Kαλησπέρα. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με τον ΠΑΣ Γιάννενα στην Τούμπα, για την 9η αγωνιστική της Super League. by Κώστας Μιαούλης
ΠΑΟΚ: Ζίβκοβιτς, Ροντρίγο, Περέιρα, Κρέσπο, Βαρέλα, Περέιρα, Εσίτι, Σβαμπ, Μουργκ, Α. Ζίβκοβιτς, Βιεϊρίνια, Σφιντέρσκι by Κώστας Μιαούλης
19:10
ΠΑΣ: Χουτεσιώτης, Παντελάκης, Εραμούσπε, Σάλιακα, Πέρσμαν, Κάστρο, Σιόντης, Καρτάλης, Παμλίδης, Λεό, Κρίζμαν by Κώστας Μιαούλης
19:11
Στον πάγκο για τους γηπεδούχους: Πασχαλάκης, Βαγκέ, Μιχαηλίδης, Ίνγκασον, Τσινγκάρας, Ελ Καντουρί, Μπίσεσβαρ, Τζόλης, Τσόλακ by Κώστας Μιαούλης
19:14
Πάγκος ΠΑΣ: Γιαννίκογλου, Πήλιος, Οικονομόπουλος, Πανουργιάς, Χ. Ντομίνγκεζ,Ελευθεριάδης, Λιάσος, Δούμτσης, Λώλης by Κώστας Μιαούλης
19:15
Ο Βιεϊρίνια θα ξεκινήσει λοιπόν στη βασική ενδεκάδα και μάλιστα στο αριστερό άκρο της επίθεσης. by Κώστας Μιαούλης
19:28
Η κίνηση του ΠΣΑΠ προς τους ποδοσφαιριστές της Super League 2 και της F.L και στο γήπεδο της Τούμπας με κάτι σαν ένα λεπτό αγωνιστικής απραξίας. by Κώστας Μιαούλης
19:29
1' Σέντρα από τον Σιδηρόπουλο. by Κώστας Μιαούλης
19:31
3' Προσπαθεί από το ξεκίνημα να πάρει φάσεις πάνω του ο αρχηγός του ΠΑΟΚ. by Κώστας Μιαούλης
19:33
4΄Πρώτο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. by Κώστας Μιαούλης
19:34
5' Ο Εσίτι την κεφαλιά, μπλόκαρε άνετα ο Χουτεσιώτης. by Κώστας Μιαούλης
19:36
7' Πεσμένος στο τερέν ο Σάλιακας. by Κώστας Μιαούλης
19:37
8' Φάουλ του Εσίτι στον Σάλιακα. by Κώστας Μιαούλης
19:38
9' Σούτ του Αντρίγια Ζίβκοβιτς, περνάει άουτ. by Κώστας Μιαούλης
19:42
13' Δεν μπόρεσε να κάνει το γύρισμα ο Βιεϊρίνια. by Κώστας Μιαούλης
19:46
17' Είχε καλή προϋπόθεση ο ΠΑΣ, αλλά ο Σιόντης έκανε κακό κοντρόλ by Κώστας Μιαούλης
19:49
20' Ο Σβαμπ έπαιξε το ένα-δύο με τον Σφιντέρσκι, αλλά έκανε κάτι σαν σουτ, χωρίς αποτέλεσμα. by Κώστας Μιαούλης
19:51
22' Σέντρα του Ροντρίγκο, μπλόκαρε ο Χουτεσιώτης. by Κώστας Μιαούλης
19:52
Ο Ελευθεριάδης θα περάσει σε λίγο αντί του Kρίζμαν. by Κώστας Μιαούλης
19:54
25' Ελευθεριάδης αντί Κρίζμαν by Κώστας Μιαούλης
19:59
30' O ΠΑΣ δεν επιτρέπει στον ΠΑΟΚ να χτίσει παιχνίδι από πίσω, πιέζει αρκετά ψηλά για τα δεδομένα του ματς. Χωρίς ρυθμό στο πρώτο μισάωρο ο ΠΑΟΚ. by Κώστας Μιαούλης
19:59
31' Κίτρινη ο Εσίτι για φάουλ στον Καρτάλη. by Κώστας Μιαούλης
20:00
