Europa League: Λεπτό προς λεπτό

19:38
19:39
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη των αναμετρήσεων που έχουν σέντρα στις 19:55 by www.sport-fm.gr
20:06
11' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΓΕΡ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ! Μ. Λεβερκούζεν-Νις 1-0 με γκολ του Αμίρι!
20:08
14' ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ 1-0 κόντρα στη Ρόμα με την εκτέλεση του Ενσαμέ! by www.sport-fm.gr
20:10
20:10
16' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΝΟΙΑ! ΠΑΟΚ-Ομόνοια 0-1 με γκολ του Μποτεάκ
20:12
17' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ Μ. ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ! 2-0 με γκολ του Αλάριο κόντρα στη Νις
20:13
19' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ! Σταντάρ Λιέγης-΄Ρέιντζερς 0-1 με γκολ του Ταβερνιέ! by www.sport-fm.gr
20:23
Τα σκορ μέχρι τώρα: Α’ όμιλος: ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Κλουζ 0-0, Γιουνγκ Μπόις-Ρόμα 1-0 Β’ όμιλος: Ντάνταλκ-Μόλντε 0-0, Ραπίντ Βιέννης-Άρσεναλ 0-0 Γ’ όμιλος: Μπ. Λεβερκούζεν-Νις 2-0, Χάποελ Μπερ-Σεβά – Σλάβιας Πράγας 0-0 Δ’ όμιλος: Σταντάρ Λιέγης-Ρέιντζερς 0-1, Λεχ Πόζναν-Μπενφίκα 1-1 Ε’ όμιλος: Αϊντχόφεν-Γρανάδα 0-0, ΠΑΟΚ-Ομόνοια 0-1 ΣΤ’ όμιλος: Νάπολι-Άλκμααρ 0-0, Ριέκα-Ρεάλ Σοσιεδάδ 0-0 by www.sport-fm.gr
20:26
20:30
20:37
20:40
45'+1' ΓΚΟΛ Η ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ! 1-0 ΚΌΝΤΡΑ ΣΤΗ ΓΡΑΝΑΔΑ! Σκόρερ ο Γκέτσε
20:43
45' ΓΚΟΛ Η ΧΑΠΟΕΛ ΜΠΕΡ-ΣΕΒΑ! 1-0 ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΗ ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ με γκολ του Αγκουντέλο by www.sport-fm.gr
20:45
Τα σκορ των πρώτων ημιχρόνων: Α’ όμιλος: ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Κλουζ 0-0, Γιουνγκ Μπόις-Ρόμα 1-0 Β’ όμιλος: Ντάνταλκ-Μόλντε 1-0, Ραπίντ Βιέννης-Άρσεναλ 0-0 Γ’ όμιλος: Μπ. Λεβερκούζεν-Νις 2-1, Χάποελ Μπερ-Σεβά – Σλάβια Πράγας 1-0 Δ’ όμιλος: Σταντάρ Λιέγης-Ρέιντζερς 0-1, Λεχ Πόζναν-Μπενφίκα 1-2 Ε’ όμιλος: Αϊντχόφεν-Γρανάδα 1-0, ΠΑΟΚ-Ομόνοια 0-1 ΣΤ’ όμιλος: Νάπολι-Άλκμααρ 0-0, Ριέκα-Ρεάλ Σοσιεδάδ 0-0 by www.sport-fm.gr
21:00
48' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ! 2-2 ΚΌΝΤΡΑ ΣΤΗΝ ΜΠΕΝΦΙΚΑ! Σκόρερ και πάλι ο Ισάκ by www.sport-fm.gr
21:20
67' ΓΚΟΛ Η ΓΡΑΝΑΔΑ! Πλήρης ανατροπή στην Ολλανδία επί της Αϊντχόφεν και 1-2! Σκόρερ ο Ματσίς με γκολάρα! by www.sport-fm.gr
21:22
21:25
74' ΓΚΟΛ Η ΡΟΜΑ! Πλήρης ανατροπή κόντρα στη Γιουνγκ Μπόις! 2-1 με γκολ του Κουμπουλά! by www.sport-fm.gr
21:26
70' ΓΚΟΛ Η ΑΡΣΕΝΑΛ! Ισοφαρίζει (1-1) τη Ραπίντ Βιέννης με γκολ του Νταβίντ Λουίς by www.sport-fm.gr
21:28
74' ΓΚΟΛ Η ΑΡΣΕΝΑΛ! Ανατροπή κόντρα στη Ραπίντ, κάνοντας το 2-1 με τον Ομπαμεγιάνγκ by www.sport-fm.gr
21:30
21:35
21:39
21:41
21:43
21:49
Τα τελικά των αγώνων των 19:55: Α’ όμιλος: ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Κλουζ 0-2, Γιουνγκ Μπόις-Ρόμα 1-2 Β’ όμιλος: Ντάνταλκ-Μόλντε 1-2, Ραπίντ Βιέννης-Άρσεναλ1-2 Γ’ όμιλος: Μπ. Λεβερκούζεν-Νις 6-2, Χάποελ Μπερ-Σεβά – Σλάβια Πράγας 3-1 Δ’ όμιλος: Σταντάρ Λιέγης-Ρέιντζερς 0-2, Λεχ Πόζναν-Μπενφίκα 2-4 Ε’ όμιλος: Αϊντχόφεν-Γρανάδα 1-2, ΠΑΟΚ-Ομόνοια 1-1 ΣΤ’ όμιλος: Νάπολι-Άλκμααρ 0-1, Ριέκα-Ρεάλ Σοσιεδάδ 0-1 by www.sport-fm.gr
22:19
19' Τότεναμ-ΛΑΣΚ 1-0: Ο Βινίσιους βρίσκει στην περιοχή του Λούκας, πλασάρει σωστά και ανοίγει λογαριασμό by www.sport-fm.gr
22:22
20' Βιγιαρέλα-Σίβασπορ 2-0: Με τη συμπλήρωση 20 λεπτών ο Μπάκα τελειώνει τη φάση ιδανικά by www.sport-fm.gr
22:25
24' Σπάρτα Πράγας-Λιντς 0-0: Κόκκινη, αποβολή του Κρέσιτς για τους γηπεδούχος by www.sport-fm.gr
22:49
Αποτελέσματα ημιχρόνου: Βιγιαρεάλ-Σίβασπορ 2-2, Βόλφσμπεργκερ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας 1-1, Λέστερ-Ζόρια 2-0, Λουντογκόρετς-Αντβέρμπ 0-0, Μακάμπι Τελ Αβίβ-Καραμπάκ 1-0, Μπράγκα-ΑΕΚ 1-0, Ντινάμο Ζάγκρεμπ-Φέγενορντ 0-0, Σέλτικ-Μίλαν 0-2, Σλόβαν Λίμπερετς-Γάνδη 1-0, Σπάρτα Πράγας-Λιλ 0-1, Τότεναμ-ΛΑΣΚ 2-0, Χόφενχάιμ-Ερυθρός Αστέρας 0-0 by www.sport-fm.gr
23:01
23:03
23:07
23:16
57' Βιγιαρεάλ-Σίβασπορτ 3-2: Εκ νέου προβάδισμα οι γηπεδούχοι με τον Χουάν Φόιθ by www.sport-fm.gr
23:19
23:21
23:22
23:22
62' Βιγιαρεάλ-Σίβασπορ 3-3: Ισοφαρίζουν με απευθείας φάουλ του Γκραντέλ οι Τούρκοι by www.sport-fm.gr