LIVE: Τα ματς του Champions League

Παρακολουθήστε ζωντανά τα παιχνίδια της 1ης αγωνιστικής του Champions League

19:48
Καλησπέρα σας. Βραδιά Champions League σήμερα και παρέα θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό όλα τα ματς . by Γιώργος Σπανομανώλης
19:49
Η διοργάνωση ξεκινάει εν μέσω πανδημίας λίγους μήνες μετά την ολοκλήρωση της προηγούμενης και σίγουρα αναμένεται με ιδιαίτερο ενδιαφέρον. by Γιώργος Σπανομανώλης
19:49
Εκπρόσωπος της Ελλάδας στη φάση των ομίλων της κορυφαίας διοργάνωσης ο Ολυμπιακός που παίζει αύριο με τη Μαρσέιγ. by Γιώργος Σπανομανώλης
19:50
Δύο ματς ξεκινούν 19.55: Ζενίτ-Μπριζ και Ντιναμό Κιέβου-Γιουβέντους by Γιώργος Σπανομανώλης
20:03
Δεν υπάρχει τέρμα στα πρώτα 10' σε κανένα από τα δύο ματς by Γιώργος Σπανομανώλης
20:09
12' Eυκαιρία για τη Γιουβέντους, διαγώνιο σουτ του Κιέζα, ο Μούστσα έδιωξε by Γιώργος Σπανομανώλης
20:17
Πέρασε το πρώτο 20λεπτο στα δύο ματς. Πουθενά γκολ προς ώρας by Γιώργος Σπανομανώλης
20:29
Καθόλου ρυθμός, καθόλου φάσεις στα δύο ματς by Γιώργος Σπανομανώλης
20:34
Συμπληρώθηκε το 40λεπτο σε Κίεβο και Αγία Πετρούπολη. Και τα δύο ματς στο 0-0 by Γιώργος Σπανομανώλης
20:42
ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Ντ. Κιέβου-Γιουβέντους 0-0, Ζενίτ-Μπριζ by Γιώργος Σπανομανώλης
20:57
Σέντρα στο β' ημίχρονο στα δύο ματς by Γιώργος Σπανομανώλης
20:58
47' Γκοοολλλλ η Γιουνέντους 0-1: Σκόρερ ο Μοράτα by Γιώργος Σπανομανώλης
20:58
Αυτό είναι το πρώτο τέρμα στο φετινό Champions League by Γιώργος Σπανομανώλης
20:58
by Γιώργος Σπανομανώλης
21:15
63' Γκοοοοοολλλλ η Μπριζ 0-1: Μετά από φάση διαρκείας κοντινό πλασέ από τον Ντένις by Γιώργος Σπανομανώλης
21:17
64' Προσπαθεί να απαντήσει άμεσα η Ζενίτ, τεράστια ευκαιρία για την ισοφάριση by Γιώργος Σπανομανώλης
21:23
70' Η Ζενίτ χάνει την ευκαιρία του ματς με τον Οριούσι. Έφτασε φάτσα με την εστία, αλλά την έστειλε στα... πουλιά by Γιώργος Σπανομανώλης
21:26
74' Γκοοοοοολλλλ η Ζενίτ 1-1... Μια του κλέφτη, δυο, στη τρίτη και ο Λόβρεν ισοφαρίζει με έναν κεραυνό by Γιώργος Σπανομανώλης
21:29
Zenit [1]-1 Club Brugge - Ethan Horvath OG 74' (American goal) from r/soccer
21:35
84' Γκοοοολλλ Γιουβέντους 0-2: Μπαλιά του Κουαδράδο, ο Μοράτα τη στέλνει στα δίχτυα by Γιώργος Σπανομανώλης
21:45
Τελικό: Ντιναμό Κιέβου-Γιουβέντους 0-2 by Γιώργος Σπανομανώλης
21:46
90+3' Γκοοοοοοοοολλλλλ η Μπριζ 1-2! by Γιώργος Σπανομανώλης
21:46
Ο 19χρονος Ντε Κετελάρ σκόρερ για τους Βέλγους by Γιώργος Σπανομανώλης
21:47
ΤΕΛΙΚΟ: Ζενίτ-Μπριζ 1-2 και Ντιναμό Κιέβου-Γιουβέντους 0-2 by Γιώργος Σπανομανώλης
21:52
Τα ματς των 22.00 είναι: Παρί Σεν Ζερμέν-Μαν. Γιουνάιτεντ, Μπαρτσελόνα-Φερεντσβάρος, Τσέλσι-Σεβίλλη, Ρεν-Κράσνονταρ, Λειψία-Μπασάκσεχιρ, Λάτσιο-Ντόρτμουντ by Γιώργος Σπανομανώλης
21:53
Το ματς της βραδιάς είναι σίγουρα αυτό που γίνεται στο Παρίσι. Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες by Γιώργος Σπανομανώλης
21:53
Παρί Σεν Ζερμέν (Τόμας Τούχελ): Κέιλορ Νάβας, Κιμπέμπε, Ντιαλό, Κουρζαβά, Φλορέντσι, Ερέρα, Γκουέγ, Ντι Μαρία, Περέιρα, Νεϊμάρ, Μπαπέ by Γιώργος Σπανομανώλης
21:53
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Ολε Γκούναρ Σόλσκιερ): Ντε Χέα, Τουανζέμπε, Λίντελοφ, Σο, Τέλες, Γουάν-Μπισάκα, Φρεντ, ΜακΤόμινεϊ, Μπρούνο Φερνάντες, Μαρσιάλ, Ράσφορντ. by Γιώργος Σπανομανώλης
