Καλησπέρα σας! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:04
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση ανάμεσα στον Παναιτωλικό και την Λαμία στο Αγρίνιο, στο πλαίσιο της 18ης αγωνιστικής της Super League. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:05
Το ματς είναι προγραμματισμένο να ξεκινήσει στις 17:15 by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:06
Βαθμολογικά το παιχνίδι είναι κρίσιμο και για τις δύο ομάδες, αφού χρειάζονται την νίκη πάση θυσία για να καταφέρουν να πάρουν ανάσα σχετικά με την υπόθεση παραμονής. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:07
Οι γηπεδούχοι βρίσκονται στην 12η θέση με 11 βαθμούς, ενώ οι φιλοξενούμενοι στην 14η με 8 βαθμούς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:08
Αγωνιστικά, ο Τραϊανός Δέλλας δεν μπορεί να υπολογίζει στις υπηρεσίες του μόνιμου τραυματία Καρασαλίδη, του Ματσόλα, που έχει υποστεί θλάση, και του Μεντόσα. Αντίθετα, επιστρέφει στην αποστολή ο Τσότσαλιτς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:08
Από την άλλη, ο Μιχάλης Γρηγορίου δεν μπορεί να υπολογίζει στους μόνιμους τραυματίες Βύντρα, Ασίγκμπα, Μπάχανακ, Μπουλούλη και Τσούκαλο, όμως θα έχει στη διάθεσή του τον Πίτι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:10
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:10
Παναιτωλικός (Τραϊανός Δέλλας): Κνετ, Περέϊρα, Κωνσταντόπουλος, Τσιγγάρας, Τσότσαλιτς, Λιάβας, Ντίας, Ταχάρ, Μπαρμπόσα, Μάζουρεκ, Βέργος by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:11
Λαμία (Μιχάλης Γρηγορίου): Επασί, Τζανετόπουλος, Αντέτζο, Μαρτίνεθ, Σκόνδρας, Μπεχαράνο, Τζανδάρης, Ντελ Πίνο, Ρόμανιτς, Μπα, Αραμπούλι by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:12
Διαιτητές: Αναστάσιος Σιδηρόπουλος, Λάζαρος Δημητριάδης, Ανδρέας Μεϊντάνας, 4ος ο Κωνσταντίνος Τσέτσιλας by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:13
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες, όλα έτοιμα για την σέντρα! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:14
Ξεκίνησε το παιχνίδι by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:15
2' Τρομερή ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:16
Μετά από εκτέλεση φάουλ από τα δεξιά, η μπάλα έφτασε στον Βέργο, ο οποίος δεν μπόρεσε από την μικρή περιοχή να την στείλει στα δίχτυα αλλά... στο δοκάρι by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:17
3' Κεφαλιά του Βέργου και πάλι από στατική φάση, πάνω από τα δοκάρια του Επασί by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:18
Έβρεχε αρκετά στο Αγρίνιο σήμερα και έτσι ο αγωνιστικός χώρος είναι αρκετά βαρύς by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:20
7' Προσπαθεί να ρίξει τον ρυθμό η Λαμία, πιέζει ψηλά ο Παναιτωλικός by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:23
9' Απίστευτη εκτέλεση φάουλ του Αντάμα Μπα, με την μπάλα να βρίσκει το δοκάρι! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:25
11' Διαμαρτυρίες του Δέλλα με τον Σιδηρόπουλο να του κάνει συστάσεις να ηρεμήσει by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:30
14' Κεφαλιά του Αντέτζο μετά από κόρνερ με τους φιλοξενούμενους να κάνουν χλιαρές διαμαρτυρίες για πέναλτι. Δεν ασχολήθηκαν με την φάση στο VAR. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:32
19' Έχει πάρει μέτρα στο γήπεδο η Λαμία by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:33
Η φάση του Βέργου στο δεύτερο λεπτό
by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:36
20' Απομακρύνει σέντρα του Περέιρα ο Αντέτζο by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:39
25' Δραστήριες οι δύο ομάδες που όμως δεν μπορούν να δημιουργήσουν κάποια φάση by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:40
