Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την 3η αγωνιστική των πλέι οφ της Super League 1.

14:29
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξης της αναμέτρησης Άρης-ΑΕΚ, η οποία θα διεξαχθεί στο «Κλεάνθης Βικελίδης» στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής των playoffs της Super League 1. by Μανώλης Μουσουράκης
14:30
Το παιχνίδι είναι προγραμματισμένο για τις 15:00 (11/4) και θα έχει τηλεοπτική κάλυψη από το Novasports 1HD, ενώ ραδιοφωνικά θα καλυφθεί από τον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 σε περιγραφή του Αλέξη Σαββόπουλου. by Μανώλης Μουσουράκης
14:32
Οι γηπεδούχοι προέρχονται από την εντός έδρας επικράτηση (2-0, 4/4) επί του Αστέρα Τρίπολης. Έχουν αποκτήσει βαθμολογικό πλεονέκτημα για την εξασφάλιση ενός ευρωπαϊκού εισιτηρίου, καθώς βρίσκονται στη 2η θέση (54β.), στο +4 από τον ΠΑΟΚ, στο +5 από τον Παναθηναϊκό, στο +6 από την ΑΕΚ και στο +11 από τον Αστέρα Τρίπολης. Εντός έδρας μετρούν 9Ν-2Ι-3Η. by Μανώλης Μουσουράκης
14:33
Από την άλλη, οι φιλοξενούμενοι μετρούν τέσσερις σερί ήττες σε όλες τις διοργανώσεις. Την περασμένη Τετάρτη (7/4) ηττήθηκαν 1-0 υποδεχόμενοι τον ΠΑΟΚ στον πρώτο μεταξύ τους αγώνα για τα ημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδος. Είχε προηγηθεί η συντριβή (1-5) από τον Ολυμπιακό για τη 2η αγωνιστική των playoffs. Εκτός έδρας έχουν ρεκόρ 8Ν-2Ι-4Η. by Μανώλης Μουσουράκης
14:39
Πρόβλημα της τελευταίας στιγμής για τον Άρη με τον Μπρούνο Γκάμα! Ο πολύπειρος εξτρέμ των γηπεδούχων δέχθηκε ένα χτύπημα στο πόδι του στη χθεσινή προπόνηση. Δοκίμασε σήμερα, ωστόσο, δεν θα καταφέρει να βοηθήσει και θα υποβληθεί τη Δευτέρα (12/4) σε εξετάσεις. Επίσης, για τους «κίτρινους» απουσιάζουν και οι Κάτσε, Μπεναλουάν και Ιωάννου. Θυμηθείτε εδώ την αποστολή του Άρη (πριν το πρόβλημα του Γκάμα). by Μανώλης Μουσουράκης
14:41
Και εδώ θυμηθείτε τη -γεμάτη απουσίες- αποστολή της ΑΕΚ. by Μανώλης Μουσουράκης
14:41
Ας δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων. by Μανώλης Μουσουράκης
14:41
Άρης (Άκης Μάντζιος): Κουέστα – Σούντγκρεν, Ροζ, Δεληζήσης, Σάκιτς – Σάσα, Τζέγκο – Μπρούνο, Μπερτόγλιο, Σίλβα – Μαντσίνι. by Μανώλης Μουσουράκης
14:41
ΑΕΚ (Μανόλο Χιμένεθ): Τσιντώτας – Βασιλαντωνόπουλος, Σβάρνας, Νεντελτσιάρου, Λόπες – Κρίστιτσιτς, Γαλανόπουλος, Σιμάνσκι – Γκαρσία, Ανσαριφάρντ, Αλμπάνης. by Μανώλης Μουσουράκης
14:42
Στον πάγκο για τους γηπεδούχους: Σιαμπάνης, Γκαρσία, Μάνος, Ματίγια, Γκάνεα, Μήτρογλου, Μπαγκαλιάνης, Μπακούτσης, Μαρτίνης. by Μανώλης Μουσουράκης
