Champions League: Λεπτό προς λεπτό

Παρακολουθήστε σε real time τα ματς της 3ης αγωνιστικής των ομίλων του Champions League.

19:34
Καλησπέρα σας. Μαζί θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό τις σημερινές αναμετρήσεις της 3ης αγωνιστικής των ομίλων του Champions League. by www.sport-fm.gr
19:34
Η βραδιά έχει ελληνικό ενδιαφέρον, αφού ο Ολυμπιακός στις 10.00 μ.μ. κοντράρεται εκτός έδρας με τη Μάντσεστερ Σίτι by www.sport-fm.gr
19:35
Το πρόγραμμα ξεκινάει με δύο ματς με ώρα έναρξης 19.55. Λοκομοτίβ Μόσχας-Ατλέτικο και Σαχτάρ Ντόνεστσκ-Γκλάνταμπαχ by www.sport-fm.gr
19:35
19:37
19:37
19:41
Η Ατλέτικο πέρσι είχε φύγει και πάλι για τη φάση των ομίλων με νίκη (2-0) απέναντι στη Λοκομοτίβ. Βέβαια οι "ροχιμπλάκος" μετρούν πέντε σερί ήττες στα ισάριθμα εκτός έδρας ματς στο Champions League. by www.sport-fm.gr
19:42
Πάντως τα ματς της βραδιάς απόψε είναι το Ρεάλ Μαδρίτης-Ίντερ και το Αταλάντα-Λίβερπουλ by www.sport-fm.gr
19:56
20:03
9' ΓΚΟΛ Σαχτάρ-Γκλάντμπαχ 0-1: Αδράνεια στην άμυνα των Ουκρανών και ο Πλεά ανοίγει το σκορ στο Κίεβο by www.sport-fm.gr
20:12
17' ΓΚΟΛ Σαχτάρ-Γκλάντμπαχ 0-2: Ο Κράμερ βρίσκει χώρο, κάνει το σουτ και νωρίς-νωρίς βάζει τις βάσεις για το διπλ΄π by www.sport-fm.gr
20:14
18' ΓΚΟΛ Λοκομοτίβ-Ατλέτικο 0-1: Κεφαλιά του Χιμένες στη κλειστή γωνία και προβάδισμα για τους "ροχιμπλάνκος" by www.sport-fm.gr
20:19
24' Λοκομοτίβ-Ατλέτικο: Πέναλτι για τους γηπεδούχους, χέρι του Ερέρα με σφραγίδα του VAR by www.sport-fm.gr
20:20
20:21
27' ΓΚΟΛ Σαχτάρ-Γκλάντμπαχ 0-3: Πάρτι στο Κίεβο με τον Πλεά να πετυχαίνει ένα πανέμορφο γκολ by www.sport-fm.gr
20:27
31' Λοκομοτίβ-Ατλέτικο: Φοβερό σουτ με φάλτσα από τον Κορέα η μπάλα στο δοκάρι by www.sport-fm.gr
20:34
Η γκολάρα του Πλεά
20:39
44' ΓΚΟΛ Σαχτάρ-Γκλάντμπαχ 0-4: Ο Μπενσεμπαϊνί σκοράρει, τέταρτο γκολ για τα "πουλάρια" στο πρώτο ημίχρονο by www.sport-fm.gr
20:42
20:59
21:10
53' Λοκομοτίβ-Ατλέτικο: Ευκαιρία για την Ατλέτικο, σέντρα του Φέλιξ, ο Σουάρες έκανε την κεφαλια ψαράκι, αλλά ο Γκιγιέρμε ήταν εκεί by www.sport-fm.gr
21:16
65' ΓΚΟΛ Σαχτάρ-Γκλάντμπαχ 0-5: Πάρτι των Γερμανών ο Στίντλ βάζει το όνομα του στη λίστα με τους σκόρερ by www.sport-fm.gr
21:29
21:37
21:37
21:39
Οι ενδεκάδες στο Ρεάλ Μαδρίτης-Ίντερ:Ρεάλ Μαδρίτης (Ζινεντίν Ζιντάν): Κουρτουά, Σέρχιο Ράμος, Βαράν, Μεντί, Λούκας Βάθκεθ, Καζεμίρο, Κρόος, Βαλβέρδε, Ασένσιο, Αζάρ, Μπενζεμά Ιντερ (Αντόνιο Κόντε): Χαντάνοβιτς, Μπαστόνι, Ντε Φράι, Ντ' Αμπρόζιο, Γιανγκ, Χακίμι, Βιδάλ, Μπρόζοβιτς, Πέρισιτς, Μπαρέλα, Λαουτάρο Μαρτίνες. by www.sport-fm.gr
21:48
21:48
Τα ματς της ζώνης των 22.00: Αταλάντα-Λίβερπουλ, Μαν. Σίτι-Ολυμπιακός, Πόρτο-Μαρσέιγ, Ρεάλ Μαδρίτης-Ίντερ, Μίντιλαντ-Άγιαξ, Σάλσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου by www.sport-fm.gr
21:57
Οι συνθέσεις στο Αταλάντα-Λίβερπουλ: Αταλάντα (Τζιάν Πιέρο Γκασπερίνι): Σπορτιέλο – Τολόι, Παλομίνο, Τζιμίστι – Χάτεμπερ, Πάσαλιτς, Φρόιλερ, Μόχικα – Γκόμες – Μουριέλ, Σαπάτα. Λίβερπουλ (Γιούργκεν Κλοπ): Άλισον – Αλεξάντερ Άρνολντ, Γουίλιαμς, Γκόμες, Ρόμπερτσον – Χέντερσον, Τζόουνς, Βαϊνάλντουμ – Σαλάχ, Μανέ, Ζότα by www.sport-fm.gr
