Παρακολουθήστε από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την ημιτελική φάση του Κυπέλλου Ελλάδας.

18:22
18:22
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και την ΑΕΚ by www.sport-fm.gr
18:23
Πρόκειται για τον δεύτερο ημιτελικό ανάμεσα στις δύο ομάδες, με τον Ολυμπιακό να έχει προκριθεί ήδη στον τελικό by www.sport-fm.gr
18:24
Στο πρώτο παιχνίδι στο ΟΑΚΑ, ο ΠΑΟΚ είχε επικρατήσει 1-0 με την απ' ευθείας εκτέλεση φάουλ του Μουργκ by www.sport-fm.gr
18:24
18:26
18:28
ΠΑΟΚ: Πασχαλάκης – Ίνγκασον, Βαρέλα, Βιεϊρίνια – Ροντρίγκο, Σβαμπ, Αουγκούστο, Μπαμπά – Ζίβκοβιτς, Σφιντέρσκι, Ουάρντα by www.sport-fm.gr
18:29
Πάγκος: Ζίβκοβιτς, Λύρατζης, Μιχαηλίδης, Τσιγγάρας, Νίνουα, Κωνσταντέλιας, Μουργκ, Τζόλης, Κρμέντσικ by www.sport-fm.gr
18:30
ΑΕΚ: Τσιντώτας – Νεντελτσιάρου, Τσιγκρίνσκι, Σβάρνας – Βασιλαντωνόπουλος, Κρίστιτσιτς, Σιμάνσκι, Γαλανόπουλος, Λόπες – Μάνταλος, Ανσαριφάρντ. by www.sport-fm.gr
18:30
Πάγκος: Αθανασιάδης, Νταντσένκο, Μιτάι, Σάκχοφ, Σαρδέλης, Αλμπάνης, Τάνκοβιτς, Κοσίδης, Μαχαίρας. by www.sport-fm.gr
19:01
2' Ο Σφιντέρσκι μπήκε από τα αριστερά στην περιοχή της ΑΕΚ, έδιωξε ο Τσιγκρίνσκι. Το κόρνερ πέρασε ανεκμετάλλευτο by www.sport-fm.gr
19:24
25' Κυριαρχεί ο ΠΑΟΚ στα τελευταία λεπτά και προσπαθεί να απειλήσει με σέντρες από τα άκρα by www.sport-fm.gr
19:24
25' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Ζίβκοβιτς έκανε την παράλληλη σέντρα από τα δεξιά στον αμαρκάριστο Ουάρντα, αυτός απέναντι στον Τσιντώτα νικήθηκε ενώ στη συνέχεια ο Σβιντέρσκι έστειλε την μπάλα πάνω στον γκολκίπερ της ΑΕΚ, που ήταν εξουδετερωμένος by www.sport-fm.gr
19:25
25' Διακοπή στο ματς, καθώς ο Τσιντώτας αιμορραγεί στο φρύδι. «Παράσημο» από το τετ-α-τετ με τον Ουάρντα by www.sport-fm.gr
19:27
19:31
19:33
19:34
35' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Σέντρα Αουγκούστο, κεφαλιά του Ουάρντα, δεύτερη του Σβιντέρσκι, η μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτυών. by www.sport-fm.gr
19:35
19:42
42' Παραμένει ακίνδυνη η ΑΕΚ, καθώς δεν μπορεί να επιτεθεί με πάνω από δύο-τρεις παίκτες by www.sport-fm.gr
19:50
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ στο 0-0, σε ένα κακό ματς. Ο ΠΑΟΚ έχει δύο καλές στιγμές με τους Ουάρντα και Σβιντέρσκι, από την άλλη πλευρά είναι απογοητευτική επιθετικά. Η ομάδα του Χιμένεθ δεν έχει καταφέρει να κάνει ούτε τελική και είναι εκείνη που ψάχνει το γκολ. by www.sport-fm.gr
19:56
Η ευκαιρία του Σβιντέρσκι
20:04
20:05
20:05
20:06
46' Διπλή ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Τσιντώτας έκανε την επέμβαση σε σέντρα-σουτ από τα αριστερά, η φάση συνεχίστηκε με το σουτ του Αουγκούστο που έδιωξε σε κόρνερ ο Έλληνας γκολκίπερ. by www.sport-fm.gr
20:08
20:10
51' Πρόβλημα με τον Λόπες που πιθανότατα θα γίνει αλλαγή. Μυϊκό πρόβλημα στον οπίσθιο μηριαίο. by www.sport-fm.gr
20:12
20:13
20:19
60' ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ! Αντεπίθεση του ΠΑΟΚ, ο Ουάρντα βγάζει στον Σβιντέρσκι που ανατρέπεται -σύμφωνα με τον Ντόβερι- από τον Γαλανόπουλο by www.sport-fm.gr
20:20
61' ΤΟ ΕΧΑΣΕ Ο ΒΙΕΪΡΙΝΙΑ! ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΤΟ 0-0! Ο Πορτογάλος σημάδεψε το δεξί δοκάρι της εστίας του Τσιντώτα. by www.sport-fm.gr
20:22
62' Αλλαγές για την ΑΕΚ. Εκτός Λόπες, Σιμάνσκι, Κρίστιτσιτς μέσα Μιτάι, Τάνκοβιτς και Αλμπάνης by www.sport-fm.gr
20:23
20:26
67' Καλή στιγμή για την ΑΕΚ. Σουτ του Ανσαριφάρντ, αν και είχε πλάτη στην εστία, απέκρουσε ο Πασχαλάκης by www.sport-fm.gr
20:28
20:29
69' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ! 0-1 ΜΕ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ! Εκτέλεση κόρνερ του Τάνκοβιτς, καρφωτή κεφαλιά του Γαλανόπουλου και ανοίγει το σκορ η ΑΕΚ by www.sport-fm.gr
20:30
Το χαμένο πέναλτι του Βιεϊρίνια
20:32
Μια φάση που ζήτησε πέναλτι ο ΠΑΟΚ. Δεν υπήρχε τίποτα
20:34
20:35
Θα μπει στη θέση του ο Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος, που είναι ο 4ος της αναμέτρησης by www.sport-fm.gr
20:37
20:40
Το γκολ του Γαλανόπουλου
20:43
84' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ! 1-1 ΜΕ ΤΟΝ ΚΡΜΕΝΤΣΙΚ! Εκπληκτική πάσα του Μπάμπα για τον Κρμέντσικ και από πλάγια θέση καταφέρνει να νικήσει με δυνατό σουτ τον Τσιντώτα. by www.sport-fm.gr
20:45
20:46
20:47
88' Δύο αλλαγές για την ΑΕΚ. Νταντσένκο και Κοσίδης αντικαθιστούν Βασιλαντωνόπουλο και Τσιγκρίνσκι. by www.sport-fm.gr