21:24
21:24
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εκτός έδρας αναμέτρηση του ΠΑΟΚ κόντρα στην Αϊντχόφεν by www.sport-fm.gr
21:24
Οι Θεσσαλονικείς επικράτησαν των Ολλανδών 4-1 στο ματς της Τούμπας και τώρα θέλουν ακόμα ένα θετικό αποτέλεσμα για να κάνουν τεράστιο βήμα για την πρόκριση by www.sport-fm.gr
21:25
21:27
21:29
ΠΑΟΚ (4-3-3): Ζίβκοβιτς – Ροντρίγκο, Βαρέλα, Ίνγκασον, Κρέσπο – Ελ Καντουρί, Τσιγγάρας, Σβαμπ – Ζίβκοβιτς, Τσόλακ, Τζόλης. by www.sport-fm.gr
21:31
Στον πάγκο: Πασχαλάκης, Ταλιχμανίδης, Βαγκέ, Μιχαηλίδης, Εσίτι, Νινούα, Αουγκούστο, Μπίσεσβαρ, Βράκας, Σφιντέρσκι, Κούτσιας by www.sport-fm.gr
21:42
Αίντχόφεν (4-3-3): Εμβογκό – Ντούμφρις, Τεζέ, Μποσάλι, Μαξ - Ροσάριο, Σανγκαρέ, Μαντουέκε – Γκακπό, Ζάχαβι, Μαλέν by www.sport-fm.gr
21:43
21:56
21:59
22:00
22:03
22:04
4' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ! 1-0 ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΡΕΛΑ! Σέντρα του Ροντρίγκο από τα δεξιά, ο Τζόλης κάνει το σουτ από σύγχυση στα αντίπαλα καρέ, η μπάλα βρήκε στα πόδια του Βαρέλα και καταλήγει στα δίχτυα! Ιδεατό ξεκίνημα κόντρα στην Αϊντχόφεν by www.sport-fm.gr
22:08
22:08
22:11
10' Σκοράρει η Αϊντχόφεν, αλλά το γκολ δεν μετρά ως οφσάιντ. Υπερτυχερός ο ΠΑΟΚ, καθώς η φάση θύμισε πολύ... Κατσουράνη. Δύο παίκτες του ΠΑΟΚ κάλυπταν τον παίκτη των Ολλανδών τουλάχιστον δύο μέτρα by www.sport-fm.gr
22:12
22:13
13' ΓΚΟΟΟΟΟΛ Ο ΠΑΟΚ ΚΑΙ 2-0 ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΛΗ! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ! Και πάλι ο Ροντρίγκο από τα δεξιά, γλυκό γύρισμα του Σβαμπ για τον Τζόλη που δεν αστοχεί και κάνει το 2-0. by www.sport-fm.gr
22:16
Το 1-0 από τον ΠΑΟΚ
22:20
20' ΓΚΟΛ Η ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ! Ο Γκάκπο μειώνει σε 2-1 σε ένα τρελό ματς, με το σουτ να περνά κάτω από τα πόδια του Ζίβκοβιτς by www.sport-fm.gr
22:22
Η φάση που σας είπαμε πριν για το οφσάιντ που δόθηκε στους Ολλανδούς
22:23
Το 2-0 από τον Τζόλη
22:24
22:26
25' Τεράστια ευκαιρία για την Αϊντχόφεν! Ο Ντούμφρις έβγαλε μια παράλληλη μπαλιά, αλλά κανένας συμπαίκτης του δεν βρέθηκε για να τη στείλει στα δίχτυα. Η μπάλα πέρασε δίπλα από το δοκάρι της εστίας του Ζίβκοβιτς by www.sport-fm.gr
22:35
33' Έχει καταφέρει πλέον ο ΠΑΟΚ να ελέγξει τον ρυθμό του αγώνα, καθώς πέρασε δύσκολες στιγμές μέχρι το 30' by www.sport-fm.gr
22:41
39' Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ στην αντεπίθεση, με τον Ελ Καντουρί να μην κάνει καλή πάσα σε φάση 4 με 1 αντίπαλο by www.sport-fm.gr
22:42
22:45
22:49
22:50
Ο ΠΑΟΚ προηγείται 2-1 της Αϊντχόφεν εκμεταλλευόμενος το εξαιρετικό του ξεκίνημα στο ματς, αλλά πρέπει να βελτιωθεί στην άμυνά του αφού δέχεται έντονη πίεση από τους γηπεδούχους, που ψάχνουν έντονα το γκολ της ισοφάρισης by www.sport-fm.gr
22:54
23:02
23:07
23:08
50' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ ΚΑΙ 2-2 ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΤΟΥΕΚΕ. Ντούφμρις, Γκάκπο και τελικά ο Μαντουέκε με σουτ από την καρδιά της άμυνας του Δικεφάλου ισοφαρίζει πολύ γρήγορα για τους Ολλανδούς by www.sport-fm.gr
23:10
53' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ ΚΑΙ 3-2! Πλήρης ανατροπή με το γκολ του Μάλεν Κάθετη του Μάλεν για τον Ζάχαβι, απέκρουσε ο Ζίβκοβιτς, ριμπάουντ από τον Μάλεν και 3-2 για τους Ολλανδούς. Παιδική αμυντική συμπεριφορά από τον ΠΑΟΚ by www.sport-fm.gr
23:14
57' Ευκαιρία για την Αϊντχόφεν με τον Μαντουέκε να αστοχεί από πλεονεκτική θέση by www.sport-fm.gr
23:15
23:21
23:22
23:23
23:26
69' Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Έξω Τσόλακ και Τσιγγάρας, μέσα Σφιντέρσκι και Ντόουγκλας Αουγκούστο by www.sport-fm.gr
23:28
23:28
23:33
23:36
23:37
81' Το παιχνίδι έχει γίνει... ροκ, με τον ΠΑΟΚ να προσπαθεί να πλησιάσει στα αντίπαλα καρέ by www.sport-fm.gr
23:42
85' Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Εκτός Καντουρί και Κρέσπο, μέσα Μπίσεσβαρ και Βαγκέ by www.sport-fm.gr
23:48
23:52
23:54
Ο ΠΑΟΚ «κατάφερε» να ηττηθεί από την Αϊντχόφεν, παρά το γεγονός ότι στο 13' ήταν μπροστά στο σκορ με 2-0. Λανθασμένες επιλογές από πάγκο και παίκτες, έφεραν μια άνετη ανατροπή από τους Ολλανδούς, που ήδη στο 53' είχαν διαμορφώσει το τελικό 3-2. by www.sport-fm.gr