Aπόλλων Σμύρνης-Βόλος

19:09
Καλησπέρα σας. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Απόλλων Σμύρνης-Βόλος για την 10η αγωνιστική της Super League. by www.sport-fm.gr
19:11
H "Ελαφρά Ταξιαρχία" έχει τρεις ήττες και δύο ισοπαλίες στα τελευταία πέντε ματς, ενώ ο Βόλος που είχε ξεκινήσει καλά στο πρωτάθλημα ψάχνει τη νίκη, αφού δεν τα έχει καταφέρει τις δύο τελευταίες αγωνιστικές. by www.sport-fm.gr
19:20
19:20
Απόλλων Σμύρνης (Γιώργος Παράσχος): Βέρχουλστ, Ντομίνγκεζ, Λισγάρας, Μπρούσιτς, Μπαξεβανίδης, Χουχούμης, Φατιόν, Κολ, Τσιλούλης, Μπεντινέλι, Ιωαννίδης. by www.sport-fm.gr
19:21
Βόλος (Άνχελ Λόπεθ): Γκαραβέλης, Φεράρι, Δημόπουλος, Κολόμπο, Μήτογλου, Κιάκος, Ριένστρα, Ουάρντα, Μαρτίνες, Περέα, Δουβίκας by www.sport-fm.gr
19:24
Διαιτητής της αναμέτρησης ο Αριστομένης Κουτσιαύτης, με βοηθούς τους Ιωάννη Καραγκιζόπουλο και Αντώνη Αναστασάκη. by www.sport-fm.gr
19:27
19:30
19:34
19:36
6' Ευκαιρία ο Απόλλων: Ο Ιωννίδης έβγαλε φάτσα με τον Γκαραβέλη τον Μπεντινέλι, έσωσε ο τερματοφύλακας του Βόλου by www.sport-fm.gr
19:44
'Εχει ρυθμό το ματς αλλά όχι τελικές εκτός από εκείνη του Απόλλωνα στο 6ο λεπτό by www.sport-fm.gr
19:50
19:54
19:55
20:02
31' Τεράστια χαμένη ευκαιρία ο Απόλλων: Σέντρα από αριστερά, κατεβάζει ο Ιωαννίδης που στρώνει στον Μπαξεβανίδη αλλά το σουτ του από την περιοχή φεύγει ελάχιστα άουτ by www.sport-fm.gr
20:04
20:06
36' Διαμαρτυρίες για χέρι στην περιοχή από τους παίκτες του Βόλου. Θα το δει ο VAR by www.sport-fm.gr
20:07
Η μπάλα φάνηκε ότι βρίσκει στο χέρι του παίκτη το Απόλλωνα, αλλά ο το ματς συνεχίζεται by www.sport-fm.gr
20:12
41' Ο Φεράρι έκανε την παράλληλη σέντρα στην περιοχή, ο Μαρτίνες δεν κατάφερε να τελειώσει τη φάση by www.sport-fm.gr
20:13
20:14
43' Βρίσκει δίχτυα ο Απόλλων αλλά υπάρχει υπόδειξη για οφσάιντ στο ξεκίνημα της φάσης. Έλεγχος VAR by www.sport-fm.gr
20:17
44' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛ τελικά ο Απόλλωνα με τον Τσιλούλη. Το VAR μέτρησε το τέρμα. by www.sport-fm.gr
20:17
20:24
20:34
20:37
47' Τεράστια χαμένη ευκαιρία ο Μπεντινέλι. Μαγική κάθετη του Ιωαννίδη στον Βραζιλιάνο που βγήκε φάτσα με τον Γκαραβέλη αλλά την έστειλε άουτ by www.sport-fm.gr
20:37
20:39
Μετά από κόρνερ η άμυνα του Βόλου διώχνει πάνω στην γραμμή τη κεφαλιά του Ιωαννίδη, αλλά ο Ντομίνγκεζ στη συνέχεια βρίσκει δίχτυα για το 2-0. by www.sport-fm.gr
20:41
20:43
20:44
55' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛ ο Απόλλων. Ο Γκαραβέλης νικάει τον Μπεντινέλι από τα έντεκα μέτρα, αλλά ο Βραζιλιάνος παίρνεο το ριμπάουντ και γράφει το 3-0 by www.sport-fm.gr