16:53
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Παναιτωλικό και τον Άρη για την 9η αγωνιστική της Super League by www.sport-fm.gr
16:55
16:56
Από την άλλη πλευρά, πολύ καλύτερη η πορεία του Άρη με 16 βαθμούς που τους δίνει τη 2η θέση by www.sport-fm.gr
16:57
Στο σημερινό ματς θα κάνει το ντεμπούτο του ο Τραϊανός Δέλλας στον πάγκο του Παναιτωλικού, στη δεύτερη θητεία του στους Αγρινιώτες by www.sport-fm.gr
16:57
17:01
Παναιτωλικός: Κνετ – Λιάβας, Κωνσταντόπουλος, Μαλής, Ντάλσιο – Τσιγγάρας, Ντίας – Μεντόζα, Μάζουρεκ, Αριγίμπι - Αζάντι by www.sport-fm.gr
17:07
Άρης: Σούντγκρεν – Σούντγκρεν, Ροζ, Μπεναλουάν, Σάκιτς – Ματίγια, Τζέγκο – Ματέο Γκαρσία, Σίλβα, Γκάμα - Μάνος by www.sport-fm.gr
17:09
Στον πάγκο του Παναιτωλικού: Μελίσσας, Ταχάρ, Αρσούρα, Ντουάρτε, Άλβαρες, Βέργος, Γιάκολις, Βάντερσον, Τζανακάκης by www.sport-fm.gr
17:10
Στον πάγκο του Άρη: Μπουσέ, Κάτσε, Σάσα, Μπερτόλιο, Μαντσίνι, Μπαγκαλιάνης, Γκανέα, Λόπεθ, Δεληζήσης by www.sport-fm.gr
17:10
Διαιτητές: Αριστομένης Κουτσιαύτης, Κωνσταντίνος Ψάρρης, Δημήτριος Σαμοϊλης, 4ος Διαιτητής: Γεώργιος Τζοβάρας by www.sport-fm.gr
17:16
17:19
3' Καλή στιγμή για τον Άρη, με τον Μάνο να γίνεται αποδέκτης της μπάλας, να κάνει το σουτ, αλλά ο Μαλής απομάκρυνε by www.sport-fm.gr
17:25
8' Ζητάει πέναλτι ο Παναιτωλικός, για χέρι του Τζέγκο στην περιοχή. Δεν δίνεται κάτι. by www.sport-fm.gr
17:30
17:32
16' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Σέντρα από τα δεξιά, δύσκολη κεφαλιά του Μάζουρεκ, η μπάλα πέρασε εκτός εστίας του Άρη by www.sport-fm.gr
17:33
17' ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ! Ο Μαλής σπρώχνει τον Μάνο μέσα στην περιοχή, ενώ έβγαινε με την μπάλα άουτ. Χαζή παράβαση από τον αμυντικό του Παναιτωλικού. by www.sport-fm.gr
17:34
18' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ! 1-0 ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΡΟΥΝΟ ΓΚΑΜΑ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΕΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΕΚΤΈΛΕΣΗ by www.sport-fm.gr
17:37
19' Ατομική ενέργεια του Αριγίμπι από τα αριστερά, απομάκρυνε με τα πόδια ο Σιαμπάνης by www.sport-fm.gr
17:38
17:44
17:45
17:46
17:47
31' Εξαιρετική επέμβαση ο Σιαμπάνης, καθώς είχε καταλάβει πού θα εκτελέσει ο Αριγίμπι by www.sport-fm.gr
17:53
17:55
Το γκολ που χωρίζει τις δύο ομάδες
18:03
18:03
18:04
Με το πέναλτι του Μαλή στον Μάνο και την εκτέλεση του Γκάμα, ο Άρης χωρίς να εντυπωσιάζει, προηγείται 1-0 του Παναιτωλικού στο Αγρίνιο by www.sport-fm.gr
18:18
18:21
18:30
57' Καλή ευκαιρία για τον Άρη, με τον Ματέο Γκαρσία να σουτάρει, αλλά η μπάλα να περνά άουτ. by www.sport-fm.gr
18:32
60' Παρά το γεγονός ότι βρίσκεται πίσω στο σκορ, ο Παναιτωλικός δεν είναι απειλητικός by www.sport-fm.gr
18:33
61' Ευκαιρία για τον Άρη με τον Ματέο Γκαρσία, από λάθος του Κνετ, αλλά μπλόκαρε τελικά ο γκολκίπερ των γηπεδούχων by www.sport-fm.gr
18:36
64' Μακρινό σουτ του Μεντόζα, άουτ η μπάλα. Πρώτη απειλητική στιγμή των γηπεδούχων στο δεύτερο μέρος by www.sport-fm.gr