τσοκάνη μέσα από την περιοχή ο Θεοδωρόπουλος by www.sport-fm.gr
19:52
19:54
19:55
Τραγικό λάθος από τον Αντέτζο η μπάλα έφτασε στον Δουβίκα που με ωραίο διαγώνιο τελείωμα μέσα από την περιοχή γράφει το 1-0 για τον Βόλο by www.sport-fm.gr
19:57
27' Νέο λάθος από τη Λαμία. Ο Δουβίκας έστρωσε στον Μπαριέντος, αλλά του έφυγε το κοντρόλ και ο Θεοδωρόπουλος μπλόκαρε. by www.sport-fm.gr
20:10
41' O Μπιανκόνι κάνει σουτ στην περιοχή, κόβεται από τον Κολόμπο. Ζητούν πέναλτι για χέρι οι γηπεδούχοι. by www.sport-fm.gr
20:10
20:13
20:14
20:15
45' Άστοχος από τα 11 μέτρα ο Μπιανκόνι: Ο Γκαραβέλης πήρε τα μέτρα από τον Μπιανκόνι και του είπε όχι από την άσπρη βούλα! by www.sport-fm.gr
20:15
20:18
20:19
ΗΜΙΧΡΟΝΟ Λαμία-Βόλος 0-1: Ωραίο πρώτο μέρος. Ο Βόλος παίρνει με τον Δουβίκα αυτό που θέλει. Η Λαμία προσπαθεί, αλλά στη μεγάλη ευκαιρία να ισοφαρίσει από την άσπρη βούλα, έπεσε πάνω στον Γκαραβέλη που νίκησε τον Μπιανκόνι. by www.sport-fm.gr
20:34
20:34
20:36
20:37
Ο Χατζηστραβός παίρνει τις κόντρες στην περιοχή, γυρνάει στον Μπιανκόκι και ο Βραζιλιάνος με κοντινή προβολή από τη μικρή περιοχή κάνει το 1-1! by www.sport-fm.gr
20:42
20:45
20:50
20:52
20:53
Ο Μαρτίνες μπήκε στην περιοχή γύρισε την μπάλα στο δεύτερο δοκάρι και εκεί και πάλι ο Δουβίκας που νίκησε τον Αντέτζο και έβαλε και πάλι μπροστά με 2-1 τον Βόλο by www.sport-fm.gr