Europa League... λεπτό προς λεπτό

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη των αποψινών αναμετρήσεων του Europa League, στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής της διοργάνωσης.

19:42
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη των αποψινών αναμετρήσεων για την 5η αγωνιστική του Europa League by www.sport-fm.gr
19:44
Αρχικά θα δούμε τα ματς των 19:55, όπου αγωνίζεται και η ΑΕΚ κόντρα στην Μπράγκα, με σκοπό να παραμείνει ζωντανή για πρόκριση στη νοκ-άουτ φάση. Κάτι που είναι πολύ δύσκολο με τα τωρινά δεδομένα by www.sport-fm.gr
19:44
19:45
7ος όμιλος ΑΕΚ-Μπράγκα (19:55) Ζόρια-Λέστερ (19:55) 8ος Όμιλος Λιλ-Σπάρτα Πράγας (19:55) Μίλαν-Σέλτικ (19:55) 9ος Όμιλος Καραμπάχ-Μακάμπι Τελ Αβίβ (19:55) Σίβασπορ-Βιγιαρεάλ (19:55) 10ος όμιλος ΛΑΣΚ Λιντς-Τότεναμ (19:55) Αντβέρπ-Λουντογκόρετς (19:55) 11ος Όμιλος ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Βόλφσμπεργκερ (19:55) Φέγενορντ-Ντιναμό Ζάγκρεμπ (19:55) 12ος Όμιλος Γάνδη-Σλόβαν Λίμπερετς (19:55) Ερυθρός Αστέρας-Χοφενχάιμ (19:55) by www.sport-fm.gr
19:48
Στις 22:00, όταν ο ΠΑΟΚ θα παίξει εκτός με την Ομόνοια, θα διεξαχθούν άλλα δώδεκα ματς by www.sport-fm.gr
19:49
1ος όμιλος Κλουζ-ΤΣΣΚΑ Σόφιας (22:00) Ρόμα-Γιουνγκ Μπόις (22:00) 2ος Όμιλος Μόλντε-Ντάνταλκ (22:00) Άρσεναλ-Ραπίντ Βιέννης (22:00) 3ος Ομιλος Νις-Λεβερκούζεν (22:00) Σλάβια Πράγας-Χάποελ Μπερ Σέβα (22:00) 4ος Όμιλος Ρέιντζερς-Σταντάρ Λιέγης (22:00) Μπενφίκα-Λεχ Πόζναν (22:00) 5ος Όμιλος Γρανάδα-Αϊντχόφεν (22:00) Ομόνοια-ΠΑΟΚ (22:00) 6ος Όμιλος Άλκμααρ-Νάπολι (22:00) Σοσιεδάδ-Ριέκα (22:00) by www.sport-fm.gr
19:55
20:02
Γκολ η Μπράγκα, 1-0 την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ μόλις στο 7ο λεπτό. Σκόρερ ο Τορμένα
20:03
1-0 η Σέλτικ τη Μίλαν. Σκόρερ ο Ρόγκιτς
20:05
2-0 η Μπράγκα την ΑΕΚ! Σκόρερ ο Εσγκάιο στο 9'. Κάνουν πάρτι οι Πορτογάλοι από τα πλάγια.
