Europa League... λεπτό προς λεπτό

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη των αναμετρήσεων για την 4η αγωνιστική του Europa League.

19:46
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη των αποψινών αναμετρήσεων για το Europa League by www.sport-fm.gr
19:46
19:52
Πάμε να δούμε αρχικά τα ματς που είναι προγραμματισμένα για τις 19:55, με την ΑΕΚ να αγωνίζεται κόντρα στη Ζόρια για τον 7ο όμιλο by www.sport-fm.gr
19:54
1ος όμιλος: ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Γιουνγκ Μπόις, 2ος όμιλος: Μόλντε - Άρσεναλ, 7ος όμιλος: Μπράγκα - Λέστερ,ΑΕΚ -Ζόρια, 8ος Όμιλος: Σπάρτα Πράγας - Σέλτικ, Λιλ - Μίλαν, 9ος Όμιλος: Μακάμπι Τελ Αβίβ - Βιγιαρεάλ, Καραμπάκ - Σίβασπορ, 10ος όμιλος: Λίντσερ - Αντβέρπ, 11ος Όμιλος: ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Φέγενορντ, Βολφσμπέργκερ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ, 12ος Όμιλος: Γάνδη - Ερυθρός Αστέρας, Σλόβαν Λίμπερετς - Χόφνεχάιμ by www.sport-fm.gr
19:55
19:55
19:58
Το πρώτο γκολ της βραδιάς είναι από τον Ερυθρό Αστέρα, 1-0 στην έδρα της Γάνδης, με τον Πέτροβιτς (1')
19:59
Στον όμιλο της ΑΕΚ, η Μπράγκα προηγείται 1-0 της Λέστερ. Σκόρερ ο Ελμουστράτι στο 4'. Κακά μαντάτα για τους κιτρινόμαυρους.
20:04
Γκολ η Λέστερ, 1-1 την Μπράγκα στο 9' με τον Μπαρνς
20:05
20:10
Γκολ η Σέλτικ, 1-0 στην έδρα της Σπάρτα Πράγας, με γκολ του Έντουαρντ στο 15'
20:11
Στο πακέτο των 22:00, όταν και ο ΠΑΟΚ θα φιλοξενείται από την Αϊντχόφεν, θα διεξαχθούν τα: 1ος όμιλος: Κλουζ – Ρόμα, 2ος όμιλος: Ντάνταλκ-Ραπίντ Βιέννης, 3ος όμιλος: Μπάγερ Λεβερκούζεν - Χάποελ Μπερ Σεβά, Νις - Σλάβια Πράγας, 4ος όμιλος: Σταντάρ Λιέγης - Λεχ Πόζναν, Ρέιντζερς-Μπενφίκα, 5ος όμιλος: PSV Αϊντχόφεν-ΠΑΟΚ, Γρανάδα-Ομόνοια, 6ος όμιλος: Νάπολι – Ριέκα, Άλκμααρ-Ρεάλ Σοσιεδάδ, 10ος όμιλος: Τότεναμ - Λουντογκόρετς by www.sport-fm.gr
20:18
20:19
Γκολ η Μπράγκα, 2-1 η Λέστερ. Σκόρερ ο Παουλίνιο στο 24' με πλασέ, έπειτα από ωραία ενέργεια του Χόρτα
20:21
20:31
20:31
20:35
20:39
Γκολ η Σίβασπορ, 1-1 στην έδρα της Καραμπάγκ με πέναλτι του Κονέ στο 40'. Την ίδια ώρα 2-1 η Σπάρτα Πράγας τη Σέλτικ με τον Τζούλις by www.sport-fm.gr
20:42
Γκολ η Βιγιαρεάλ στις καθυστερήσεις του ματς με τη Μακάμπι Τελ Αβίβ. Σκόρερ ο Μπαένα by www.sport-fm.gr
20:45
20:47
20:47
