Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την 3η αγωνιστική των πλέι οφ της Super League 1.

16:44
Καλησπέρα σας, μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης του Αστέρα Τρίπολης με τον ΠΑΟΚ για την 3η αγωνιστική των playoffs της Super League 1. by Γιάννης Πολιάς
16:53
Η αναμέτρηση είναι προγραμματισμένη για τις 17:15 και θα μεταδοθεί τηλεοπτικά από το Novasports 2 και ραδιοφωνικά από τον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 σε περιγραφή Κώστα Μιαούλη. by Γιάννης Πολιάς
16:54
Οι γηπεδούχοι ψάχνουν την πρώτη τους νίκη στα playoffs, ενώ ο ΠΑΟΚ έχει πάρει ώθηση από το 1-0 επί της ΑΕΚ στο Κύπελλο και θέλει να επιστρέψει στα θετικά αποτελέσματα και στο πρωτάθλημα. by Γιάννης Πολιάς
16:56
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Καραντώνης ΒΟΗΘΟΙ: Απτόσογλου, Κόλλιας 4ος: Γκάμαρης VAR: Μανούχος AVAR: Καλαμπόκης by Γιάννης Πολιάς
16:57
Στα δύο ματς της κανονικής διάρκειας, οι δύο αντίπαλοι είχαν μετρήσει από μία νίκη, εντός έδρας. Με 2-1 οι Αρκάδες και με 2-0 οι Θεσσαλονικείς. by Γιάννης Πολιάς
16:58
Ας ρίξουμε μια ματιά και στις ενδεκάδες. by Γιάννης Πολιάς
16:58
Αστέρας Τρίπολης (Μ. Ράσταβατς): Παπαδόπουλος, Κώτσιρας, Σουάρεθ, Καστάνιο, Άλβαρες, Βαλιέντε, Μουνάφο, Τιλίκα, Φερνάντεθ, Σίτο, Μπαράλες. by Γιάννης Πολιάς
16:58
Στον πάγκο: Τσιφτσής, Χριστόπουλος, Τασουλής, Γκαρθία, Ιγκλέσιας, Ριέρα, Μπελόκ, Κρέσπι, Γκόμες. by Γιάννης Πολιάς
16:59
ΠΑΟΚ (Π. Γκαρσία): Πασχαλάκης, Βιεϊρίνια, Ίνγκασον, Κρέσπο, Μπαμπά, Κόστα, Σβαμπ, Α. Ζίβκοβιτς, Ουάρντα, Τζόλης, Σφιντέρσκι. by Γιάννης Πολιάς
16:59
Στον πάγκο: Ζ. Ζίβκοβιτς, Μιχαηλίδης, Ροντρίγκο, Τσιγγάρας, Ελ Καντουρί, Καγκάβα, Λάμπρου, Μουργκ, Κρμέντσικ. by Γιάννης Πολιάς
17:03
Μετά το 3-1 της ΑΕΚ επί του Άρη, ο ΠΑΟΚ έχει την ευκαιρία με νίκη να βρεθεί στο -1 από τη 2η θέση. by Γιάννης Πολιάς
17:04
Με νίκη από την άλλη, οι Αρκάδες θα βρεθούν στο -4 από την τετράδα. by Γιάννης Πολιάς
17:09
Περίπου πέντε λεπτά απομένουν για την έναρξη της αναμέτρησης στο «Θ. Κολοκοτρώνης». by Γιάννης Πολιάς
17:11
Με 4-2-3-1 και οι δύο ομάδες. by Γιάννης Πολιάς
17:14
Ξεκίνησε ο αγώνας. by Γιάννης Πολιάς
17:20
5' Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Από το ύψος της μικρής περιοχής σούταρε ο Σφιντέρσκι, με ανορθόδοξο τρόπο και τη βοήθεια του αριστερού δοκαριού έσωσε ο Παπαδόπουλος. by Γιάννης Πολιάς
17:26
Έχουμε συμπληρώσει δέκα λεπτά αγώνα, με τους φιλοξενούμενους να έχουν την πρωτοβουλία των κινήσεων. by Γιάννης Πολιάς
17:27
12' Τεράστια ευκαιρία για τον Αστέρα! Από το γύρισμα του Ίνγκασον η μπάλα έφυγε από τον Πασχαλάκη, που πρόλαβε να διώξει πάνω στην γραμμή. by Γιάννης Πολιάς
17:27
Να που από το πουθενά απειλείται η εστία του ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
17:27
13' Κίτρινη κάρτα στον Κώτσιρα. by Γιάννης Πολιάς
17:30
16' Ριέρα αντί Φερνάντεθ, που δεν μπορεί να συνεχίσει μετά από πρόβλημα που αντιμετώπισε. by Γιάννης Πολιάς
17:33
by Γιάννης Πολιάς
17:33
Η μεγάλη ευκαιρία του Σφιντέρσκι. by Γιάννης Πολιάς
17:36
22' Δοκάρι για τον ΠΑΟΚ! Δυνατή κεφαλιά του Σφιντέρσκι μετά από μπαλιά του Τζόλη, στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
