Μπαρτσελόνα-Μπιλμπάο

21:26
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη του τελικού του Σούπερ Καπ Ισπανίας ανάμεσα στην Μπαρτσελόνα και στην Μπιλμπάο. by Αναστασία Βοσνάκη
21:26
Η Μπαρτσελόνα κατάφερε να αποκλείσει την Σοσιεδάδ στα πέναλτι στον ημιτελικό, αφού τόσο η κανονική διάρκεια όσο και η παράταση έληξε με σκορ 1-1. by Αναστασία Βοσνάκη
21:27
Από την άλλη μεριά, η Μπιλμπάο έκανε την μεγάλη έκπληξη καθώς επικράτησε με 2-1 της Ρεάλ Μαδρίτης, την έστειλε... σπίτι της και πήρε αυτή την πρόκριση για τον τελικό. by Αναστασία Βοσνάκη
21:27
Αυτός θα είναι ο δεύτερος τελικός που θα δώσει η Μπιλμπάο, καθώς εκκρεμεί και ο τελικός του Κυπέλλου Ισπανίας κόντρα στην Σοσιεδάδ από την περασμένη σεζόν που δεν έχει διεξαχθεί ακόμα... by Αναστασία Βοσνάκη
21:30
Ο σημερινός τελικός θα διεξαχθεί στην Σεβίλλη και συγκεκριμένα στο «Estadio Olímpico de Sevilla». by Αναστασία Βοσνάκη
21:30
Καλά νέα για την Μπαρτσελόνα και τον Ρόναλντ Κούμαν, αφού ο Λιονέλ Μέσι θα αγωνιστεί κανονικά στο ματς ξεπερνώντας το πρόβλημα τραυματισμού του. by Αναστασία Βοσνάκη
21:30
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων. by Αναστασία Βοσνάκη
21:31
Μπαρτσελόνα (Ρόναλντ Κούμαν, 4-3-3): Τερ Στέγκεν - Ντεστ, Αραούχο, Λανγκλέ, Ζόρντι Άλμπα - Μπουσκέτςι, Ντε Γιονγκ, Πέδρι - Ντεμπελέ, Μέσι, Γκριζμάν. by Αναστασία Βοσνάκη
21:31
Στον πάγκο για την Μπαρτσελόνα οι Πιάνιτς, Μπρέιθγουεϊτ, Πούιγκ, Νέτο, Τρινκάο, Ουμτιτί, Ζούνιορ, Ινιάκι Πένια, Μινγκέθα. by Αναστασία Βοσνάκη
21:31
Μπιλμπάο (Μαρθελίνο, 4-4-2): Σιμόν - Κάπα, Γιεράι, Ίνιγκο Μαρτίνεθ, Μπαλενθιάγα - Ντε Μάρκο, Ντάνι Γκαρθία, Βενθεδόρ, Μουνιαΐν - Ραούλ Γκαρσία, Γουίλιαμς. by Αναστασία Βοσνάκη
21:31
Στον πάγκο για την Μπιλμπάο οι Εθκιέτα, Μορσίγιο, Νούνιεζ, Βέσγκα, Ιμπάι, Μπερενγκέρ, Λέκουε, Σανσέτ, Βιγιαλίμπρε. by Αναστασία Βοσνάκη
21:59
1' Σέντρα στο ματς! by Αναστασία Βοσνάκη
22:04
3' Δυνατό ξεκίνημα έχει κάνει η Μπιλμπάο. by Αναστασία Βοσνάκη
22:11
11' Πρώτη κίτρινη κάρτα στο ματς στον Λανγκλέ, αφού σταμάτησε τον Ινιάκι Γουίλιαμς που έφευγε στην κόντρα. by Αναστασία Βοσνάκη
22:15
Βρισκόμαστε στα πρώτα 15 λεπτά του αγώνα και ακόμα δεν έχει συμβεί κάτι σπουδαίο. by Αναστασία Βοσνάκη
22:18
17' Ο Μπαλενθιάγα έκανε σέντρα, ο Αραούχο απομάκρυνε με κεφαλιά by Αναστασία Βοσνάκη
22:19
19' Η Μπαρτσελόνα δίνει χώρο στην Μπιλμπάο μέχρι στιγμής. by Αναστασία Βοσνάκη
22:20
56% η Μπαρτσελόνα, 44% η Μπιλμπάο by Αναστασία Βοσνάκη
22:23
22΄ Πρώτο κόρνερ για τους φιλοξενούμενους, το οποίο πέρασε ανεκμετάλλευτο by Αναστασία Βοσνάκη
22:26
25' Κερδίζει φάουλ ο Μέσι, ο οποίος εκτελεί, αλλά έκοψε ο Μουναΐν. by Αναστασία Βοσνάκη
22:28
26' Η πρώτη ευκαιρία του αγώνα με τον Κάπα να κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, διώχνοντας ο Τερ Στέγκεν σε κόρνερ. by Αναστασία Βοσνάκη
22:33
33' Σέντρα του Ντεμπελέ, η μπάλα καταλήγει στα χέρια του Σιμόν. by Αναστασία Βοσνάκη
22:37
37' Μεγάλη ευκαιρία του Μέσι. Το σουτ που επιχείρησε από την περιοχή πέρασε λίγο άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
22:40
40' ΓΚΟΛ η Μπαρτσελόνα!!!