14:42
Στον πάγκο για τους φιλοξενούμενους: Χατζηεμμανουήλ, Αθανασιάδης, Μιτάι, Μάνταλος, Τάνκοβιτς, Ολιβέιρα, Κοσίδης. by Μανώλης Μουσουράκης
14:43
Διαιτητής: Αλεξέι Κουλμπάκοφ Α' Βοηθός: Ντιμίτρι Ζιουκ Β' Βοηθός: Αλέι Μεσλίνκα 4ος Διαιτητής: Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος Διαιτητής VAR: Ντούγε Στούκαν Διαιτητής ΑVAR: Μιχαήλ Δημόπουλος Παρατηρητής: Θεόδωρος Γκαϊτατζής. by Μανώλης Μουσουράκης
14:44
Δείτε εδώ τις αφίξεις των αποστολών των δύο ομάδων. by Μανώλης Μουσουράκης
14:45
Η ιστορία στις «συγκρούσεις» των δύο ομάδων: Νίκες Άρη: 27 Ισοπαλίες: 31 Νίκες ΑΕΚ: 58 by Μανώλης Μουσουράκης
14:45
Με γηπεδούχο τον Άρη: Νίκες Άρη: 23 Ισοπαλίες: 18 Νίκες ΑΕΚ: 17 Η «Ένωση» για πρώτη φορά στην ιστορία της έχει κερδίσει σε τρεις διαδοχικές επισκέψεις της στο «Κλεάνθης Βικελίδης» για το πρωτάθλημα. Δύο στην περσινή σεζόν και μία στη φετινή. by Μανώλης Μουσουράκης
14:47
Στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος: 14/01/2021: Άρης – ΑΕΚ 0-1 (65' Γκαρσία) 07/02/2021: ΑΕΚ – Άρης 0-2 (29' Ροζ, 90' Σίλβα) by Μανώλης Μουσουράκης
14:50
Πρόβλημα της τελευταίας στιγμής και για την ΑΕΚ! Ο Αλμπάνης ένιωσε ενοχλήσεις και τη θέση του στην αρχική ενδεκάδα θα πάρει ο Τάνκοβιτς. Ο Έλληνας εξτρέμ θα βρίσκεται στον πάγκο. by Μανώλης Μουσουράκης
14:53
14:53
14:55
14:55
Σε πέντε λεπτά αναμένεται η έναρξη της αναμέτρησης. by Μανώλης Μουσουράκης
14:58
Σύμφωνα με νεότερες πληροφορίες, η πρώτη εκτίμηση σε ό, τι αφορά τον τραυματισμό του Μπρούνο Γκάμα, είναι ότι υπέστη διάταση στον τετρακέφαλο. Ο Πορτογάλος εξτρέμ, όπως προαναφέραμε, θα υποβληθεί τη Δευτέρα (12/4) σε εξετάσεις, υπό την επίβλεψη του γιατρού του Άρη, Βαγγέλη Πανταζή, προκειμένου να διαπιστωθεί η ακριβής κατάσταση της υγείας του. by Μανώλης Μουσουράκης
14:59
Οι δύο ομάδες πραγματοποίησαν την είσοδό τους στον αγωνιστικό χώρο. by Μανώλης Μουσουράκης
15:01
Όλα έτοιμα για την έναρξη του αγώνα. by Μανώλης Μουσουράκης
15:01
1' Σέντρα στο ματς! by Μανώλης Μουσουράκης
15:03
Με τον Μάνταλο να ξεκινάει από τον πάγκο, αρχηγός για την ΑΕΚ είναι ο Κώστας Γαλανόπουλος. by Μανώλης Μουσουράκης
15:04
Έχει ρυθμό το παιχνίδι στα πρώτα του λεπτά. by Μανώλης Μουσουράκης
15:06
Έχει αναλάβει την πρωτοβουλία των κινήσεων στο ξεκίνημα του αγώνα η ΑΕΚ. Χωρίς κάτι το ιδιαίτερο μέχρι στιγμής. by Μανώλης Μουσουράκης
15:07
7' Ευκαιρία για την ΑΕΚ. Ωραία ανάπτυξη της «Ένωσης» από τα αριστερά, καλή παράλληλη σέντρα του Λόπες, με τον Σάκιτς να διώχνει προ του Γκαρσία. by Μανώλης Μουσουράκης
15:09