31' ΓΚΟΟΟΟΛ ο ΠΑΣ by Κώστας Μιαούλης
20:01
Ο Εραμούσπε κλέβει από τον Ροντρίγκο, ο Λεό φοβερή προσπάθεια από αριστερά και κόβει στη μικρή περιοχή στον Αργεντινό που σκοράρει με σουτ από κοντά. by Κώστας Μιαούλης
20:05
37' Από τις κόντρες ο Καρτάλης σούταρε από αριστερά στην αγκαλιά του Ζίβκοβιτς. by Κώστας Μιαούλης
20:06
37' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. by Κώστας Μιαούλης
20:06
38' Απίθανη επέμβαση του Χουτεσιώτη σε σουτ του Εσίτι! by Κώστας Μιαούλης
20:07
38' Από το κόρνερ πάλι φτάνει η μπάλα στον Εσίτι. by Κώστας Μιαούλης
20:08
39' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ που προσπαθεί ν' ανεβάσει την απόδοση του. by Κώστας Μιαούλης
20:08
39' Απελπιστικά άστοχο σουτ του Ζίβκοβιτς. by Κώστας Μιαούλης
20:10
41' Φάουλ σε καλή θέση για τον ΠΑΟΚ. by Κώστας Μιαούλης
20:10
42΄ Νέο κόρνερ παραχωρεί ο Σάλιακας. by Κώστας Μιαούλης
20:13
44' Γύρισμα του Βιεϊρίνια, ο Σφιντέρσκι στο τελείωμα, ο Χουτεσιώτης μπλοκάρει. by Κώστας Μιαούλης
20:15
45' Κόρνερ παραχωρεί ο Κάστρο, δύο λεπτά οι καθυστερήσεις. by Κώστας Μιαούλης
20:16
45+2' Ο Βιεϊρίνια κερδίζει την κάρτα από τον σκόρερ. by Κώστας Μιαούλης
20:17
ΤΕΛΟΣ Α' ΜΕΡΟΥΣ. Με το γκολ του Εραμούσπε, ο ΠΑΣ έχει βάλει πολύ δύσκολα στον ΠΑΟΚ, σε μια φάση που ο σκόρερ άρχισε τη φάση με κλέψιμο και τελείωσε ο ίδιος μετά την ασίστ του Λεό. Σπουδαία επέμβαση του Χουτεσιώτη με το ένα χέρι στο σουτ του Εσίτι. by Κώστας Μιαούλης
20:32
46' Σέντρα β' μέρους by Κώστας Μιαούλης
20:36
46' O Mπίσεσβαρ αντί του Μουργκ και ο Τζιόλης αντί του Βιεϊρίνια, ενώ ο Ελ Καντουρί μπήκε αντί του Εσίτι by Κώστας Μιαούλης
20:37
50' Σουτ του Ζίβκοβιτς, κόντρα στον Πίρσμαν κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
20:38
51' Νέο κόρνερ παραχωρεί ο Καρτάλης. by Κώστας Μιαούλης
20:39
52΄ ΓΚΟΟΟΛ ο Σφιντέρσκι. by Κώστας Μιαούλης
20:40
Ο Ζίβκοβιτς θα σουτάρει, ασταθής επέμβαση από τον Χουτεσιώτη, ο Σφιντέρσκι από κοντά την ισοφάριση. by Κώστας Μιαούλης
20:45
57' Δεύτερη κίτρινη στον Εραμούσπε και αποβολή για τον σκόρερ του ΠΑΣ. by Κώστας Μιαούλης
20:45
58' Καλό μονοκόμματο του Σβαμπ άουτ. by Κώστας Μιαούλης
20:47
59' ΔΟΚΑΡΙ Ο ΤΖΟΛΗΣ! Μετά το γύρισμα του Περέιρα, ο Τζόλης σουτάρει στο κάθετο δοκάρι, η μπάλα σε πλάτη αμυντικού και κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
