Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την διακύμανση της αναμέτρησης για τα προημιτελικά του Europa League.

21:27
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της ρεβάνς ανάμεσα σε Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και Γρανάδα. by Γιώργος Τσανάκας
21:28
Οι «κόκκινοι διάβολοι» είναι με το ενάμιση πόδι στην τετράδα του Europa League μετά το 2-0 του πρώτου αγώνα στην Γρανάδα. by Γιώργος Τσανάκας
21:29
Ενα ματς που είχε στιγματιστεί από την είσοδο ενός γυμνού άνδρα ονόματι Όλμο Γκαρσία. by Γιώργος Τσανάκας
21:30
21:31
Πάντως, ο γυμνός εισβολέας το είχε... ξανακάνει! Θυμηθείτε το! by Γιώργος Τσανάκας
21:32
Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ έχει 9 νίκες ως γηπεδούχος σε 27 ματς με ισπανικές ομάδες (9-12-6), ενώ η Γρανάδα αντιμετωπίζει για πρώτη φορά Άγγλους. by Γιώργος Τσανάκας
21:32
Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ έχει νικήσει μόλις μία φορά στα 10 τελευταία ματς που υποδέχθηκε ισπανική ομάδα (1-5-4). Οι «κόκκινοι διάβολοι» προκρίθηκαν και στις 19 προηγούμενες περιπτώσεις που νίκησαν εκτός έδρας στο πρώτο παιχνίδι σε νοκ άουτ ευρωπαϊκής διοργάνωσης. by Γιώργος Τσανάκας
21:32
Η Γρανάδα σκόραρε στις 6 από τις 7 εκτός έδρας υποχρεώσεις της στο φετινό Γιουρόπα Λιγκ, συνυπολογίζοντας τις προκριματικές φάσεις. Μόνο στην Τούμπα δεν σκόραρε (0-0). by Γιώργος Τσανάκας
21:33
Για πάμε να δούμε τις ενδεκάδες... by Γιώργος Τσανάκας
21:33
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Όλε Γκούναρ Σόλσκιερ): Ντε Χέα - Γουάν-Μπισάκα, Τουανζέμπε, Λίντελοφ, Άλεξ Τέλες - Μάτιτς, Πογκμπά, Φρεντ, Μπρούνο Φερνάντες - Γρίνγουντ, Καβάνι. by Γιώργος Τσανάκας
21:33
Στον πάγκο οι Γκραντ, Χέντερσον, Μάτα, Ράσφορντ, Ντιαλό, Τζέιμς, Γουίλιαμς, Φαν ντε Μπέικ, Φις, Ελάνγκα, Σορετάιρ. by Γιώργος Τσανάκας
21:33
Γρανάδα (Ντιέγκο Μαρτίνεθ): Ρουί Σίλβα - Φουλκιέ, Βαγιέχο, Χέρμαν, Νέβα - Μοντόρο, Γκοναλόν - Κένεντι, Ερέρα, Ματσίς - Σολδάδο. by Γιώργος Τσανάκας
21:33
Στον πάγκο οι Εσκανδέλ, Φάμπρεγα, Πέρεθ, Πουέρτας, Ντίας, Μολίνα, Ρουίς, Τορέντε. by Γιώργος Τσανάκας
21:43
Φυσικά, υπάρχουν live και για τα υπόλοιπα παιχνίδια στο site του bwinΣΠΟΡ FM. by Γιώργος Τσανάκας
22:01
1' Σέντρα στο ματς! by Γιώργος Τσανάκας
22:05
5' Tαχύτατη αντεπίθεση της Γιουνάιτεντ, ο Καβάνι κάνει λίγο πιο δυνατή κάθετη για τον Φερνάντες. by Γιώργος Τσανάκας
22:06
6' Γκολ για την Γιουνάιτεντ! by Γιώργος Τσανάκας
22:07
Ωραίο σπάσιμο του Πογκμπά με το κεφάλι, ο Καβάνι πιάνει το σουτ στην κίνηση και αφήνει... άγαλμα τον Σίλβα για το 1-0. by Γιώργος Τσανάκας
22:08
Προβάδισμα από νωρίς για την ομάδα του Σόλσκιερ, κάνει ακόμη πιο εύκολο το έργο της για την τετράδα μετά και το 2-0 του πρώτου αγώνα. by Γιώργος Τσανάκας
22:08
8' Φάση για τη Γρανάδα. Εκτέλεση κόρνερ, ο Ερέρα πιάνει την κεφαλιά αλλά δεν βρίσκει για ένα μέτρο εστία. by Γιώργος Τσανάκας
22:09
9' Σουτ του Ερέρα, πάνω από τα δοκάρια... by Γιώργος Τσανάκας
22:11
Ψάχνεται η Γρανάδα, η οποία παίζει ανοιχτά. Έχει δύο κόρνερ ήδη στο ματς, είναι απειλητική και δείχνει διάθεση να παίξει ποδόσφαιρο... by Γιώργος Τσανάκας
22:13
Το γκολ του Καβάνι για το 1-0 της Γιουνάιτεντ