17:37
23' Νέα ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, σούταρε από πλάγια θέση ο Τζόλης, έβγαλε σε κόρνερ ο Παπαδόπουλος. by Γιάννης Πολιάς
17:38
17:38
Η γκάφα του Πασχαλάκη νωρίτερα. by Γιάννης Πολιάς
17:42
28' Ζητά πέναλτι για χέρι ο Αστέρας, περιμένουμε το VAR. by Γιάννης Πολιάς
17:43
Λέει να συνεχιστεί το ματς ο Καραντώνης. by Γιάννης Πολιάς
17:50
17:51
Το δοκάρι του Σφιντέρσκι. by Γιάννης Πολιάς
17:54
40' Ο Άλβαρες πρόλαβε προ του Ζίβκοβιτς. by Γιάννης Πολιάς
17:54
Έχει πέσει αρκετά ο ρυθμός. by Γιάννης Πολιάς
17:57
18:00
Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις. by Γιάννης Πολιάς
18:00
45' Άουτ του σουτ του Τιλίκα. by Γιάννης Πολιάς
18:01
45+1' Ζητούν πέναλτι για μαρκάρισμα του Κρέσπο οι γηπεδούχοι, να συνεχιστεί το παιχνίδι είπε ο ρέφερι. by Γιάννης Πολιάς
18:02
Τέλος στο πρώτο μέρος στο 0-0 Αστέρας και ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
18:03
18:03
Το πρώτο πέναλτι που ζήτησε ο Αστέρας. by Γιάννης Πολιάς
18:08
Στη δεύτερη περίπτωση, στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους, φαίνεται όντως να υπάρχει παράβαση στο μαρκάρισμα του Κρέσπο στον Ριέρα. by Γιάννης Πολιάς
18:19
Σέντρα στο δεύτερο μέρος. by Γιάννης Πολιάς
18:20
Δίχως αλλαγές οι δύο ομάδες. by Γιάννης Πολιάς
18:22
50' Άουτ η μπάλα από δυνατό σουτ του Ριέρα. by Γιάννης Πολιάς
18:24
52' Κίτρινη κάρτα στον Ζίβκοβιτς για φάουλ. by Γιάννης Πολιάς
18:29
56' Γκολ για τον ΠΑΟΚ! Δυνατό σουτ του Σφιντέρσκι μέσα από τη μεγάλη περιοχή, δοκάρι και μέσα. by Γιάννης Πολιάς
18:29
Πολύ όμορφο γκολ από τον Πολωνό, στην τρίτη του μεγάλη ευκαιρία σήμερα. by Γιάννης Πολιάς
18:30
Γκολ Νο11 στην εφετινή Super League 1 για τον Σφιντέρσκι. by Γιάννης Πολιάς
18:31
58' Ελ Καντουρί αντί Τζόλη. by Γιάννης Πολιάς
18:32
60' Φάουλ σε πολύ καλό σημείο για τον ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
18:33
Κίτρινη κάρτα στον Μουνάφο. by Γιάννης Πολιάς
18:34
61' Εκτέλεσε ο Βιεϊρίνια, ψηλά άουτ η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
18:38
65' Γκολ, 1-1 ο Αστέρας με τον Μουνάφο! by Γιάννης Πολιάς
18:38
Αδράνεια στην άμυνα του ΠΑΟΚ, με κοντινή προσπάθεια ισοφαρίζει ο Αργεντινός. by Γιάννης Πολιάς
18:40
67' Ιγκλέσιας αντί Σίτο. by Γιάννης Πολιάς
18:42
18:42
Το γκολ του Σφιντέρσκι. by Γιάννης Πολιάς
18:43
70' Σουτ του Άλβαρες, μπλόκαρε σταθερά ο Πασχαλάκης. by Γιάννης Πολιάς
18:48
76' Κρμέντσικ αντί Σβαμπ. by Γιάννης Πολιάς
18:49
18:50
To 1-1 από τον Μουνάφο. by Γιάννης Πολιάς
18:50
77' Κίτρινη κάρτα στον Κρέσπο για φάουλ. by Γιάννης Πολιάς
18:52
78' Μπελόκ αντί Μουνάφο, Κρέσπι αντί Τιλίκα. by Γιάννης Πολιάς
18:54
81' Μπήκε επικίνδυνα στην περιοχή ο Ριέρα αλλά καθυστέρησε κι έχασε την μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
18:56
83' Κίτρινη κάρτα στον Ουάρντα. by Γιάννης Πολιάς
18:56
83' Μουργκ αντί Ουάρντα. by Γιάννης Πολιάς
19:03
Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις. by Γιάννης Πολιάς
19:05
90+2' Κεφαλιά του Σφιντέρσκι, μάζεψε ο Παπαδόπουλος. by Γιάννης Πολιάς
19:07
90+4' Άουτ η κεφαλιά του Κρέσπο. by Γιάννης Πολιάς