Ατρόμητος-Παναιτωλικός

19:08
Καλησπέρα. Μαζί θα παρακολουθήσουμε το ματς της 6ης αγωνιστικής της Super League ανάμεσα στον Ατρόμητο και τον Παναιτωλικό. by www.sport-fm.gr
19:09
19:09
Ατρόμητος (Κάναντι): Γιαννιώτης, Ρισβάνης, Γούτας, Γκάλο, Γκαλβάο, Σάλομον, Κιβρακίδης Κωτσόπουλος, Μανούσος, Μπουσούλατζιτς, Χριστοδουλόπουλος by www.sport-fm.gr
19:11
Παναιτωλικός (Χάβος): Κνετ, Λιάβας, Κωνσταντόπουλος, Καρασαλίδης στα στόπερ, Βάντερσον, Ντάλσιο, Ταχάρ, Γιάκολις, Αριγίμπι, Μάζουρεκ, Ντίας by www.sport-fm.gr
19:11
Στον πάγκο για τον Ατρόμητο: Μανδάς, Ούμπιδες, Ραμπέγιο, Αγκάγιεφ, Γιακουμάκης, Τομάσεβιτς, Χαρίσης, Ενσικουλού, Στρούγγης by www.sport-fm.gr
19:12
Στον πάγκο για τον Παναιτωλικό: Ντουάρτε, Άλβαρες, Περέιρα, Μελίσσας, Σκιαδάς, Βέργος, Μεντόσα, Τσιγγάρας, Μαλής by www.sport-fm.gr
19:13
19:14
Δεκαέξι φορές έχει αντιμετωπίσει τον Ατρόμητο ο Χάβος και έχει μόλις δύο νίκες by www.sport-fm.gr
19:16
19 νίκες Ατρόμητος, 17 ισοπαλίες και 11 νίκες Παναιτωλικός η προϊστορία των δύο ομάδων ανεξαρτήτως διοργάνωσης by www.sport-fm.gr
19:29
19:39
8' Ευκαιρία ο Ατρόμητος: Κεφαλιά του Ρισβάνη, η μπάλα έφτασε στον Κωτσόπουλο που σούταρε από το σημείο του πέναλτι, ο Κνετ έσωσε. by www.sport-fm.gr
19:41
19:42
Θα παέι να το δει ο διαιτητής. Ο Ρισβάνης είναι αυτός που πατάει περισσότερο τον αντίπαλο του by www.sport-fm.gr
19:43
19:44
19:58
20:00
'Εχει πατήσει δύο φορές περιοχή ο Παναιτωλικός, δεν έχει βγάλει τελική πάντως by www.sport-fm.gr
20:05
35' Ευκαιρία ο Ατρόμητος: Ο Λάζαρος βρίσκει τον Σάλομον στην περιοχή, ο Αυστριακός κάνει κάκιστο τελείωμα αν και ήταν μόνος του by www.sport-fm.gr
20:16
20:32
20:36
50' Ευκαιρία Παναιτωλικός: Λάθος του Ρισβάνη η μπάλα φτάνει στον Αριγίμπι, καλό σουτ διώχνει ο Γιαννιώτης by www.sport-fm.gr