19:22
19:23
Μαζί θα παρακολουθήσουμε το παιχνίδι ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος για τη φάση των «16» του Κυπέλλου Ελλάδος by www.sport-fm.gr
19:24
Είναι το πρώτο ματς των δύο ομάδων για την πρόκριση στους «8», στους Ζωσιμάδες by www.sport-fm.gr
19:24
19:24
19:26
Για τον ΠΑΣ, ο Αργύρης Γιαννίκης θα ξεκινήσει με τους: Αθανασίου στα γκολπόστ, τους Οικονομόπουλο, Παντελάκη, Κάργα, Πήλλιο στην άμυνα, τους Πανουργιά, Λιάσσο ως αμυντικά χαφ, τους Νάουμετς, Ελευθεριάδη στα άκρα και τον Λώλη πίσω από τον Λεό, που θα είναι στην κορυφή. by www.sport-fm.gr
19:27
Για τον Ατρόμητο, ο Νταμίρ Κάναντι ξεκινάει με τους: Μανδά στο τέρμα, τους Νάτσο. Στρούγγη. Γούτα, Τομάσεβιτς, τους Χαρίση, Ούμπιδες, Σάλομον στον άξονα, τους Μουνίθ, Αγκάγιεφ στα άκρα και τον Μάτιτς στην κορυφή της επίθεσης. by www.sport-fm.gr
19:28
Η θερμοκρασία στα Γιάννινα είναι στους 4 βαθμούς Κελσίου, με την υγρασία να βρίσκεται στο 97%! by www.sport-fm.gr
19:31
19:37
5' Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο: ο Μάτιτς μπήκε στην περιοχή από δεξιά, σούταρε, αλλά η μπάλα κόντραρε και κατέληξε κόρνερ by www.sport-fm.gr
19:37
19:38
Απευθείας εκτέλεση κόρνερ του Ούμπιδες σταμάτησε στο αριστερό κάθετο δοκάρι! by www.sport-fm.gr
19:38
19:43
12' Παιχνίδι με αρκετά λάθη στο χώρο της μεσαίας γραμμής στα τελευταία λεπτά by www.sport-fm.gr
19:45
13' Σουτ από τον Λεό μέσα στην περιοχή, η μπάλα δεν έχει δύναμη και καταλήγει στην αγκαλιά του Μανδά by www.sport-fm.gr
19:52
19:53
19:54
19:56
Οι Περιστεριώτες κέρδισαν ακόμη ένα κόρνερ, το εκτέλεσε ο Σάλομον και ο Στρούγγης έστειλε με κεφαλιά την μπάλα στα δίχτυα by www.sport-fm.gr
19:57
Δεύτερο γκολ του Έλληνα αμυντικού με τη φανέλα του Ατρομήτου, στην 31η συμμετοχή του by www.sport-fm.gr
20:10
Ο Χρήστος Ελευθεριάδης είχε σκοράρει και στη νίκη των Ιωαννίνων (0-2) μέσα στο Περιστέρι για το πρωτάθλημα by www.sport-fm.gr
20:11
20:11
Σπουδαία ευκαιρία για τον ΠΑΣ να κάνει την ανατροπή σε ελάχιστο χρονικό διάστημα by www.sport-fm.gr
20:14
41' έχουμε μπει στο τελευταίο 5λεπτο του α΄μέρους, οι γηπεδούχοι πατάνε πλέον με εμφανώς μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση στον αγωνιστικό χώρο by www.sport-fm.gr
20:20
Το 0-1 ο Στρούγγης για τον Ατρόμητο, ισοφάρισε με πέναλτι ο Ελευθεριάδης στο 33' για τον ΠΑΣ (1-1 )και στο 44' ο Γούτας έδωσε ξανά προβάδισμα στους Περιστεριώτες (1-2) by www.sport-fm.gr
20:21
20:22
Στο πρώτο εκτελεστής ο Σάλομον από δεξιά και σκόρερ ο Στρούγγης, στο δεύτερο εκτελεστής ο Ούμπιδες από αριστερά και σκόρερ ο Γούτας by www.sport-fm.gr
20:34
20:35
20:36
20:44
50' Άλλο ένα απειλητικό κόρνερ για τον ΠΑΣ από τον Ούμπιδες,έδιωξαν οι αμυντικοί των γηπεδούχων by www.sport-fm.gr
20:47
Η συχνότητα με την οποία κερδίζει κόρνερ ο Ατρόμητος είναι εντυπωσιακή! Μόλις έγιναν 11-1 υπέρ των φιλοξενούμενων by www.sport-fm.gr
20:53
63' Χωρίς κάποια σημαντική φάση μπροστά από τις δύο εστίες τα τελευταία λεπτά by www.sport-fm.gr
20:58
20:59
21:00
Καταπληκτικό τακουνάκι του Ελευθεριάδη έβγαλε μόνο απέναντι στον Μανδά τον Λεό, ο οποίος με αριστερό σουτ ισοφάρισε by www.sport-fm.gr
21:04
72' Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο: οι Ραμπέγιο, Τριμμάτης στη θέση των Μουνίθ και Αγκάγιεφ by www.sport-fm.gr
21:10
21:13
82' Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΣ: ο Γούτας διώχνει πάνω στη γραμμή σε κόρνερ το πλασέ του Λεό by www.sport-fm.gr
21:16
21:19
88' Διπλή αλλαγή του ΠΑΣ: Μέσα οι Οικονομίδης-Νταβιώτης, έξω οι Χαρίσης-Ούμπιδες by www.sport-fm.gr