by Αναστασία Βοσνάκη
22:41
Γύρισμα του Άλμπα μέσα από την περιοχή, ο Μέσι δεν βρήκε την μπάλα, αλλά από πίσω του ήταν ο Γκριεζμάν που με σουτ άνοιξε το σκορ. by Αναστασία Βοσνάκη
22:42
42' ΓΚΟΛ η Μπιλμπάο!
22:43
Η Αθλέτικ Μπιλμπάο δίνει άμεση απάντηση με τον Ινάκι Γουίλιαμς να σεντράρει και τον Ντε Μάρκος με πλασέ στην κίνηση να σκοράρει. by Αναστασία Βοσνάκη
22:45
Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! by Αναστασία Βοσνάκη
22:46
Μπαρτσελόνα και Μπιλμπάο πάνε στα αποδυτήρια με το σκορ στο 1-1. by Αναστασία Βοσνάκη
23:02
Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο! by Αναστασία Βοσνάκη
23:02
46' Μινγκέθα αντί του Ντεστ για τους "μπλαουγκράνα". by Αναστασία Βοσνάκη
23:07
51' Συνεχίζει τις πιέσεις η Μπιλμπάο. by Αναστασία Βοσνάκη
23:09
Σουτάρει ο Ντάνι Γκαρθία έξω από την περιοχή, η μπάλα δίπλα από την εστία του Τερ Στέγκεν. by Αναστασία Βοσνάκη
23:10
53' Εκτέλεση φάουλ του Μέσι, η μπάλα λίγο αόυτ. by Αναστασία Βοσνάκη
23:13
57' ΓΚΟΛ η Μπιλμπάο! by Αναστασία Βοσνάκη
23:14
Μετά από εκτέλεση φάουλ ο Ραούλ Γκαρσία έπιασε την κεφαλιά για να κάνει το 2-1. Υπάρχει εξέταση στο VAR by Αναστασία Βοσνάκη
23:15
ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΟ ΓΚΟΛ! Παραμένει το 1-1.
23:16
Για να δούμε τώρα αν η Μπαρτσελόνα θα πάρει το ματς στα... χέρια της. by Αναστασία Βοσνάκη
23:18
50%-50% η κατοχή της μπάλας. by Αναστασία Βοσνάκη
23:22
66' Κυκλοφορεί δύσκολα η Μπαρτσελόνα. by Αναστασία Βοσνάκη
23:24
67' Σουτ του Ινάκι Γουίλιαμς, η μπάλα λίγο άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
23:25
67' Κίτρινη κάρτα στον Ντάνι Γκαρθία για φάουλ στον Ντε Γιονγκ. by Αναστασία Βοσνάκη
23:27
20 λεπτά στο ματς ακόμα, η Μπιλμπάο έχει... δείξει περισσότερο τα δόντια της, πιθανή η παράταση. by Αναστασία Βοσνάκη
23:33
77' ΓΚΟΛ η Μπαρτσελόνα! 2-1 το σκορ.