22:02
22:03
3' ΓΚΟΛ Μίντιλαντ-Άγιαξ: Ο Άντονι ανοίγει το σκορ νωρίς-νωρίς για τον Αίαντα, παρά τις πολλές απουσίες με τις οποίες κατεβαίνει by www.sport-fm.gr
22:05
22:05
5' ΓΚΟΛ Σάλσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου 1-0: Φοβερό τελείωμα του Μπερίσα στη κλειστή γωνία του Νόιερ by www.sport-fm.gr
22:10
22:12
22:13
22:13
22:14
22:14
15' ΓΚΟΛ Μαν. Σίτι-Ολυμπιακός 1-0: Μπαλιά του Ντε Μπρόινε ο Τόρες αποφεύγει τον Χολέμπας πλασάρει και ανοίγει το σκορ by www.sport-fm.gr
22:17
17' ΓΚΟΛ Αταλάντα-Λίβερπουλ 0-1: Ανοίγει το σκορ η Λίβερπουλ με τον Ζότα που σκάβει τον Σπορτιέλο by www.sport-fm.gr
22:17
22:18
22:18
22:24
22:26
26' ΓΚΟΛ Ρεάλ Μαδρίτης-Ίντερ 1-0: Λάθος από την Ίντερ, ο Μπενζεμά παίρνει... ασίστ από τον Ντ' Αμπρόζιο πλασάρει και ανοίγει το σκορ by www.sport-fm.gr
22:28
22:28
22:30
Ο Άγιαξ έφτασε τα 700 γκολ στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις, το έχουν κάνει επίσης Ρεάλ, Μπαρτσελόνα, Μπάγερν και Γιουβέντους by www.sport-fm.gr
22:33
34' ΓΚΟΛ Ρεάλ Μαδρίτης-Ίντερ 2-0: Ο Σέρχιο Ράμος με γυριστή κεφαλιά είναι αυτός που σκοράρει by www.sport-fm.gr
22:34
34' ΓΚΟΛ Αταλάντα-Λίβερπουλ 0-2: Και πάλι ο Ζότα βρίσκει δίχτυα στο Μπέργκαμο by www.sport-fm.gr
22:35
36' ΓΚΟΛ Ρεάλ Μαδρίτης-Ίντερ 2-1 Εξαιρετική εκτέλεση του Λαουτάρο και μειώνει για τους νερατζούρι by www.sport-fm.gr
22:45
44' ΓΚΟΛ Σάλσμπουργκ-Μπάγερν 1-2: Αυτογκολ του Κρίστενσεν και οι Γερμανοί παίρνουν προβάδισμα by www.sport-fm.gr
22:48
ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Αταλάντα-Λίβερπουλ 0-2, Μαν. Σίτι-Ολυμπιακός 1-0, Πόρτο-Μαρσέιγ 2-0, Ρεάλ Μαδρίτης-Ίντερ 2-1, Μίντιλαντ-Άγιαξ 1-2, Σάλσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου 1-2 by www.sport-fm.gr
22:48
Έχουν μπει 14 γκολ στο ημίχρονο των έξι αναμετρήσεων και ακόμα 8 από τα ματς που έγιναν νωρίτερα by www.sport-fm.gr
23:01
23:03
48' ΓΚΟΛ Αταλάντα-Λίβερπουλ 0-3: Η Λίβερπουλ φεύγει στην κόντρα και με δύο πάσες φτάνει στο γκολ με τον Σαλάχ by www.sport-fm.gr
23:06
49' ΓΚΟΛ Αταλάντα-Λίβερπουλ 0-4: Το καθάρισε απλά και ωραία με Μανέ η ομάδα του Κλοπ by www.sport-fm.gr
23:10
54' ΓΚΟΛ Αταλάταν-Λίβερπουλ 0-5: Απίστευτη Λίβερπουλ φτάνει σε ακόμα ένα τέρμα και πάλι με τον Ζότα. Χατ-τρικ από το νεαρό! by www.sport-fm.gr
23:21
23:25
23:25
67' ΓΚΟΛ Σάλσμπουργκ-Μπάγερν: Ο Μπουγκάβα ισοφαρίζει, αδράνεια της άμυνας της Μπάγερν by www.sport-fm.gr
23:26
69' ΓΚΟΛ Ίντερ-Μαρσέιγ 3-0: Φοβερό πλασέ του Λουίς Ντίαζ και καθαρίζει για τους "δράκους" by www.sport-fm.gr
23:37
81' ΓΚΟΛ Ρεάλ Μαδρίτης-Ίντερ 3-2: Εκ νέου προβάδισμα με τον Ροντρίγκο για την ομάδα του Ζιντάν by www.sport-fm.gr
23:38
23:39
81' ΓΚΟΛ Μαν. Σίτι-Ολυμπιακός 2-1: Ατομική ενέργεια του Ζεσούς, καταπληκτικό γκολ by www.sport-fm.gr
23:42
23:47
23:49
23:51
23:51
ΤΕΛΙΚΑ: Αταλάντα-Λίβερπουλ 0-5, Μαν. Σίτι-Ολυμπιακός 3-0, Πόρτο-Μαρσέιγ 3-0, Ρεάλ Μαδρίτης-Ίντερ 3-2, Μίντιλαντ-Άγιαξ 1-2, Σάλσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου 2-6 by www.sport-fm.gr