1ος όμιλος: ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Γιουνγκ Μπόις 0-1, 2ος όμιλος: Μόλντε-Άρσεναλ 0-0, 7ος όμιλος: ΑΕΚ-Ζόρια 0-0, Μπράγκα-Λέστερ 2-1 , 8ος Όμιλος: Σπάρτα Πράγας-Σέλτικ 2-1, Λιλ-Μίλαν 0-0, 9ος Όμιλος: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Βιγιαρεάλ 0-1, Καραμπάκ-Σίβασπορ 1-1, 10ος όμιλος: Λίντσερ-Αντβέρπ 0-0, 11ος Όμιλος: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Φέγενορντ 0-0, Βολφσμπέργκερ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ 0-0, 12ος Όμιλος: Γάνδη - Ερυθρός Αστέρας 0-1, Σλόβαν Λίμπερετς - Χόφνεχάιμ 0-0 by www.sport-fm.gr
20:56
20:58
Με δέκα η ΑΕΚ! Αποβολή του Σάκχοφ με δεύτερη κίτρινη, με τον μέσο των κιτρινόμαυρων να βρίσκει τον Ιβανισιένια με τον αγκώνα σε εναέρια μονομαχία by www.sport-fm.gr
21:00
21:01
Κόκκινη και για τη Φέγενορντ, που μένει με δέκα κόντρα στην ΤΣΣΚΑ Μόσχας, λόγω δεύτερης κίτρινης του Γιόργκεσεν στο 47' by www.sport-fm.gr
21:11
Γκολ η Ζόρια, 1-0 την ΑΕΚ! Σκόρερ ο Γκρόμοφ στο 61' μετά από τραγικό λάθος του Αθανασιάδη
21:39
1ος όμιλος: ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Γιουνγκ Μπόις 0-1, 2ος όμιλος: Μόλντε-Άρσεναλ 0-3, 7ος όμιλος: ΑΕΚ-Ζόρια 0-3, Μπράγκα-Λέστερ 2-2 , 8ος Όμιλος: Σπάρτα Πράγας -Σέλτικ 3-1, Λιλ – Μίλαν 1-1, 9ος Όμιλος: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Βιγιαρεάλ 1-1, Καραμπάκ-Σίβασπορ 2-3, 10ος όμιλος: Λίντσερ-Αντβέρπ 0-2, 11ος Όμιλος: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Φέγενορντ 0-0, Βολφσμπέργκερ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ 0-2, 12ος Όμιλος: Γάνδη - Ερυθρός Αστέρας 0-2, Σλόβαν Λίμπερετς - Χόφνεχάιμ 0-1 by www.sport-fm.gr
21:41
21:44
21:45
21:48
21:51
Πλέον έχουμε τελικά σε όλα, αφού ολοκληρώθηκε και το Μακάμπι-Βιγιαρεάλ (1-1) by www.sport-fm.gr
21:52
21:55
1ος όμιλος: ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Γιουνγκ Μπόις 0-1, 2ος όμιλος: Μόλντε-Άρσεναλ 0-3, 7ος όμιλος: ΑΕΚ-Ζόρια 0-3, Μπράγκα-Λέστερ 3-3 , 8ος Όμιλος: Σπάρτα Πράγας -Σέλτικ 4-1, Λιλ-Μίλαν 1-1, 9ος Όμιλος: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Βιγιαρεάλ 1-1, Καραμπάκ-Σίβασπορ 2-3, 10ος όμιλος: Λίντσερ-Αντβέρπ 0-2, 11ος Όμιλος: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Φέγενορντ 0-0, Βολφσμπέργκερ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ 0-3, 12ος Όμιλος: Γάνδη - Ερυθρός Αστέρας 0-2, Σλόβαν Λίμπερετς - Χόφνεχάιμ 0-2 by www.sport-fm.gr
