Ατρόμητος-Λαμία

16:57
Καλησπέρα σας, μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης του Ατρομήτου με τη Λαμία, που διεξάγεται εξ αναβολής για τη 13η αγωνιστική της Super League 1. by Γιάννης Πολιάς
16:59
Ο αγώνας, που είναι προγραμματισμένος για τις 17:15, μεταδίδεται τηλεοπτικά από το Novasports 2 και ραδιοφωνικά από τον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 από τον Παύλο Κουστέρη. by Γιάννης Πολιάς
17:02
Διαιτητής: Φωτιάς, Βοηθοί: Σπυρόπουλος, Σινιοράκης 4ος: Βρέσκας, VAR: Ευαγγέλου AVAR: Απτόσογλου by Γιάννης Πολιάς
17:06
Η ενδεκάδα του Ατρομήτου: Μανδάς, Γκαλβάο, Στρούγγης, Κιβρακίδης, Τομάσεβιτς, Σάλομον, Γκάλο, Ενσικουλού, Ραμπέγιο, Αγκάγιεφ, Χριστοδουλόπουλος. by Γιάννης Πολιάς
17:06
Στον πάγκο για τους γηπεδούχους: Θεοδωράκης, Γούτας, Νάτσος, Χαρίσης, Νταβιώτης, Μουνίθ, Τριμμάτης, Μανούσος, Μάτιτς. by Γιάννης Πολιάς
17:08
Η ενδεκάδα της Λαμίας: Επασί, Τζανετόπουλος, Αντέτζο, Μαρτίνες, Προβυδάκης, Μπεχαράνο, Τζανδάρης, Τιρόνε, Ρόμανιτς, Ντέλετιτς, Καραμάνος. by Γιάννης Πολιάς
17:09
Στον πάγκο για τους φιλοξενούμενους: Θεοδωρόπουλος, Βλάχος, Ζιούλης, Παλαβαντσβίλι, Μπα, Σκόνδρας, Βασιλακάκης, Αραμπούλι, Σαραμαντάς. by Γιάννης Πολιάς
17:11
Οι Περιστεριώτες προέρχονται από το εντός έδρας 0-0 με τον ΟΦΗ και με νίκη μπορούν να πιάσουν τον Αστέρα Τρίπολης στην 6η θέση. Η ομάδα του Μιχάλη Γρηγορίου από την άλλη, ηττήθηκε με 1-0 από την ΑΕΚ εντός και παραμένει στην τελευταία θέση της βαθμολογίας. by Γιάννης Πολιάς
17:12
Με 4-2-3-1 κατεβάζει την ομάδα του ο Νταμίρ Κάναντι, με τον Χριστοδουλόπουλο στην κορυφή της επίθεσης. by Γιάννης Πολιάς
17:13
Ίδιος σχηματισμός και για τους Λαμιώτες. by Γιάννης Πολιάς
17:15
Ξεκίνησε ο αγώνας! by Γιάννης Πολιάς
17:18
Δυναμικοί οι φιλοξενούμενοι σε αυτά τα πρώτα λεπτά, έχουν την κατοχή της μπάλας. by Γιάννης Πολιάς
17:20
5' Κόρνερ για τη Λαμία, το πρώτο στο ματς, ο Μπεχαράνο δεν κατάφερε να απειλήσει. by Γιάννης Πολιάς
17:21
6' Συρτό σουτ του Χριστοδουλόπουλου, άουτ η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
17:22
7' Ακυρώνεται γκολ του Καραμάνου για οφσάιντ, ελέγχεται από το VAR η φάση. by Γιάννης Πολιάς
17:24
7' Γκολ η Λαμία, 0-1. Ο Video Assistant Referee κατέληξε ότι δεν υπάρχει οφσάιντ, προηγούνται οι Λαμιώτες στο Περιστέρι χάρη στο σουτ του Καραμάνου. by Γιάννης Πολιάς
17:26
Άσχημο ξεκίνημα για τον Ατρόμητο, επιβραβεύτηκαν για την επιμονή τους σε αυτά τα πρώτα λεπτά οι φιλοξενούμενοι. by Γιάννης Πολιάς
17:29
14' Έχει κερδίσει μέτρα ο Ατρόμητος αλλά δεν έχει απειλήσει ακόμα. by Γιάννης Πολιάς
17:32
18' Κακό μακρινό σουτ από τον Ραμπέγιο, ψηλά άουτ η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
17:35
20' Τεράστια ευκαιρία για τη Λαμία! Τετ α τετ Ντέλετιτς με τον Μανδά, ο Έλληνας τερματοφύλακας αποκρούει και στην συνέχεια η μπάλα απομακρύνεται πάνω στη γραμμή, βρίσκοντας και στο δοκάρι. by Γιάννης Πολιάς
17:36
Συμβουλεύτηκε το VAR ο Φωτιάς, δεν πέρασε η μπάλα τη γραμμή. by Γιάννης Πολιάς
17:39
24' Πρώτη κίτρινη κάρτα στον αγώνα στον Τζανετόπουλο για φάουλ στον Χριστοδουλόπουλο. by Γιάννης Πολιάς
17:43
28' Στο έδαφος ο Τιρόνε μετά από σύγκρουση στον αέρα, δέχεται τη φροντίδα του ιατρικού επιτελείου της Λαμίας. by Γιάννης Πολιάς