20:09
20:11
20:14
1-0 η Αντβέρπ τη Λουντογκόρετς. Σκόρερ ο Χόνγκλα στο 19ο λεπτό
20:17
Γκολ η Μακάμπι, 1-0 στην έδρα της Καραμπάχ. Σκόρερ ο Κοέν με πέναλτι στο 22' by www.sport-fm.gr
20:31
7ος όμιλος ΑΕΚ-Μπράγκα 1-2 Ζόρια-Λέστερ 0-0 8ος Όμιλος Λιλ-Σπάρτα Πράγας 0-0 Μίλαν-Σέλτικ 2-2 9ος Όμιλος Καραμπάχ-Μακάμπι Τελ Αβίβ 0-1 Σίβασπορ-Βιγιαρεάλ 0-0 10ος όμιλος ΛΑΣΚ Λιντς-Τότεναμ 0-0 Αντβέρπ-Λουντογκόρετς 1-0 11ος Όμιλος ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Βόλφσμπεργκερ 0-1 Φέγενορντ-Ντιναμό Ζάγκρεμπ 0-0 12ος Όμιλος Γάνδη-Σλόβαν Λίμπερετς 0-1 Ερυθρός Αστέρας-Χοφενχάιμ 0-0 by www.sport-fm.gr
20:41
1-1 η Τότεναμ τη ΛΑΣΚ στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους. Σκόρερ ο Μπέιλ με πέναλτι by www.sport-fm.gr
20:44
Το ματς που είναι σε εξέλιξη είναι το Φέγενορντ-Ντιναμό Ζάγκρεμπ και υπάρχει πέναλτι για τους φιλοξενούμενους! by www.sport-fm.gr
20:46
Γκολ η Ντιναμό, 1-0 στην Ολλανδία, με την εκτέλεση του Πέτκοβιτς στο 45+5'
20:47
20:48
7ος όμιλος ΑΕΚ-Μπράγκα 1-3, Ζόρια-Λέστερ 0-0 8ος Όμιλος Λιλ-Σπάρτα Πράγας 0-0, Μίλαν-Σέλτικ 2-2 9ος Όμιλος Καραμπάχ-Μακάμπι Τελ Αβίβ 1-1, Σίβασπορ-Βιγιαρεάλ 0-0 10ος όμιλος ΛΑΣΚ Λιντς-Τότεναμ 1-1, Αντβέρπ-Λουντογκόρετς 1-0 11ος Όμιλος ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Βόλφσμπεργκερ 0-1, Φέγενορντ-Ντιναμό Ζάγκρεμπ 0-1 12ος Όμιλος Γάνδη-Σλόβαν Λίμπερετς 0-1, Ερυθρός Αστέρας-Χοφενχάιμ 0-0 by www.sport-fm.gr
21:16
Κόκκινη στο 64' η Σπάρτα Πράγας στο ματς (0-0) με τη Λιλ, με δύο κίτρινες του Σελούτσκα μέσα σε τρία λεπτά by www.sport-fm.gr
21:23
Γκολ η Σπάρτα Πράγας, 1-0 τη Λιλ αν και αγωνίζεται με δέκα παίκτες. Σκόρερ ο Κρεϊσί στο 71'
21:46
Φινάλε στο ΟΑΚΑ. ΑΕΚ-Μπράγκα. Όχι απλά αποκλεισμός, αλλά και βαριά ήττα με κάκιστη εμφάνιση για την "Ένωση" by www.sport-fm.gr
21:49
21:49
21:50
21:51
21:53
Σε λίγο ξεκινάνε τα... 1ος όμιλος Κλουζ-ΤΣΣΚΑ Σόφιας (22:00), Ρόμα-Γιουνγκ Μπόις (22:00) 2ος Όμιλος Μόλντε-Ντάνταλκ (22:00), Άρσεναλ-Ραπίντ Βιέννης (22:00) 3ος Ομιλος Νις-Λεβερκούζεν (22:00), Σλάβια Πράγας-Χάποελ Μπερ Σέβα (22:00) 4ος Όμιλος Ρέιντζερς-Σταντάρ Λιέγης (22:00), Μπενφίκα-Λεχ Πόζναν (22:00) 5ος Όμιλος Γρανάδα-Αϊντχόφεν (22:00), Ομόνοια-ΠΑΟΚ (22:00) 6ος Όμιλος Άλκμααρ-Νάπολι (22:00), Σοσιεδάδ-Ριέκα (22:00) by www.sport-fm.gr
22:01
22:06
Πρώτο γκολ στα ματς των 22:00, με τη Νάπολι να κάνει το 1-0 κόντρα στην Άλκμααρ. Σκόρερ ο Μέρτενς (6') by www.sport-fm.gr