Αναπληρωματικοί για τον Ατρόμητο είναι οι: Θεοδωράκης, Ραμπέλο, Στρούγγης, Τομάσεβιτς, Χριστοδουλόπουλος, Οικονομίδης, Αγκάγεφ, Εντομοβόνγι, Κωτσόπουλος by www.sport-fm.gr
15:00
15:01
15:08
15:10
9' Ζήτησε πέναλτι ο ΟΦΗ σε πτώση του Μεγιάδο. Δεν υπάρχει κάτι, καθώς ο Μεγιάδο είναι αυτός που πέφτει πάνω στον Ούμπιντες by www.sport-fm.gr
15:16
16' Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Γκάλο έκανε τη σέντρα, ο Μουνίθ έκανε το σουτ με τη μία, με τον Γιακουμάκη από το ύψος της μικρής περιοχής να μπαίνει στην πορεία της μπάλας με προβολή. Ο Βάτερμαν εξ επαφής απέκρουσε σε κόρνερ by www.sport-fm.gr
15:17
16' Νέα ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους. Από την εκτέλεση κόρνερ, ο Γκαλβάο πήρε την κεφαλιά, αλλά ο Βάτερμαν απέκρουσε by www.sport-fm.gr
15:26
15:29
29' Δύσκολο πλασέ του Ντε Γκούζμαν από πλάγια θέση, μπλοκάρει εύκολα ο Γιαννιώτης by www.sport-fm.gr
15:30
15:35
33' Ανοιχτή αντεπίθεση του Ατρόμητου 3 εναντίον 2 αμυντικών του ΟΦΗ, ο Μανούσος αποφάσισε όμως να σουτάρει από το κέντρο... Χαμένη προϋπόθεση για τον Ατρόμητο by www.sport-fm.gr
15:38
15:40
15:41
15:44
44' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! 0-1 ΜΕ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΜΟΥΝΙΘ! Ο Μανούσος μπαίνει από τα πλάγια, γυρίζει την μπάλα στον αμαρκάριστο Μουνίθ και ο Ισπανός με πλασέ από το ύψος του πέναλτι ανοίγει το σκορ. by www.sport-fm.gr
15:46
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΚΟΛ! Μέσω VAR δεν μετρά το τέρμα του Μουνίθ, καθώς η φάση έχει αρχίσει από οφσάιντ. by www.sport-fm.gr
15:48
15:50
Λήξη του πρώτου ημιχρόνου. ΟΦΗ και Ατρόμητος μένουν στο 0-0, αποτέλεσμα που αδικεί τους Περιστεριώτες. Έχουν την τεράστια ευκαιρία του Γιακουμάκη, κατόπιν του Γκαλβάο, αλλά και το γκολ που τελικά δεν μέτρησε, λόγω του οριακού οφσάιντ. by www.sport-fm.gr
16:04
16:11
Η φάση του ματς μέχρι τώρα, με το ακυρωθέν γκολ του Ατρόμητου
16:11
53' Τεράστια ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Κεφαλιά του Διαμαντή από εκτέλεση κόρνερ, σπουδαία επέμβαση του Γιαννιώτη by www.sport-fm.gr
16:16
16:21
60' Αλλαγές για τον ΟΦΗ. Εκτός οι Γιάννου, Σολίς, Koροβέσης, μέσα οι Στάρτζεον, Ουές και Λυμπεράκης by www.sport-fm.gr
16:21
16:23
16:24
16:25
66' Κεφαλιά του Διαμαντή, απλωμένα χέρια από τον Σάλομον. Πρέπει να δοθεί πέναλτι by www.sport-fm.gr
16:25
16:25
16:26
16:28
16:29
16:30
71' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Εκτός Νάτσος, Γιακουμάκης, μέσα Λάζαρος και Κωτσόπουλος by www.sport-fm.gr
16:31
16:34
16:36
16:39
16:43
84' Αλλαγές για τον Ατρόμητο. Μέσα Εντομβόνγι και Ραμπέλο, εκτός οι Ούμπιδες και Γιακουμάκης by www.sport-fm.gr
16:46
16:49
16:51
16:51
93' ΓΚΟΟΟΟΛ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ! 1-1 ΤΟΝ ΟΦΗ! Σκόρερ ο Λάζαρος! Σέντρα του Ραμπέλο, κεφαλιά του Λάζαρου που νικάει τον Ουές και 1-1 by www.sport-fm.gr
16:53
94' Τεράστια ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Σακόρ από τη μεγάλη περιοχή, στέλνει τη μπάλα δίπλα από την εστία του Γιαννιώτη by www.sport-fm.gr
16:55
Το πέναλτι του ΟΦΗ
16:55
16:56
ΟΦΗ και Ατρόμητος μένουν στο 1-1, με τους Περιστεριώτες να ισοφαρίζουν στο 93' με το τέρμα του Λάζαρου. Είχε ανοίξει το σκορ ο Ντε Γκουζμάν με πέναλτι στο 68'. by www.sport-fm.gr