23:35
Ο Ζόρντι Άλμπα έκανε παράλληλο γύρισμα και ο Γκριεζμάν με... γλυκό πλασέ έδωσε το προβάδισμα στους "μπλαουγκράνα". by Αναστασία Βοσνάκη
23:38
80' Σουτ του Ραούλ Γκαρθία, η μπάλα άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
23:39
Μπερενγκέρ και Βέσγκα αντί Κάπα και Βενθεδόρ για την Αθλέτικ. by Αναστασία Βοσνάκη
23:41
Βιγιαλίμπρε στη θέση του Ράουλ Γκαρσία και ο Λεκουέ αντί του Μπαλενθιάγα για Αθλέτικ ξανά. by Αναστασία Βοσνάκη
23:42
5' Λεπτά στο ματς ακόμη. by Αναστασία Βοσνάκη
23:43
84' Μεγάλη ευκαιρία της Μπαρτσελόνα, με τον Ντε Γιόνγκ να μην πλασάρει καλά. by Αναστασία Βοσνάκη
23:45
Αλλαγές για την Μπαρτσελόνα: Πιάνιτς και Μπρέιθγουεϊτ αντί Πέδρι και Ντεμπελέ. by Αναστασία Βοσνάκη
23:47
90' ΓΚΟΛ για την Μπιλμπάο! Πάμε για παράταση...
23:48
Ο Μουνιαΐν γέμισε στην περιοχή, ο Βιγιαλίμπρε βρέθηκε στην πορεία της μπάλα και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα. 2-2 το σκορ λίγο πριν το τέλος. by Αναστασία Βοσνάκη
23:49
Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων. by Αναστασία Βοσνάκη
23:50
Τέλος στην κανονική διάρκεια του παιχνιδιού, το ματς οδηγείται στην παράταση! by Αναστασία Βοσνάκη
23:54
Ξεκινάει η παράταση. by Αναστασία Βοσνάκη
23:58
93' ΓΚΟΛ η Μπιλμπάο! Τι απίστευτο γκολ από τον Ινάκι Γουίλιαμς.
23:59
Μετά από τρομερό φαλτσαριστό σουτ, η μπάλα βρίσκει στο δοκάρι και καταλήγει στα δίχτυα της Μπαρτσελόνα! by Αναστασία Βοσνάκη
00:02
Αλλαγή για Μπιλμπάο, Νούνιεθ στη θέση του Μαρτίνεθ by Αναστασία Βοσνάκη
00:03
Πιέζει η Μπάρτσα χωρίς ωστόσο να απειλεί στην πραγματικότητα by Αναστασία Βοσνάκη
00:05
Πέντε λεπτά ακόμα για το τέλος του 1ου ημιχρόνου της παράτασης by Αναστασία Βοσνάκη
00:06
Έχει περάσει ο Πουτς αντί του Μπούσκετς by Αναστασία Βοσνάκη
00:08
00:09
00:10
Η μπάλα περνά από όλη την άμυνα της Μπαρτσελόνα με τον παίκτη της Μπιλμπάο να μην μπορεί εξ επαφής να σκοράρει! by www.sport-fm.gr
00:11
105' Ντάνι Φερνάντες και Ντε Γιόνγκ τσουγκρίζουν τα κεφάλια τους και πέφτουν στο έδαφος by www.sport-fm.gr
00:12
00:12
00:14
00:15
Αλλαγή και για τις δύο ομάδες: Ο Τρινκάο στη θέση του Λανγκλέ και ο Μορσίγιο αντί του Γουίλιαμς by www.sport-fm.gr
00:17
00:18
110' Κίτρινη κάρτα στον Βιγιαλίμπρε και φάουλ σε καλό σημείο για τους Καταλανούς by www.sport-fm.gr
00:19
00:19
00:21
112' Απίστευτο μπέρδεμα για τους παίκτες της Αθλέτικ που χάνουν το γκολ σε κενό τέρμα by www.sport-fm.gr
00:24
00:25
00:27
118' Ευκαιρία να καθαρίσει το ματς χάνει η Αθλέτικ στην αντεπίθεση αφού ο Ντε Γιονκ κλέβει τελευταία στιγμή by www.sport-fm.gr
00:28
00:28
00:29
00:30
00:31
ΤΕΛΟΣ Μεγάλη νικήτρια του ισπανικού Super Cup με σκορ 3-2 η Αθλέτικ Μπιλμπάο επί της Μπαρτσελόνα by www.sport-fm.gr