22:00
Σέντρα σε όλα τα ματς by Γιώργος Σπανομανώλης
22:00
Διαιτητής στο ματς στη Βρετάνη, ανάμεσα στη Ρεν και την Κράσνονταρ είναι ο κατά τεκμήριο κορυφαίος Έλληνας διαιτητής, Τάσος Σιδηρόπουλος by Γιώργος Σπανομανώλης
22:03
22:04
22:06
6' Γκοοοοοοολλλλλ η Λάτσιο 1-0: Σκόρερ ο Ιμόμπιλε by Γιώργος Σπανομανώλης
22:11
11' Βρίσκει δίχτυα η Φερεντσβάρος, ακυρώνεται σωστά ως οφσάιντ by Γιώργος Σπανομανώλης
22:13
13' Ευκαιρία για την Παρί, προβολή του Κιρζαβά λέει όχι ο Ντε Χέα by Γιώργος Σπανομανώλης
22:16
16' Γκοοοοοολλλλλλ η Λειψία 1-0: Κίνηση... πίβοτ στην περιοχή από τον Ανχελίνο που ανοίγει το σκορ για τους Γερμανούς by Γιώργος Σπανομανώλης
22:21
20' Γκοοοοοοοοοολλλλλλλ η Λειψία 2-0: Ξανά ο Ανχελίνιο για τους Γερμανούς by Γιώργος Σπανομανώλης
22:21
22' Πέναλτι για τη Γιουνάιτεντ by Γιώργος Σπανομανώλης
22:22
23' Χαμένο Πέναλτι η Γιουνάιτεντ: Ο Νάβας πέφτει σωστά και σώζει by Γιώργος Σπανομανώλης
22:22
Επανάληψη του πέναλτι λέει το VAR γιατί δεν είχε σταθερό το δεύτερο πόδι ο Νάβας by Γιώργος Σπανομανώλης
22:23
24' Γκοοοοοοολλλλλλλ η Γιουνάιτεντ 0-1: Αυτή τη φορά είναι εύστοχος από τα 11 μέτρα ο Μπρούνο Φερνάντες by Γιώργος Σπανομανώλης
22:24
24' Γκοοοοοοοοοοολλλλλ η Λάτσιο 2-0: Ο Λουίς Φελίπε το δεύτερο τέρμα των Ιταλών by Γιώργος Σπανομανώλης
22:25
22:26
27' Πέναλτι κερδίζει η Μπαρτσελόνα με τον Μέσι by Γιώργος Σπανομανώλης
22:26
27' Γκοοοοοοοοοολλλλ η Μπαρτσελόνα 1-0 με πέναλτι του Μέσι by Γιώργος Σπανομανώλης
22:30
22:32
32' Χαμένη μεγάλη ευκαιρία για την Κράσνονταρ by Γιώργος Σπανομανώλης
22:33
22:33
22:34
22:41
42' Γκοοοοοοοοολλλλλ η Μπαρτσελόνα 2-0 με τον Ανσού Φατί by Γιώργος Σπανομανώλης
22:48
ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Μπαρτσελόνα-Φερεντσβάρος 2-0, Ρεν-Κράσνονταρ 0-0, Τσέλσι-Σεβίλλη 0-0, Παρί Σ.Ζ.-Μαν. Γιουνάιτεντ 0-1, Λειψία-Μπασάκσχεχιρ 2-0, Λάτσιο-Ντόρτμουντ 2-0 by Γιώργος Σπανομανώλης
23:02
Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο στα ματς by Γιώργος Σπανομανώλης
23:07
49' Τεράστια απόκρουση του Ντε Χέα σε σουτ του Μπαπέ by Γιώργος Σπανομανώλης
23:08
52΄ Γκοοοοοοοοολλλλλ η Μπαρτσελόνα 3-0 με τον Κουτίνιο by Γιώργος Σπανομανώλης
23:11
55' Πέναλτι για τη Ρεν καταλογίζει ο Σιδηρόπουλος by Γιώργος Σπανομανώλης
23:12
56' Γκοοοοοοοοολλλλλ η Ρεν εύστοχος από τα 11 μέτρα ο Γκιρασί by Γιώργος Σπανομανώλης
23:14
55' Γκοοοοοοοοοοολλλλλ η Παρί Σεν Ζερμέν 1-1 αυτογκόλ ο Μαρσιάλ by Γιώργος Σπανομανώλης
23:15
59' Γκοοοοοοοολλλλλλλ η Κράσνονταρ 1-1 ισοφαρίζει ο Ραμίρεζ by Γιώργος Σπανομανώλης
23:24
68' Κόκκινη η Μπαρτσελόνα, πέναλτι η Φερεντσβάρος by Γιώργος Σπανομανώλης
23:26
71' Γκοοοοοοοολ η Φερεντσβάρος 3-1 by Γιώργος Σπανομανώλης
23:28
71' Γκοοοοοοοοολλλλλλ η Ντόρτμουντ 2-1 με τον Χάλαντ by Γιώργος Σπανομανώλης
23:29
23:31
23:32
77' Γκοοοοοοοολλλλλλλλλ η Λάτσιο 3-1 με τον Άκπρο by Γιώργος Σπανομανώλης
23:39
84' Γκοοοοοοοοολλλλλλλ η Μπαρτσελόνα 4-1 με τον 17χρονο Πέντρι by Γιώργος Σπανομανώλης
23:46
89' Γκοοοοοοοοοοοολλλλλλ η Μπαρτσελόνα 5-1 με τον Ντεμπελέ by Γιώργος Σπανομανώλης
23:46
88' Γκοοοοοοοοοοοοολλλλλλλλ η Γιουνάιτεντ 1-2 με τον Ράσφορντ by Γιώργος Σπανομανώλης