Το εκπληκτικό φάουλ του Μπα στο 9ο λεπτό
17:44
30' Στο έδαφος ο Μπα, έχει σταματήσει το ματς για να μπει το ιατρικό επιτελείο by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:48
33' Ο Βέργος έστρωσε, ο Ντίας εκτέλεσε εκτός περιοχής και ο Επασί έδιωξε εντυπωσιακά σε πλάγιο by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:49
33' Αλλαγή για την Λαμία: Μέσα ο Καραμάνος, έξω ο Μπα by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:51
37' Απίστευτη ευκαιρία για την Λαμία να ανοίξει το σκορ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:52
Μετά από γύρισμα του Σκόνδρα, ο Καρμάνος πλασάρει σε κενή εστία, με τον Τσότσαλιτς να εμφανίζεται από το πουθενά και να διώχνει. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:57
43' Ο Ρόμανιτς φεύγει στην πλάτη της άμυνας των γηπεδούχων, με τον παίκτη της Λαμίας να αστοχεί στο τετ-α-τετ by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:00
Τέλος 1ου ημιχρόνου, χωρίς σκορ αλλά με δύο δοκάρια το ματς by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:17
Ξεκίνησε και πάλι το ματς by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:18
Καμία αλλαγή για τις δύο ομάδες by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:21
50' Δραστήρια η Λαμία στα πρώτα λεπτά του 2ου ημιχρόνου, δεν απειλείται ο Παναιτωλικός. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:24
Η ευκαιρία του Ντίας και η απόκρουση του Επασί
18:25
53' Ξανά δοκάρι στο ματς, Τζανετόπουλος αυτή την φορά με προβολή! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:26
54' Απίστευτο, δοκάρι για τον Παναιτωλικό εκτός περιοχής του Μάζουρεκ ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:27
55' Κίτρινη κάρτα στον Σκόνδρα by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:27
Η απίθανη χαμένη ευκαιρία του Καραμάνου στο 1ο ημίχρονο
18:32
60' Έχει ανέβει ο ρυθμός στο παιχνίδι, ψάχνουν το γκολ οι δύο "μονομάχοι". by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:35
64' Κίτρινη κάρτα στον Τζανδάρη by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:37
65' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μπαρμπόσα, η μπάλα πέρασε άουτ by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:40
68' Αλλαγή για την Λαμία: Μέσα ο Μπιάρνασον, έξω ο Τζανδάρης by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:46
74' Τι άλλο; Δοκάρι και πάλι για τον Παναιτωλικό με τον Αζάντι μετά από κεφαλιά! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:51
78' Διπλή αλλαγή για Λαμία: Μέσα Πίτι και Προβυδάκης, έξω Αραμπούλι και Τιρόνε by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:54
83' Καμία φάση σε αυτά τα λεπτά, δυνατές μονομαχίες στο χώρο του κέντρου by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:58
87' Φάουλ σε καλή θέση για τον Παναιτωλικό, γυριστή κεφαλιά του Κωνσταντόπουλου πάνω από την εστία του Επασί. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:01
90' Μπήκαμε στις καθυστερήσεις by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:02
+3 λεπτά ο έξτρα χρόνος by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:03
91' Σλάλομ του Ρόμανιτς στην περιοχή του Παναιτωλικού, κερδίζει κόρνερ by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:05
93' Κίνηση του Λιάβα στο πρώτο δοκάρι, αστοχεί σε κεφαλιά ολομόναχος by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:05
Τέλος στο ματς! by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:06
Με τα δοκάρια να έχουν ρόλο πρωταγωνιστή στην αναμέτρηση, Παναιτωλικός και Λαμία αναδείχθηκαν ισόπαλοι χωρίς σκορ στο Αγρίνιο για την 18η αγωνιστική της Super League και παρέμειναν αμφότεροι στην «ουρά» της βαθμολογίας. by Χρήστος Κατριμουστάκης