Παρακολουθήστε από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την 6η αγωνιστική των πλέι άουτ της Σούπερ Λίγκας.

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Παναιτωλικό και τον Ατρόμητο by www.sport-fm.gr
19:15
19:16
19:18
Ο Παναιτωλικός είναι στη 13η θέση που οδηγεί σε μπαράζ παραμονής/υποβιβασμού με 27 βαθμούς, με τον ΟΦΗ να έχει 28. Η ΑΕΛ που είναι τελευταία έχει 24. by www.sport-fm.gr
19:19
Από την άλλη πλευρά, ο Ατρόμητος έχει 31 και κινδυνεύει για το μπαράζ σε περίπτωση που σήμερα ηττηθεί με τρία γκολ διαφορά και πάνω, ο ΟΦΗ νικήσει εκτός έδρας τη Λαμία, ηττηθεί ο ίδιος την τελευταία αγωνιστικό από τον βαθμολογικά αδιάφορο Βόλο και την ίδια ώρα, ΟΦΗ-Παναιτωλικός έρθουν ισόπαλοι by www.sport-fm.gr
19:21
Ο Ατρόμητος έχει να νικήσει από τις 31 Γενάρη και ο Σάββας Παντελίδης δεν έχει κάνει νίκη στον πάγκο της ομάδας σε συνολικά 11 ματς by www.sport-fm.gr
19:21
19:23
Παναιτωλικός: Κνετ – Μανθάτης, Τσότσαλιτς, Καρασαλίδης, Ντάλσιο – Εντινγκά, Ντίας – Μπαρμπόσα, Μεντόσα, Ντουάρτε - Βέργος by www.sport-fm.gr
19:23
19:24
Ατρόμητος: Θεοδωράκης – Γκάλο, Γούτας, Στρούγγης, Γκαλβάο – Ούμπιδες, Σάλομον – Μανούσος, Ραμπέλο, Ενσικουλού - Γιακουμάκης by www.sport-fm.gr
19:25
Πάγκος Παναιτωλικού: Μελίσσας, Ματσόλα, Μαλής, Μεντίνα, Γιάκολις, Αρσούρα, Περέιρα, Ταχάρ, Καρέλης by www.sport-fm.gr
19:26
Πάγκος Ατρόμητου: Σάλτας, Νταβιώτης, Νάτσος, Τομάσεβιτς, Λάζαρος, Οικονομίδης, Αγκάγεφ, Μουνίθ, Κωτσόπουλος by www.sport-fm.gr
19:31
19:34
19:36
6' Κερδισμένο κόρνερ από τους γηπεδούχους, τελειώνουν τη φάση οι Περιστεριώτες by www.sport-fm.gr
19:39
19:40
Διαιτητής είναι ο Ευστάθιος Γκορτσίλας (Μακεδονίας), α’ βοηθός ο Βασίλειος Νικολακάκης (Λασιθίου), β’ ο Μπούξμπαουμ (Αν. Αττικής), 4ος ο Παναγιώτης Κουκουλάς (Λέσβου). VAR ο Διαμαντόπουλος, AVAR ο Θεόφιλος Μωυσιάδης by www.sport-fm.gr
19:40
11' ΓΚΟΛ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ! 0-1 ΜΕ ΤΟΝ ΡΑΜΠΕΛΟ! Μπαλιά του Ενσικουλού, ο Ραμπέλο κοντρολάρει και ζαλίζει με υπέροχη προσπάθεια τον Μανθάτη και πετυχαίνει το 0-1! Αυτό είναι και το πρώτο γκολ του Χιλιανού με τη φανέλα του Ατρόμητου! by www.sport-fm.gr
19:48
19:50
20' ΓΚΟΛ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ! 0-2 ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΣΙΚΟΥΛΟΥ! Ο Ραμπέλο (και πάλι) πρωταγωνιστής, αφού με τη μία βγάζει εξαιρετική μπαλιά για τον Κονγκολέζο που με πλασέ νικάει τον Κνετ! by www.sport-fm.gr
19:57
25' Με βάση τη σημερινή εμφάνιση του Ραμπέλο, αλλά και τη συνεισφορά του στο ματς στο Ηράκλειο κόντρα στον ΟΦΗ που μπήκε ως αλλαγή, προκαλεί εντύπωση το γεγονός ότι ο Χιλιανός δεν έχει πάρει περισσότερες ευκαιρίες στον Ατρόμητο by www.sport-fm.gr
20:02
31' Φανερά επηρεασμένος ο Παναιτωλικός από την τροπή που έχει πάρει το ματς. Ο Ατρόμητος με δύο τελικές έχει πετύχει δύο γκολ και πλέον το άγχος βαραίνει τα πόδια των γηπεδούχων. by www.sport-fm.gr
20:18
Ο Ατρόμητος προηγείται 2-0 του Παναιτωλικού με τα γκολ των Ραμπέλο (11') και Ενσικουλού (20'). by www.sport-fm.gr
20:35
20:42
20:42
20:43
20:44
20:46
56' Διαμαρτυρίες του Παναιτωλικού για φάουλ του Γκάλο στον Μπαρμπόσα έξω από την περιοχή. Πράγματι είχε απλωμένο χέρι ο Γκάλο, έπεσε και εντυπωσιακά ο Μπαρμπόσα. Συνέχεια στο ματς έδειξε ο Γκορτσίλας by www.sport-fm.gr
20:48
20:53
62' Τριπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Εκτός Καρασαλίδης, μέσα Καρέλης, εκτός ο Ντουάρτε, μέσα ο Γιάκολις, εκτός ο Βέργος, μέσα ο Ταχάρ. by www.sport-fm.gr
20:55
65' Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Εκτός Ενσικουλού, Ούμπιδες, μέσα οι Νταβιώτης, Νάτσος by www.sport-fm.gr
20:58
20:58
21:00
21:06
75' Δεν φαίνεται να απειλείται ο Ατρόμητος από τον απογοητευμένο και απογοητευτικό Παναιτωλικό by www.sport-fm.gr
21:09
79' ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! Τραυματίας ο Θεοδωράκης στον Ατρόμητο! Πρόκειται για τον τρίτο γκολκίπερ των Περιστεριωτών και είναι πιθανό να περάσει στο ματς ο τέταρτος Σάλτας by www.sport-fm.gr
21:14
21:16
86' ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ο Μεντίνα ανατρέπει με τον πιο χαζό τρόπο τον Γιακουμάκη. by www.sport-fm.gr
21:16
21:18
21:19
90' ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ! Ο Θεοδωράκης ανατρέπει τον Καρέλη, αλλά ο Γκορτσίλας έχει κάνει μεγάλο λάθος, αφού οι Αγρινιώτες σκόραραν άμεσα με τον Ματσόλα. by www.sport-fm.gr
21:21
21:25
21:26
21:27
Ο Ατρόμητος έπειτα από περίπου 3,5 μήνες επιστρέφει στις νίκες, επικρατώντας 3-1 του Παναιτωλικού, που οριστικά και αμετάκλητα θα διεκδικήσει την παραμονή του μέσω αγώνων μπαράζ. by www.sport-fm.gr