Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την 3η αγωνιστική των πλέι άουτ της Super League 1.

19:15
19:16
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον ΠΑΣ Γιάννινα και τη Λαμία για την 3η αγωνιστική των play-out by www.sport-fm.gr
19:17
Ο ΠΑΣ Γιάννινα έχει 34 βαθμούς σε 28 αναμετρήσεις έχει 27 στον ίδιο αριθμό αγώνων by www.sport-fm.gr
19:18
19:23
ΠΑΣ Γιάννινα: Λοντίγκιν - Οικονομόπουλος, Παντελάκης, Εραμούσπε, Πίρσμαν - Κάστρο, Ντομίνγκεθ, Μπρένερ, Ελευθεριάδης - Καρτάλης, Μιλιντσεάνου by www.sport-fm.gr
19:24
Λαμία: Επασί - Σκόνδρας, Βύντρα, Αντέτζο, Τζανετόπουλος, Μαρτίνεθ - Μπεχαράνο, Τζανδάρης, Μπιάρνασον - Ντέλετιτς, Καραμάνος by www.sport-fm.gr
19:26
Ο πάγκος του ΠΑΣ: Χουτεσιώτης, Λώλης, Σάλιακας, Πήλιος, Κάργας, Πανουργιάς, Λιάσος, Γροσδάνης, Παμλίδης by www.sport-fm.gr
19:27
Στον πάγκο της Λαμίας: Θεοδωρόπουλος, Μαντζρεκάρ, Παλαβαντισβίλι, Πίτι, Προβυδάκης, Σαραμαντάς, Τιρόνε, Βασιλακάκης, Βλάχος by www.sport-fm.gr
19:30
19:32
19:36
3' Τεράστια ευκαιρία για τη Λαμία με τον Τζανδάρη! Σύγχυση στα καρέ του ΠΑΣ από εκτέλεση φάουλ, η μπάλα φτάνει στον χαφ της Λαμίας που έκανε το σουτ από το ύψος της μικρής περιοχής, αλλά ο Λοντίγκιν έκανε εκπληκτική επέμβαση by www.sport-fm.gr
19:39
19:41
10' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΡΕΝΕΡ ΚΑΙ 1-0 ΤΗ ΛΑΜΙΑ! Εκτέλεση κόρνερ των γηπεδούχων, αδυναμία των αμυντικών να διώξουν και ο Μπρένερ χωρίς πρόβλημα από κοντά νικάει τον Επασί. by www.sport-fm.gr
19:47
19:49
18' Αναμένεται πλέον η αντίδραση της Λαμίας που έχει μεγάλο βαθμολογικό κίνητρο by www.sport-fm.gr
19:54
19:54
19:54
20:01
30' Με ευκολία ο ΠΑΣ Γιάννινα κρατάει το προβάδισμα. Φανερά επηρεασμένη η Λαμία από το γκολ by www.sport-fm.gr
20:03
32' Ξεκάθαρο φάουλ του Εραμούσπε στον Ντέλετιτς, που λίγο έλειψε να του σκίσει τη φανέλα. Ο Παπαπέτρου δεν πήρε... χαμπάρι και συνεχίζει το ματς, για φάουλ έξω από την περιοχή. by www.sport-fm.gr
20:05
Πρόκειται για το δεύτερο ματς του Παπαπέτρου μετά το... ρεσιτάλ που είχε δώσει στο Περιστέρι μέσω VAR στο Ατρόμητος-Ολυμπιακός by www.sport-fm.gr
20:37
47' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ! ΙΣΟΦΑΡΙΖΕΙ ΣΕ 1-1 ΤΟΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ! Εκτέλεση φάουλ του Ντέλετιτς, κεφαλιά του Τζανετόπουλου και 1-1 η Λάμία! by www.sport-fm.gr
20:38
48' ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ! Ο Τζανετόπουλος παραλίγο με το κεφάλι να πετύχει αυτογκόλ, μετά το δικό του τέρμα by www.sport-fm.gr
20:40
20:46
20:51
20:53
62' Αλλαγές για τον ΠΑΣ. Εκτός οι Καρτάλης, Οικονομόπουλος, μέσα οι Παμλίδης, Σάλιακας by www.sport-fm.gr
21:00
Το γκολ της ισοφάρισης
21:00
Και το δοκάρι στο επόμενο λεπτό
21:03
73' Ανοιχτό το παιχνίδι, με καλό ρυθμό, αλλά λείπουν οι φάσεις μπροστά από τις δύο εστίες by www.sport-fm.gr
21:04
73' ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΥΚΑΙΡΊΑ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ! ΔΟΚΑΡΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΤΕΛΕΤΙΤΣ! Κεφαλιά του Καραμάνου που βγάζει τετ-α-τετ τον Ντέλετιτς, ο Σέρβος σημάδεψε το δοκάρι απέναντι στον Λοντίγκιν by www.sport-fm.gr
21:06
21:07
77' Ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Ο Παμλίδης σουτάρει από πλάγια θέση και από το ύψος της μικρής περιοχής, εξαιρετική επέμβαση του Επασί. by www.sport-fm.gr
21:09
21:13
82' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ! 1-2 ΜΕ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΝΤΕΛΕΤΙΤΣ! Ο Σέρβος παίρνει υπέροχη ασίστ από τον Βασιλακάκη και με εξαιρετικό τελείωμα, οδηγεί τη Λαμία στην ανατροπή by www.sport-fm.gr
21:15
21:18
21:20
21:26
Λήξη της αναμέτρησης. Η Λαμία παίρνει σπουδαία νίκη με 2-1 επί του ΠΑΣ Γιάννινα, φτάνει στους 30 βαθμούς και είναι αγκαλιά με την παραμονή. by www.sport-fm.gr