Μαζί θα παρακολουθήσουμε το Derby d’ Italia μεταξύ Ίντερ και Γιουβέντους στο Σαν Σίρο του Μιλάνου by www.sport-fm.gr
21:44
21:45
Στην κορυφή της βαθμολογίας είναι βέβαια η Μίλαν με 40β., η οποία αγωνίζεται αύριο κόντρα στην έδρα της Κάλιαρι by www.sport-fm.gr
21:45
Θυμίζουμε ότι η Γιουβέντους πέρασε νικηφόρα πριν από δύο εβδομάδες από το «Σαν Σίρο» με 3-1 επί της Μίλαν, σπάζοντας το αήττητο των ροσονέρι by www.sport-fm.gr
21:46
21:46
Ίντερ: Χαντάνοβιτς (στο τέρμα), Σκρίνιαρ – Ντε Βρι – Μπαστόνι (άμυνα), Χακίμι – Μπαρέλα – Μπρόζοβιτς – Βιντάλ – Γιανγκ (κέντρο), Μαρτίνες – Λουκάκου (επίθεση) by www.sport-fm.gr
21:46
Γιουβέντους: Σέζνι – Ντανίλο, Κιελίνι, Μπονούτσι, Φραμπότα – Κιέζα, Μπετανκούρ, Ραμπιό, Ράμσεϊ – Κρ.Ρονάλντο, Μοράτα by www.sport-fm.gr
21:49
21:53
3' Το ματς διακόπηκε για λίγο εξαιτίας προβλήματος στο μάτι του Μπονούτσι και πλέον συνεχίζεται by www.sport-fm.gr
21:55
21:55
21:56
8' Πρώτη καλή στιγμή για την Ίντερ. Απευθείας φάουλ του Μπρόζοβιτς λίγο άουτ by www.sport-fm.gr
21:59
22:01
22:01
22:01
22:03
22:03
Νέα ευκαιρία για τους νερατζούρι με σουτ ξανά του Βιδάλ μέσα από την περιοχή. Κατέληξε ψηλά άουτ by www.sport-fm.gr
22:05
Σαφώς ο Αρτούρο Βιδάλ είναι το πρόσωπο του αγώνα μέχρι στιγμής κόντρα στην «πρώην» του by www.sport-fm.gr
22:06
22:08
22:08
Είναι εμφανές ότι το γκολ του Βιδάλ έχει δώσει αυτοπεποίθηση στους γηπεδούχους by www.sport-fm.gr
22:12
22:12
Σουτ του Λουκάκου, αποκρούει ο Σέζνι και ο Μαρτίνες αστοχεί έχοντας το τέρμα στο πιάτο by www.sport-fm.gr
22:13
22:18
22:20
22:20
Μετά από ενέργεια του Λουκάκου, η μπάλα φτάνει στα πόδια του Αργεντινού που σουτάρει χαμηλά λίγο άουτ by www.sport-fm.gr
22:22
33' Ο Ρονάλντο σουτάρει από πολύ μακρινή απόσταση με το αριστερό, αλλά η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ by www.sport-fm.gr
22:24
35' Κίτρινη κάρτα στον Μπονούτσι για μαρκάρισμα στον Μαρτίνες στον χώρο του κέντρου by www.sport-fm.gr
22:25
36' Νέο σουτ του Κριστιάνο έξω απ΄ την περιοχή, εύκολα στην αγκαλιά του Χαντάνοβιτς by www.sport-fm.gr
22:26
38' Πλασέ του Λουκάκου μεταξύ μικρής και μεγάλης περιοχής, μπλοκάρει ο Σέζνι by www.sport-fm.gr
22:26
22:32
Φτάσαμε στο 43' με το παιχνίδι να έχει χάσει λίγο το ρυθμό του οδεύοντας προς το ημίχρονο by www.sport-fm.gr
22:36
22:37
22:37
22:38
Το σκορ θα μπορούσε να είναι 3-0 ή 4-0, με τις μεγάλες ευκαιρίες των Λαουτάρο (24’, 32’) και Λουκάκου (38’) by www.sport-fm.gr
22:39
Η Γιουβέντους, από την άλλη πλευρά, δεν έχει ούτε μια μεγάλη στιγμή. Το -σωστά- ακυρωθέν γκολ του Κρ.Ρονάλντο στο 11' θεωρείται ως μη γενόμενο by www.sport-fm.gr
23:11
64' Ωραία συνεργασία στην επίθεση της Ίντερ με τελικό αποδέκτη τον Μπρόζοβιτς, που λίγο έξω απ΄ την περιοχή σούταρε άουτ by www.sport-fm.gr
23:18
71' Ο Λαουτάρο φεύγει στην αντεπίθεση και πλασάρει με φάλτσο μέσα απ΄ την περιοχή, αλλά η μπάλα φεύγει λίγο έξω by www.sport-fm.gr
23:26
23:26
Η Γιουβέντους έχει πα΄ρει την κατοχή στα τελευταία λεπτά αλλά αδυνατεί να απειλήσει by www.sport-fm.gr
23:27
Η Ίντερ είναι εξαιρετικά στημένη από τον Κόντε και περιμένει να χτυπήσει στην αντεπίθεση by www.sport-fm.gr
23:34
87' Σπουδαία απόκρουση του Χαντάνοβιτς σε σουτ του Κιέζα μέσα απ΄ την περιοχή by www.sport-fm.gr
23:43
23:43
23:43
Μεγάλη και απόλυτα δίκαια επικράτηση των «νερατζούρι», που θα μπορούσαν να κερδίσουν και με μεγαλύτερο σκορ. by www.sport-fm.gr
23:44
Σκόρερ οι Βιδάλ και Μπαρέλα, με τον δεύτερο να έχει και την ασίστ στο πρώτο γκολ by www.sport-fm.gr