20:54
67' Συρτή σέντρα του Ροντρίγκο, ο Χουτεσιώτης με το ένα χέρι, ο Ροντρίγκο κόβεται τελευταία στιγμή από τον Σιόντη. Λίγο νωρίτερα ο Ντομίνγκεθ αντί του Λεό. by Κώστας Μιαούλης
20:57
70' Δέκατο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ by Κώστας Μιαούλης
21:01
74' Σουτ του Βαρέλα άουτ. by Κώστας Μιαούλης
21:02
75' Κίτρινη ο Καρτάλης. by Κώστας Μιαούλης
21:03
76' Τσόλακ αντί του Περέιρα by Κώστας Μιαούλης
21:04
Σε 3-5-2 πλέον ο ΠΑΟΚ. by Κώστας Μιαούλης
21:05
78' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ by Κώστας Μιαούλης
21:05
Κεφαλιά του Βαρέλα άουτ. by Κώστας Μιαούλης
21:08
80' Λώλης αντί του Καρτάλη by Κώστας Μιαούλης
21:08
81' Κόρνερ ο ΠΑΣ by Κώστας Μιαούλης
21:09
82' Κόρνερ ο ΠΑΟΚ, ο Πίρσμαν έβαλε κόντρα στο σουτ του Ζίβκοβιτς by Κώστας Μιαούλης
21:10
Κίτρινη κάρτα στον Ελ Καντουρί για το μαρκάρισμα και στον Ζίβκοβιτς για διαμαρτυρία. by Κώστας Μιαούλης
21:13
86' Μεγάλη ευκαιρία από τη σέντρα του Ζίβκοβιτς, ο Σφιντέρσκι με κεφαλιά αμαρκάριστος άουτ. by Κώστας Μιαούλης
21:16
88' Κόρνερ παραχωρεί ο Σάλιακας. by Κώστας Μιαούλης
21:17
90' Ο Μπίσεσβαρ χλιαρό σουτ, η μπάλα στην αγκαλιά του Χουτεσιώτη. by Κώστας Μιαούλης
21:17
90' Δυνατό φάουλ του Παντελάκη στον Μπίσεσβαρ και κίτρινη κάρτα. by Κώστας Μιαούλης
21:18
Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις.ΓΚΟΟΟΟΛ ο Ελ Καντουρί. by Κώστας Μιαούλης
21:20
Τα ριπλέι για επιθετικό φάουλ και για οφσάιντ δεν μας διαφωτίζουν, όταν παίρνει την πρώτη κεφαλιά ο Τσόλακ. by Κώστας Μιαούλης
21:21
Μετράει το γκολ. 2-1 ο ΠΑΟΚ. by Κώστας Μιαούλης
21:22
Μεγάλα κενά μας αφήνει η κάλυψη πάνω στο αν ο Τσόλακ κάνει φάουλ στον Πίρσμαν στην αρχή της φάσης, αλλά και για τον υπάρχει οφσάιντ επίσης στο ξεκίνημα της. by Κώστας Μιαούλης
21:23
Ο Ουαγκέ αντί του Σφιντέρσκι. by Κώστας Μιαούλης
21:23
Άλλα δύο λεπτά επιπλέον στις καθυστερήσεις. by Κώστας Μιαούλης
21:24
90+7' Κεφαλιά του Σιόντη έξω. by Κώστας Μιαούλης
21:26
ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ. Ο ΠΑΟΚ πάρα πολύ δύσκολα θα επικρατήσει με 2-1 με τα γκολ του Σφιντέρσκι και του Ελ Καντουρί με γυριστό στην εκκίνηση των καθυστερήσεων του αγώνα. Ο ΠΑΣ προηγήθηκε με τον Εραμούσπε που αποβλήθηκε στο 57΄ με δεύτερη κίτρινη για μαρκάρισμα στον Μπίσεσβαρ. by Κώστας Μιαούλης