Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΣ Γιάννινα

16:54
Καλησπέρα σας. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξ αναβολής αναμέτρηση Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΣ Γιάννινα για την 1η αγωνιστική της Super League. by www.sport-fm.gr
16:55
Ο Απόλλων Σμύρνης έχει μία νίκη σε δύο ματς, ενώ ο ΠΑΣ μετρά δύο ισοπαλίες και δεν έχει καταφέρει να πάρει τρίποντο στα τρία ματς που έχει δώσει by www.sport-fm.gr
16:55
16:57
Διαιτητής του ματς ο Βάτσιος, με βοηθούς τους Δημόπουλο και Κωνσταντόπουλο. Τέταρτος ο Κοτσάνης. by www.sport-fm.gr
17:02
17:02
Απόλλων Σμύρνης (Παράσχος): Κότσαρη, Τσαμπούρη, Βιτλή, Ντομίνγκες, Λισγάρα, Φατιόν, Σλίβκα, Μπαξεβανίδη, Φερνάντεθ, Τσιλούλη και Μπεντινέλι. by www.sport-fm.gr
17:03
ΠΑΣ Γιάννινα (Γιαννίκης): Χουτεσιώτης, Σάλιακας, Κάργας, Παντελάκης, Πίρσμαν, Σιόντης, Κάστρο, Ελευθεριάδης, Κριζμάν, Λεό, Παμλίδης. by www.sport-fm.gr
17:06
Στον πάγκο για τον Απόλλωνα: Βέρχουλστ, Μπρούτσιτς, Κολ, Ιωαννίδης, Κραγιόπουλος, Ρώσση, Πατράλης, Μουνιέ, Ντάουντα by www.sport-fm.gr
17:08
Στον πάγκο για τον ΠΑΣ Γιάννινα: Γιαννίκογλου, Εραμούσμπε, Μπρενέρ, Νάουμετς, Λιάσος, Οικονόμοπουλος, Καρτάλης, Λώλης, Πήλιος by www.sport-fm.gr
17:16
17:19
Το πρόβλημα είναι ότι δεν υπήρχε γραμμή στην εστία. Τώρα το φτιάχνουν οι άνθρωποι του Απόλλωνα by www.sport-fm.gr
17:20
17:23
17:24
17:27
7' Φάση διαρκείας στην περιοχή για τον ΠΑΣ, ο Ελευθεριάδης πλάσαρε άτσαλα, τελικά κόρνερ by www.sport-fm.gr
17:31
17:33
17:35
17:36
Καλύτερος ο ΠΑΣ πατάει περισσότερο περιοχή και βγάζει φάσεις μπροστά στην εστία του Απόλλωνα by www.sport-fm.gr
17:38
17' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ. Δυνατό σουτ του Παμλίδη από τα δεξιά, η μπάλα πέρασε λίγο δίπλα από την εστία του Κότσαρη. Διαμαρτυρήθηκαν για κόρνερ οι φιλοξενούμενοι by www.sport-fm.gr
17:39
17:41
17:49
Ο ΠΑΣ έχει καταφέρει με την πίεση ψηλά να βραχυκυκλώσει όλο το παιχνίδι του Απόλλωνα by www.sport-fm.gr
17:50
17:55
18:04
18:04
Ο Κριζμάν έκανε το σουτ η μπάλα στο δοκάρι του Κότσαρη, ο Παμλίδης ήρθε τρένο και με κεφαλια άνοιξε λογαριασμό για τους φιλοξενούμενους by www.sport-fm.gr
18:07
18:09
Σέντρα του Λεό στην περιοχή αφού άδειασε δύο, ο Κριζμάν με εντυπωσιακό τρόπο πέρασε την μπάλα πάνω από τον Τσαμπούρη και ο Ελευθεριάδης γράφει το 2-0 by www.sport-fm.gr
18:42
61' Κεφαλιά του Παντελάκη για τον Κριζμάν, με τον Τσαμπούρη να προλαβαίνει και να την στέλνει άουτ. by www.sport-fm.gr
18:46
18:47
18:47
18:49
68' Ευκαιρία ο Απόλλων: Φάουλ του Μουνιέ στο παράθυρο έβγαλε εντυπωσιακά ο Χουτεσιώτης by www.sport-fm.gr
18:53
18:55
74' Τεράστια ευκαιρία ο ΠΑΣ, στην κόντρα ο Κριζμάν δεν μπορεί σε κενή εστία να σκοράρει by www.sport-fm.gr