Καλή κάλυψη του Σάκιτς σε νέα προσπάθεια του Λιβάι Γκαρσία. Σημαντικό για τους γηπεδούχους να περιορίσουν τον ποιοτικότερο παίκτη της ΑΕΚ. by Μανώλης Μουσουράκης
15:10
Ο σχηματισμός του Άρη σε φάση άμυνας είναι 4-4-2 (Μπερτόγλιο και Μαντσίνι οι δύο προωθημένοι). by Μανώλης Μουσουράκης
15:10
10' Πέναλτι για την ΑΕΚ! «Μπάσιμο» του Λόπες στη μεγάλη περιοχή από τα αριστερά και ανατροπή από τον Ροζ. Ο Κουλμπάκοφ δεν το σκέφτεται πολύ και δείχνει την άσπρη βούλα. by Μανώλης Μουσουράκης
15:12
Ο Τάνκοβιτς θα είναι ο εκτελεστής. by Μανώλης Μουσουράκης
15:13
12' ΓΚΟΛ η ΑΕΚ! 0-1! Σκόρερ ο Τάνκοβιτς με εκτέλεση πέναλτι. Ο Σουηδός εξτρέμ σούταρε στο κέντρο της εστίας, με τον Κουέστα να πέφτει δεξιά. by Μανώλης Μουσουράκης
15:15
Πιέζει ψηλά τώρα ο Άρης. by Μανώλης Μουσουράκης
15:16
15' Φεύγει... γιούρια και με ποδοσφαιρικό «θράσος» στην αντεπίθεση ο Σιμάνσκι, με τον Τζέγκο να είναι τελικά εκείνος που του βάζει -καθαρά- το «στοπ». by Μανώλης Μουσουράκης
15:18
17' Φάση για τον Άρη. Σέντρα του Μπρούνο από τα δεξιά. Ο Μαντσίνι δεν μπορεί να πιάσει σε πρώτο χρόνο την κεφαλιά, ενώ σε δεύτερο το σουτ του Μπερτόγλιο είναι αδύναμο. by Μανώλης Μουσουράκης
15:18
18' Πρόβλημα και με τον Λόπες για την ΑΕΚ! Ετοιμάζεται ο Μιτάι. Ο αριστερός μπακ των φιλοξενούμενων αποκόμισε το πρόβλημα, ύστερα από κακή τοποθέτηση του ποδιού του σε μεταβίβαση. by Μανώλης Μουσουράκης
15:20
Φαίνεται να ξεπερνάει τελικά το πρόβλημα ο Λόπες. Τώρα επιστρέφει εντός αγωνιστικού χώρου. by Μανώλης Μουσουράκης
15:21
20' Ευκαιρία για τον Άρη. Αδύναμο σουτ του Σίλβα εντός της μεγάλης περιοχής, περνάει άουτ. by Μανώλης Μουσουράκης
15:22
21' Επικίνδυνη σέντρα-σουτ του Γκαρσία, ο Κουέστα απομακρύνει σε κόρνερ. by Μανώλης Μουσουράκης
15:23
23' Πρώτη κίτρινη στο ματς. Θα τη δει ο Γαλανόπουλος για σκληρό μαρκάρισμα στον Σάσα. by Μανώλης Μουσουράκης
15:24
24' Γέμισμα του Μαντσίνι στην αντίπαλη περιοχή, διώχνει με το κεφάλι ο Νεντελτσιάρου. by Μανώλης Μουσουράκης
15:25
by Μανώλης Μουσουράκης
15:25
Εδώ μπορείτε να δείτε το γκολ της ΑΕΚ. by Μανώλης Μουσουράκης
15:28
27' Ευκαιρία για την ΑΕΚ. Ο Τάνκοβιτς βρίσκεται ολομόναχος στα αριστερά, συγκλίνει, αλλά το σουτ που πιάνει θα μπλοκαριστεί από τον Κουέστα. by Μανώλης Μουσουράκης
15:28
28' Κίτρινη ο Σβάρνας. by Μανώλης Μουσουράκης
15:29
28' ΓΚΟΛ η ΑΕΚ! 0-2! Σκόρερ ο Βασιλαντωνόπουλος! Ύστερα από διώξιμο από την περιοχή της ΑΕΚ ο Ανσαριφάρντ κερδίζει τη διεκδίκηση από τον Σούντγκρεν, «σπάει» στον Σιμάνσκι και ο τελευταίος με τη σειρά του -αφού πατήσει στην αντίπαλη περιοχή- στον δεξιό μπακ της «Ένωσης», ο οποίος θα πλασάρει εύστοχα. by Μανώλης Μουσουράκης