by Γιώργος Τσανάκας
22:17
17' Κίτρινη κάρτα στον Πογκμπά, τον... τράβηξαν τρεις αντίπαλοι και από τα νεύρα του την έριξε στον Γκοναλόν. by Γιώργος Τσανάκας
22:20
19' Κάρτα στον Σολδάδο. by Γιώργος Τσανάκας
22:20
Γλιτώνει την αποβολή ο Πογκμπά, έκανε τάκλιν στο κέντρο από πίσω σε αντίπαλό του και χωρίς λόγο... by Γιώργος Τσανάκας
22:21
21' Μεγάλη φάση η Γρανάδα. Κεφαλιά-ψαράκι του Ματσίς, δεν βρίσκει για λίγο εστία. by Γιώργος Τσανάκας
22:26
Στο 25ο λεπτό φτάσαμε παραμένει το 1-0 με την Γρανάδα να πατάει καλύτερα και τους γηπεδούχους να βγάζουν πολλά προβλήματα συγκέντρωσης, κάνοντας πολλά εύκολα λάθη by Γιώργος Τσανάκας
22:32
32' Μολίνα αντί Γκοναλόν για την Γρανάδα. by Γιώργος Τσανάκας
22:32
Έχει πέσει αισθητά ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά... by Γιώργος Τσανάκας
22:34
34' Βολέ του Φερνάντες μετά την τσιμπητή μπαλιά του Μάτιτς, λίγω πάνω από τα δοκάρια. by Γιώργος Τσανάκας
22:47
Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Η Γιουνάιτεντ προηγείται 1-0 της Γρανάδα (και 3-0 συνολικά) χάρη στο τέρμα του Καβάνι. by Γιώργος Τσανάκας
23:02
46' Φαν ντε Μπέικ αντί Πογκμπά για τη Γιουνάιτεντ. by Γιώργος Τσανάκας
23:02
46' Σουάρες και Πουέρτα μέσα, έξω Σολδάδο και Κένεντι για τη Γρανάδα. by Γιώργος Τσανάκας
23:03
46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο! by Γιώργος Τσανάκας
23:08
50' Κεφαλιά του Σουάρες από πλεονεκτική θέση, η μπάλα στο κεφάλι του Μπισάκα και στην αγκαλιά του Ντε Χέα! by Γιώργος Τσανάκας
23:10
Προσπαθεί να βρει το γκολ η Γρανάδα, που παίζει ορθολογικό ποδόσφαιρο... Δεν φτάνει εύκολα σε καθαρή τελική μέχρι στιγμής. by Γιώργος Τσανάκας
23:13
56' O Kαβάνι βρίσκει ίσα ίσα την μπάλα με το κεφάλι και δεν μπορεί να βρει τελική. by Γιώργος Τσανάκας
23:17
60' Ο Φαν ντε Μπέικ πιάνει το σουτ από τα όρια της περιοχής, λίγο άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
23:18
61' Τζέιμς αντί Καβάνι για τη Γιουνάιτεντ. by Γιώργος Τσανάκας
23:18
61' Κίτρινη στον Χέρμαν. by Γιώργος Τσανάκας
23:23
66' Μεγάλη φάση για τη Γρανάδα. Σουτ του Χέρμαν από καλή θέση, λίγο άουτ! by Γιώργος Τσανάκας
23:28
Είκοσι λεπτά ακόμα, παραμένει το 1-0 υπέρ της Γιουνάιτεντ κόντρα στη Γρανάδα. by Γιώργος Τσανάκας
23:30
73' Μάτα αντί Φερνάντες για τη Γιουνάιτεντ. by Γιώργος Τσανάκας
23:31
74' Κάρτα στον Νέβα. by Γιώργος Τσανάκας
23:34
75' Ντίαθ αντί Νέβα για τη Γρανάδα. by Γιώργος Τσανάκας
23:37
Ένα δεκάλεπτο ακόμη... διαδικαστικό! by Γιώργος Τσανάκας
23:39
82' Έξω ο Χέρμαν, μέσα ο Πέρεθ για τη Γρανάδα. by Γιώργος Τσανάκας
23:40
83' Τέλες, Γκρίνγουντ μέσα, έξω οι Γουίλιαμς, Ντιαλό για τη Γιουνάιτεντ. by Γιώργος Τσανάκας
23:43
86' Σουτάρα του Ντίαθ, είχε καλή θέση και μπλόκαρε ο Ντε Χέα. by Γιώργος Τσανάκας
23:47
90' Μεγάλη επέμβαση του Ντε Χέα στην κεφαλιά του Σουάρες. by Γιώργος Τσανάκας
23:47
90' Γκολ για τη Γιουνάιτεντ! by Γιώργος Τσανάκας
23:48
Μετά από σέντρα του Τέλες, ο Βαγιέχο στέλνει την μπάλα άθελά του στα δίχτυα της ομάδας του για το 2-0 της Γιουνάιτεντ. by Γιώργος Τσανάκας
23:52
Τέλος στο ματς! Η Γιουνάιτεντ επικράτησε 2-0 ξανά της Γρανάδα και με συνολικό σκορ 4-0 προκρίθηκε στα ημιτελικά. by Γιώργος Τσανάκας