17:45
Επέστρεψε στο γήπεδο ο Ισπανός. by Γιάννης Πολιάς
17:48
34' Διατηρούν με άνεση το προβάδισμα οι φιλοξενούμενοι, πιέζοντας ψηλά. by Γιάννης Πολιάς
17:51
37' Πέναλτι για τον Ατρόμητο, από τον Προβυδάκη πάνω στον Ραμπέγιο. by Γιάννης Πολιάς
17:52
38' Γκολ ο Ατρόμητος, 1-1. Εύστοχος ο Χριστοδουλόπουλος. by Γιάννης Πολιάς
17:54
40' Τραυματίστηκε ο Γκαλβάο και έδωσε τη θέση του στον Γούτα. by Γιάννης Πολιάς
17:55
17:55
Η πολύ μεγάλη χαμένη ευκαιρία της Λαμίας για το 2-0 στο 20'. by Γιάννης Πολιάς
17:57
Πιέζουν για την ανατροπή πριν το ημίχρονο οι γηπεδούχοι. by Γιάννης Πολιάς
18:01
45' Οι καθυστερήσεις θα είναι 4 λεπτά. by Γιάννης Πολιάς
18:04
Τέλος του πρώτου ημιχρόνου, στο 1-1 οι δύο ομάδες με το γκολ του Καραμάνου να βάζει μπροστά τη Λαμία στο 8' και τον Χριστοδουλόπουλο να ισοφαρίζει με πέναλτι στο 38'. by Γιάννης Πολιάς
18:05
18:05
Το πέναλτι του Λάζαρου. by Γιάννης Πολιάς
18:19
Σέντρα στο δεύτερο μέρος. Αλλαγή για τον Ατρόμητο, ο Τριμμάτης στη θέση του Ενσικουλού. by Γιάννης Πολιάς
18:22
Οι γηπεδούχοι έχουν μπει πιο δυνατά σε σχέση με το πρώτο ημίχρονο. by Γιάννης Πολιάς
18:26
Ο Χριστοδουλόπουλος έχει περάσει στα άκρα, με τον Τριμμάτη να περνά στην κορυφή στο επαγγελματικό του ντεμπούτο. by Γιάννης Πολιάς
18:29
55' Δέκα λεπτά στο δεύτερο μέρος, δίχως να έχει υπάρξει κάποια σημαντική φάση. by Γιάννης Πολιάς
18:30
57' Σουτ του Ρόμανιτς, περνάει άουτ η μπάλα στην πρώτη καλή στιγμή του δευτέρου ημιχρόνου. by Γιάννης Πολιάς
18:34
61' Βρέθηκε σε πλεονεκτική θέση ο Χριστοδουλόπουλος αλλά... κλότσησε αέρα. by Γιάννης Πολιάς
18:38
Έχει ισορροπήσει το ματς η Λαμία, με τον Ατρόμητο να δυσκολεύεται ξανά να δημιουργήσει ευκαιρίες. by Γιάννης Πολιάς
18:42
68' Ο Βλάχος στη θέση του Προβυδάκη για τη Λαμία. by Γιάννης Πολιάς
18:44
70' Τριπλή αλλαγή για τους γηπεδούχους. Βγαίνουν Χριστοδουλόπουλος, Αγκάγιεφ, Ραμπέγιο και μπαίνουν Μανούσος, Χαρίσης και Μουνίθ. by Γιάννης Πολιάς
18:48
75' Μπαίνουμε στο τελευταίο τέταρτο, με τους γηπεδούχους να προσπαθούν να ανεβάσουν τις γραμμές τους. by Γιάννης Πολιάς
18:52
77' Διπλή αλλαγή για τους φιλοξενούμενους, με τον Αραμπούλι να αντικαθιστά τον Καραμάνο και τον Βασιλακάκη τον Τιρόνε. by Γιάννης Πολιάς
18:55
81' Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο, με τον Μανούσο να στέλνει τη μπάλα άουτ με τον... μηρό μετά από σέντρα από τα αριστερά. by Γιάννης Πολιάς
18:59
85' Γκολ, 2-1 ο Ατρόμητος! by Γιάννης Πολιάς
18:59
Υπέροχη προσπάθεια του Σάλομον και μακρινό σουτ, με τη μπάλα να καταλήγει στη γωνία του Επασί. by Γιάννης Πολιάς
19:00
86' Ο Σκόνδρας αντί του Τζανετόπουλου. by Γιάννης Πολιάς
19:04
90' Ανεβαίνει ψάχνοντας το 2-2 η Λαμία. by Γιάννης Πολιάς
19:04
90' Τρία λεπτά θα είναι οι καθυστερήσεις. by Γιάννης Πολιάς
19:05
90+1' Καλή στιγμή για τους φιλοξενούμενους με σουτ του Μπα, που αντικατέστησε τον Ρόμανιτς, να περνά άουτ. by Γιάννης Πολιάς
19:08
Τέλος στην αναμέτρηση, ο Ατρόμητος επικράτησε με 2-1 της Λαμίας και ανέβηκε στους 21 βαθμούς, πιάνοντας τον Αστέρα Τρίπολης στην 6η θέση. Οι Λαμιώτες, παραμένουν ουραγοί με 5 βαθμούς. by Γιάννης Πολιάς
19:08
Χριστοδουλόπουλος και Σάλομον τα γκολ για τους νικητές, ο Καραμάνος σκόραρε για τη Λαμία. by Γιάννης Πολιάς