15:34
33' Ευκαιρία για την ΑΕΚ. Ο Γαλανόπουλος δεν μπορεί να σουτάρει από πλεονεκτική θέση εντός περιοχής. Στη συνέχεια πέφτει στο έδαφος. Φαίνεται να έχει πρόβλημα. by Μανώλης Μουσουράκης
15:34
Θα έχουμε έλεγχο VAR! Για την προηγούμενη προβολή του Ροζ στον Γαλανόπουλο. Ο αμυντικός του Άρη βρίσκει καθαρά την μπάλα, ωστόσο στη συνέχεια βρίσκει με τις τάπες και στο καλάμι τον παίκτη των φιλοξενούμενων. by Μανώλης Μουσουράκης
15:36
Οριστικό: Πέναλτι για την ΑΕΚ! by Μανώλης Μουσουράκης
15:37
36' Κίτρινη για τον Ροζ. by Μανώλης Μουσουράκης
15:37
37' ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ! 0-3! Σκόρερ ο Ανσαριφάρντ με εκτέλεση πέναλτι. Να σημειωθεί ότι ο Ιρανός στράικερ ζήτησε από τον Τάνκοβιτς την εκτέλεση. by Μανώλης Μουσουράκης
15:42
Είναι εντυπωσιακό το πώς ο Τάνκοβιτς βρίσκεται διαρκώς ολομόναχος από τα αριστερά της επίθεσης της ΑΕΚ. Υπενθυμίζεται ότι ο Σουηδός εξτρέμ ήταν επιλογή της τελευταίας στιγμής λόγω προβλήματος του Αλμπάνη, ο οποίος είχε προτιμηθεί αρχικά για την ενδεκάδα. Ο Άρης αντιμετωπίζει τεράστιο πρόβλημα στη δεξιά πτέρυγα της άμυνάς του. Ανεπαρκή τα ντουμπλαρίσματα και ελάχιστες οι βοήθειες στον -κακό σήμερα- Σούντγκρεν. by Μανώλης Μουσουράκης
15:43
15:43
Εδώ το 0-2. by Μανώλης Μουσουράκης
15:44
43' Κίτρινη κάρτα στον Λόπες. by Μανώλης Μουσουράκης
15:45
44' Προσπάθεια αντεπίθεσης από τον Ανσαριφάρντ, βγαίνει και καλύπτει ο Δεληζήσης. by Μανώλης Μουσουράκης
15:46
Συμπληρώσαμε τα 45'. Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων. Τρέχουμε το πρώτο. by Μανώλης Μουσουράκης
15:49
Προσπαθεί να κυκλοφορήσει την μπάλα τώρα ο Άρης. by Μανώλης Μουσουράκης
15:49
53%-47% η κατοχή της μπάλας, αντίστοιχα, για τις δύο ομάδες. by Μανώλης Μουσουράκης
15:51
Τέλος στο πρώτο μέρος. Η ΑΕΚ μετά από ένα εκπληκτικό ημίχρονο θα πάει προηγούμενη 3-0 στα αποδυτήρια. Τάνκοβιτς (12', πέν.), Βασιλαντωνόπουλος (28') και Ανσαριφάρντ (37', πέν.) τα γκολ. by Μανώλης Μουσουράκης
15:57
16:04
Οι δύο ομάδες επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο. by Μανώλης Μουσουράκης
16:05
46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος. by Μανώλης Μουσουράκης
16:06
46' Ο Μάνος στη θέση του Μπρούνο. by Μανώλης Μουσουράκης
16:07
47' Ζητούν πέναλτι οι γηπεδούχοι σε πτώση του Μπερτόγλιο εντός της περιοχής. Ο Σβάρνας παρεμβάλλεται με το σώμα του, ωστόσο έχει σταθερό τον κορμό του και δεν φαίνεται να συμβάλει στην πτώση του αντίπαλού του. «Παίζετε» από τον ρέφερι. by Μανώλης Μουσουράκης