21:58
22:01
22:05
4' ΓΚΟΛ PSV-ΠΑΟΚ 0-1: Ο Τζόλης νωρίς δίνει προβάδισμα στον "δικέφαλο του Βορρά" by www.sport-fm.gr
22:09
7' ΓΚΟΛ Ρέιντζερς-Μπενφίκα 1-0: Η μπάλα στο δοκάρι αρχικά παίρνει ριμπάουντ ο Άρφιλντ τη στέλνει στα δίχτυα by www.sport-fm.gr
22:10
22:12
22:14
13' ΓΚΟΛ Αϊντχόφεν-ΠΑΟΚ 0-2: Και πάλι ο Τζόλης με το αριστερό από την περιοχή κάνει το δεύτερο γκολ του ΠΑΟΚ by www.sport-fm.gr
22:15
22:16
16' ΓΚΟΛ Τότεναμ-Λουντογκόρετς 1-0: Πρώτο γκολ με τη φανέλα των Σπερς από τον Βινίσιους by www.sport-fm.gr
22:21
22:31
30' ΓΚΟΛ Λεβερκούζεν-Χάποελ Μπερ Σεβά 1-0: Κόρνερ κεφαλιά του Στσικ και προβάδισμα για τις "ασπιρίνες" by www.sport-fm.gr
22:34
33' ΓΚΟΛ Τότεναμ-Λουντογκόρετς 2-0: Σουτ του Εντομπελέ κάνει το σουτ, ριμπάουντ από τον Ντελέ Άλι που στρώνει στον Βινίσιους για να τελειώσει τη φάση by www.sport-fm.gr
22:37
22:42
41' ΓΚΟΛ Νάπολι-Ριέκα 1-0: Δημιουργός ο Ζιελίνσκι, σκόρερ ο Πολιτάνο για τους "παρτενοπέι" by www.sport-fm.gr
22:49
ΗΜΙΧΡΟΝΟ: 1ος όμιλος: Κλουζ – Ρόμα 0-0, 2ος όμιλος: Ντάνταλκ-Ραπίντ Βιέννης 0-2, 3ος όμιλος: Μπάγερ Λεβερκούζεν - Χάποελ Μπερ Σεβά 1-0, Νις - Σλάβια Πράγας 0-1, 4ος όμιλος: Σταντάρ Λιέγης - Λεχ Πόζναν 0-0, Ρέιντζερς-Μπενφίκα 1-0, 5ος όμιλος: PSV Αϊντχόφεν-ΠΑΟΚ 1-2, Γρανάδα-Ομόνοια 1-0, 6ος όμιλος: Νάπολι – Ριέκα 1-0, Άλκμααρ-Ρεάλ Σοσιεδάδ 0-0, 10ος όμιλος: Τότεναμ – Λουντογκόρετς 2-0 by www.sport-fm.gr
23:16
59' ΓΚΟΛ Λεβερκούζεν-Μπερ Σεβά 2-1: Τραγικό λάθος στην άμυνα των "ασπιρίνων" μειώνει ο Σβίρο by www.sport-fm.gr
23:29
73' ΓΚΟΛ Τότεναμ-Λουντογκόρετς 4-0: Ο Βινίσιους στρώνει στον Λούκας Μόουρα που εκτελεί εξαιρετικά by www.sport-fm.gr
23:32
23:33
76' ΓΚΟΛ Λεβερκούζεν-Μπερ Σεβά 3-1: Φοβερή εκτέλεση φάουλ από τον Ντεμιρμπάι by www.sport-fm.gr
23:34
23:37
23:40
23:51
23:52
ΤΕΛΙΚΑ: 1ος όμιλος: Κλουζ – Ρόμα 0-2, 2ος όμιλος: Ντάνταλκ-Ραπίντ Βιέννης 1-3 3ος όμιλος: Μπάγερ Λεβερκούζεν - Χάποελ Μπερ Σεβά 4-1, Νις - Σλάβια Πράγας 1-3, 4ος όμιλος: Σταντάρ Λιέγης – Λεχ Πόζναν 2-1, Ρέιντζερς-Μπενφίκα 2-2, 5ος όμιλος: PSV Αϊντχόφεν-ΠΑΟΚ 3-2, Γρανάδα-Ομόνοια 2-1, 6ος όμιλος: Νάπολι – Ριέκα 2-0, Άλκμααρ-Ρεάλ Σοσιεδάδ 0-0, 10ος όμιλος: Τότεναμ – Λουντογκόρετς 4-0 by www.sport-fm.gr