Καλησπέρα σας! by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:53
Μαζί θα παρακολουθήσουμε live την εξέλιξη της αναμέτρησης του Απόλλωνα Σμύρνης με τον ΟΦΗ στη Ριζούπολη, για την 24η αγωνιστική της Super League. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:55
Η αναμέτρηση είναι προγραμματισμένη να ξεκινήσει στις 17:15. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:58
Οι Ηρακλειώτες έχουν να κερδίσουν στην έδρα του Απόλλωνα από το 2013 (0-1)! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:01
Δύο εκπλήξεις περιλαμβάνει η ενδεκάδα που επέλεξε ο Γιώργος Παράσχος για το σημερινό ματς, αφού ο προπονητής του Απόλλωνα Σμύρνης αποφάσισε να αφήσει έξω τους Ιωαννίδη και Φατιόν. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:02
Αναλυτικά η ενδεκάδα του Απόλλωνα: Βέρχουλστ, Μπρούσιτς, Λισγάρα, Ντομίνγκες, Μπαξεβανίδη, Κολ, Μπεντινέλι, Σλίβκα, Φερνάντεθ, Τσιλούλη, Ντάουντα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:04
Πάμε να δούμε και τις επιλογές του Γιώργου Σίμου για το σημερινό παιχνίδι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:04
Αναλυτικά η ενδεκάδα του ΟΦΗ: Σωτηρίου, Ουές, Διαμαντή, Γιαννούλη, Κοροβέση. Μεγιάδο, Ντε Γκουζμάν, Στάικο, Σολίς, Στάρτζεον, Γρίβας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:10
Το σημερινό παιχνίδι είναι αρκετά ενδιαφέρον, αφού ο Απόλλων (22) και ο ΟΦΗ (19) βρίσκονται αρκετά κοντά στην βαθμολογία, με τους φιλοξενούμενους να μετρούν επτά σερί ήττες! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:12
Διαιτητές: Ευστάθιος Γκορτσίλας, Βοηθοί: Σπυρίδων Βασιλόπουλος, Γεώργιος Χριστάκογλου, 4ος Διαιτητής: Αθανάσιος Τζήλος, VAR: Αναστάσιος Σιδηρόπουλος by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:12
Όλα έτοιμα για να αρχίσει το ματς by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:13
Ξεκίνησε το παιχνίδι! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:17
4' Πρώτη καλή στιγμή στο ματς, με την κεφαλιά του Λισγάρα να περνάει λίγο έξω από την εστία του Σωτηρίου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:21
8' Πιέζει ο Απόλλων, σταθερός ο ΟΦΗ, με σκληρές μονομαχίες στη μεσαία γραμμή by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:22
10' Ανεβάζει τι γραμμές του τώρα ο ΟΦΗ και κερδίζει φάουλ σε καλό σημείο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:25
12' Κλέβει ο Απόλλων στο κέντρο και απειλεί, όμως ο Ουές θα κόψει όμορφα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:25
14' Αρκετές λάθος πάσες και από τις δύο ομάδες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:30
18' Γκολ ο Απόλλων με τον Ντάουντα! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:32
Ο Σλίβκα πλάσαρε από κοντά τον Σωτηρίου, ο τερματοφύλακας του ΟΦΗ έδιωξε, όμως ο Ντάουντα πήρε το ριμπάουντ και ανενόχλητος έκανε το 1-0. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:34
21' Πιέζει ο ΟΦΗ και ψάχνει την ισοφάριση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:35
22' Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για τον ΟΦΗ, με τον Γρίβα να στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Βέρχουλστ υπό την πίεση των αντίπαλων αμυντικών. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:39
27' Γκολ, ισοφαρίζει με τον Στάρτζεον ο ΟΦΗ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:40
Σέντρα ακριβείας του Ουές για το κεφάλι του Στάρτζεον, με τον Πορτογάλο να ευστοχεί από κοντά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:41
28' Στο έδαφος ο Τσιλούλης, σταματάει το ματς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:43
by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:44
31' Συνεχίζει να πιέζει ψηλά ο ΟΦΗ, κερδίζοντας φάουλ και πάλι σε καλό σημείο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:44
Κίτρινη κάρτα στον Σλίβκα by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:45
32' Αναγκαστική αλλαγή για τον Απόλλων, μέσα ο Φατιόν, έξω ο Τσιλούλης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:46
33' Κακή έξοδος από τον Βέρχουλστ, αλλά ο Σολίς ξέχασε το ποδόσφαιρο στο τελείωμά του. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:46