16:09
49' Φάση για τον Άρη. Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Μαντσίνι (10 περίπου μέτρα έξω από την περιοχή της ΑΕΚ), μπλοκάρει ο Τσιντώτας. by Μανώλης Μουσουράκης
16:10
50' Σέντρα του Μαντσίνι από τα δεξιά, αλλάζει την πορεία της μπάλας σε πρώτο χρόνο ο Σβάρνας, με τον Νεντελτσιάρου να τη διώχνει σε κόρνερ σε δεύτερο. by Μανώλης Μουσουράκης
16:12
52' Ευκαιρία για τον Άρη. Σουτ εκτός περιοχής από τον Μπερτόγλιο, διώχνει σε κόρνερ ο Τσιντώτας. by Μανώλης Μουσουράκης
16:13
Οι γηπεδούχοι δείχνουν αποφασισμένοι να αντιδράσουν στο δεύτερο μέρος. by Μανώλης Μουσουράκης
16:14
54' Ζητούν πέναλτι και οι φιλοξενούμενοι για χέρι του Ροζ σε προβολή σε σουτ του Τάνκοβιτς. Ο στόπερ των «κίτρινων» έχει κολλημένο το χέρι του. by Μανώλης Μουσουράκης
16:15
54' Κίτρινη κάρτα ο Μπερτόγλιο. by Μανώλης Μουσουράκης
16:15
56' ΓΚΟΛ ο Άρης! 1-3! Σκόρερ ο Μαντσίνι! Ωραία ανάπτυξη των γηπεδούχων, ο Σίλβα -ύστερα από εξαιρετική ατομική ενέργεια- δίνει στον Μάνο και εκείνος πιο δεξιά (εντός της περιοχής) στον Μαντσίνι, ο οποίος με άμεση εκτέλεση θα μειώσει για την ομάδα του. by Μανώλης Μουσουράκης
16:19
Ο Βασιλαντωνόπουλος αισθάνεται ενοχλήσεις. Ετοιμάζεται ο Μιτάι. by Μανώλης Μουσουράκης
16:20
60' Τώρα θα γίνει η αλλαγή. Ο Μιτάι στη θέση του Βασιλαντωνόπουλου και ο Λόπες θα αγωνιστεί ως δεξιός μπακ! by Μανώλης Μουσουράκης
16:23
62' Φάση για την ΑΕΚ. Αντεπίθεση της «Ένωσης», εξαιρετικό πάρσιμο της μπάλας από τον Ανσαριφάρντ και σπουδαίο «στοπ» του Κουέστα σε τετ-α-τετ με τον Ιρανό φορ. Καθυστέρησε να εκτελέσει ο τελευταίος. by Μανώλης Μουσουράκης
16:24
64' Μάνταλος και Ολιβέιρα στις θέσεις των Γαλανόπουλου και Γκαρσία, αντίστοιχα. by Μανώλης Μουσουράκης
16:27
67' Πολύ καλή παρέμβαση του Δεληζήση σε προσπάθεια του Ολιβέιρα εντός της περιοχής. by Μανώλης Μουσουράκης
16:28
68' Ο Μάνταλος βγάζει με υπέροχη κάθετη σε θέση τετ-α-τετ τον Ανσαριφάρντ, ο οποίος θα περάσει μεν τον Κουέστα, αλλά θα πάει αρκετά πλάγια. Η φάση δεν θα ολοκληρωθεί, αφού θα υποδειχθεί σε θέση οφσάιντ ο Ιρανός στράικερ. Οριακή η φάση. by Μανώλης Μουσουράκης
16:29
16:30
70' Οι Ματέο Γκαρσέα και Γκάνεα στις θέσεις των Μαντσίνι και Σούντγκρεν, αντίστοιχα, για τον Άρη. by Μανώλης Μουσουράκης
16:31
Στα πόδια του Άρη ο έλεγχος της κυκλοφορίας. by Μανώλης Μουσουράκης
16:34
Ο Μπερτόγλιο γυρνάει αρκετά πίσω για να πάρει την μπάλα και να δημιουργήσει. by Μανώλης Μουσουράκης
16:34
74' Κίτρινη κάρτα σε Σιμάνσκι και Ματέο Γκαρσία. by Μανώλης Μουσουράκης
16:36
76' Ο Κοσίδης στη θέση του Ανσαριφάρντ. Δεύτερο παιχνίδι στο πρωτάθλημα για τον νεαρό επιθετικό, μετά το ματς με τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα. by Μανώλης Μουσουράκης
16:37
16:39
79' Ευκαιρία για την ΑΕΚ. Λάθος μεταβίβαση του Κουέστα, ο Σιμάνσκι γίνεται δέκτης της μπάλας, πατάει περιοχή, ωστόσο ο πορτιέρε του Άρη θα διορθώσει το λάθος του με σπουδαία απόκρουση. by Μανώλης Μουσουράκης
16:40
80' Φάση για τον Άρη. Καίριο τάκλιν του Λόπες σε σουτ εντός της περιοχής του Σάσα. by Μανώλης Μουσουράκης
16:41
Ακόμα δέκα λεπτά για την ολοκλήρωση των 90'. by Μανώλης Μουσουράκης
16:42
82' Κίτρινη κάρτα στον Νεντελτσιάρου. by Μανώλης Μουσουράκης
16:43
«Γαλλικά» μεταξύ των Γκάνεα και Μάνταλου. Συνεχίζεται το παιχνίδι... by Μανώλης Μουσουράκης
16:46
86' Τελική για τον Άρη. Σουτ εντός περιοχής του Σίλβα, κανένα πρόβλημα για τον Τσιντώτα. by Μανώλης Μουσουράκης
16:46
86' Ματίγια και Μήτρογλου εντός αγωνιστικού χώρου. Εκτός οι Δεληζήσης και Σίλβα. Μάλιστα, αυτή είναι η πρώτη συμμετοχή του Ματίγια από τις 7 Φεβρουαρίου και από το προηγούμενο παιχνίδι μεταξύ των δύο ομάδων. by Μανώλης Μουσουράκης
16:49
89' Σουτ του Μπερτόγλιο, παραμβάλεται ο Νεντελτσιάρου. Ζητάει πέναλτι ο μεσοεπιθετικός του Άρη. Ελέγχεται η φάση από τον VAR. by Μανώλης Μουσουράκης
16:50
Συνεχίζεται το ματς. Η μπάλα πήγε στο -κολλημένο- χέρι του στόπερ της ΑΕΚ από το πόδι του. by Μανώλης Μουσουράκης
16:52
Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων. Τρέχουμε το πρώτο. Πάντα στο 1-3. by Μανώλης Μουσουράκης
16:52
90'+3' Κίτρινη κάρτα στον Τσιντώτα για καθυστέρηση. by Μανώλης Μουσουράκης
16:54
Μπήκαμε στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων. by Μανώλης Μουσουράκης
16:55
90'+5' Ευκαιρία για τον Άρη. Ωραία προσποίηση του Γκαρσία, σέντρα του εξτρέμ του Άρη, αλλά απομακρύνει ο Λόπες. by Μανώλης Μουσουράκης
16:55
Τέλος στο ματς και σύρραξη! by Μανώλης Μουσουράκης
16:57
Ευτυχώς τα πράγματα ηρεμούν γρήγορα. Υπήρξε -μεταξύ άλλων- έντονος διαπληκτισμός μεταξύ των Λούκας Σάσα και Έλντερ Λόπες. Ο Βασίλης Δημητριάδης τώρα προσπαθεί να ηρεμήσει τον Στράτο Σβάρνα. by Μανώλης Μουσουράκης
16:58
Μεγάλη νίκη για την ΑΕΚ, η οποία θα φύγει με το υπέρ της 3-1 από το «Κλεάνθης Βικελίδης» επί του Άρη και θα μειώσει στους τρεις βαθμούς την απόστασή της από τους Θεσσαλονικείς. Σκόρερ για την ΑΕΚ οι Τάνκοβιτς (12', πέν.), Βασιλαντωνόπουλος (28') και Ανσαριφάρντ (37', πέν.). Μείωσε στο 56' ο Μαντσίνι για τους γηπεδούχους. by Μανώλης Μουσουράκης