Κάκωση στο γόνατο λένε οι πρώτες εκτιμήσεις για το γόνατο του Τσιλούλη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:50
37' Το σουτ του Κολ είχε πορεία προς την εστία αλλά βρίσκει στο αριστερό πόδι του Ντάουντα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:52
17:53
40' Φοβερή επέμβαση του Βέρχουλστ στο σουτ του Σολίς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:56
43' Στο έδαφος ο Τομάς που ζητά πέναλτι, υπήρξε μια επαφή αλλά όχι κάτι σημαντικό για να δικαιολογηθεί παράβαση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:59
45' Σουτ του Στάικου από μακριά, ξανά σε σωστή θέση ο Βέρχουλστ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:59
Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:01
45+2' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ, με τον Στάρτζεον να μην προλαβαίνει να κάνει επαφή στη σέντρα του Κοροβέση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:01
Τέλος πρώτου ημιχρόνου, σε ένα ματς με καταπληκτικό ρυθμό, πολλές φάσεις και ένα γκολ από κάθε πλευρά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:15
18:16
18:17
Αλλαγή για τον Απόλλωνα, μέσα ο Χουχούμης, έξω ο Μπεντινέλι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:17
Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:20
48' Σκληρές μονομαχίες στον χώρο του κέντρου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:24
52' Πιέζει ο Απόλλων αλλά ο Λισγάρας κάνει επιθετικό φάουλ σε μια καλή στιγμή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:26
53' Καλό ψηλοκρεμαστό σουτ του Ντάουντα, φεύγει πάνω από τα δοκάρια του Σωτηρίου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:27
55' Κίτρινη κάρτα στον Μπαξεβανίδη για σκληρό μαρκάρισμα πάνω στον Στάρτζεον. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:30
58' Πατάει περιοχή ο Φερνάντεθ, απομακρύνει ο Ουές. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:32
60' Μπέρδεμα στην άμυνα του ΟΦΗ, με τον Σλίβκα να πετυχαίνει τα πόδια του Σωτηρίου αντί της μπάλας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:33
61' Ο Στάρτζεον έγινε... Μέσι, πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του, αλλά ο Ντε Γκουζμάν πλάσαρε άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:34
Κίτρινη κάρτα στον Στάικο για μαρκάρισμα στον Φατιόν. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:35
63' Νέα καλή στιγμή για τον ΟΦΗ με κεφαλιά του Στάικου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:40
68' Κάποια φάουλ στον χώρο του κέντρου έχουν παγώσει λίγο τον ρυθμό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:42
69' Αν και οφσάιντ, ο Σολίς χάνει και πάλι απίστευτη ευκαιρία σε κενό τέρμα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:43
18:45
73' Διπλή αλλαγή για τον Απόλλων, μέσα οι Τσαμπούρης και Ιωαννίδης, έξω οι Ντάουντα και Φερνάντεθ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:47
75' Φάουλ σε καλό σημείο για τον ΟΦΗ, ο Ντε Γκουζμάν στην εκτέλεση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:50
77' Πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ, στη θέση του Σολίς, ο Σαρδινέρο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:52
79' Στην περιοχή του ΟΦΗ ο Σλίβκα, πολύ κακό το σουτ του. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:54
81' Ο Γρίβας δεν μπορεί να κερδίσει τον Βέρχουλστ σε τετ-α-τετ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:55
83' Τρομερή επέμβαση του Σωτηρίου σε γυριστή κεφαλιά του Ιωαννίδη! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:56
84' Γκολ ο Ιωαννίδης! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:58
Τραγικό λάθος του Σωτηρίου που αντί να μπλοκάρει, χάνει την μπάλα, με τον Ιωαννίδη να πλασάρει σε κενή εστία. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:58
Έλεγχος στο VAR για οφσάιντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:59
Μετράει κανονικά το γκολ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:00
88' Αλλαγή για τον ΟΦΗ, μέσα ο Σόουζα, έξω ο Στάικος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:00
Αλλαγή και για τον Απόλλωνα, μέσα ο Λαγός, έξω ο Κολ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:06
93' Κίτρινη κάρτα στον Καζναφέρη by Χρήστος Κατριμουστάκης