H AEΛ υποδέχεται τον ΠΑΣ Γιάννινα για την τελευταία αγωνιστική των playouts.

19:07
Καλησπέρα σας, μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα σε ΑΕΛ και ΠΑΣ Γιάννινα για την τελευταία αγωνιστική των playouts της Super League 1. by www.sport-fm.gr
19:08
Ο αγώνας είναι βαθμολογικά αδιάφορος καθώς οι «βυσσινί» έχουν ήδη υποβιβαστεί στη Super League 2 και οι Ηπειρώτες μπορούν να τερματίσουν στην καλύτερη, 8οι. by www.sport-fm.gr
19:09
Η αναμέτρηση είναι προγραμματισμένη για τις 19:30 και θα μεταδοθεί τηλεοπτικά από το Novasports 2 και ραδιοφωνικά από τον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 σε περιγραφή Γιάννη Πολιά. by www.sport-fm.gr
19:10
Υπενθυμίζεται πως στις τάξεις του ΠΑΣ εντοπίστηκαν αυτές τις ημέρες εννέα κρούσματα κορωνοϊού, με αποτέλεσμα η ομάδα να ταξιδέψει με 16 παίκτες στη Λάρισα. by www.sport-fm.gr
19:13
19:14
ΑΕΛ (Μ. Ζιώγας): Σουλούκος, Ηλιάδης, Γιακιμόφσκι, Μπέρτος, Χουσίνο, Γρηγορόπουλος, Μαξιμένκο, Κολομπίνο, Νικολιάς, Πινακάς, Ακούνια. by www.sport-fm.gr
19:14
ΠΑΣ Γιάννινα (Α. Γιαννίκης): Λοντίγκιν, Πήλιος, Παντελάκης, Σάλιακας, Πανουργιάς, Πίρσμαν, Κάργας, Κάστρο, Λώλης, Κρίζμαν, Παμλίδης. by www.sport-fm.gr
19:14
Στον πάγκο για τους γηπεδούχους: Νάγκι, Στίφλερ, Μιλοσάβλιεβιτς, Ντουρμισάι, Χαλάτσης, Μαϊδανός, Ζαχαράκης, Γκοτζαμανίδης, Δακτυλάς. by www.sport-fm.gr
19:14
Στον πάγκο για τους φιλοξενούμενους: Χουτεσιώτης, Αθανασίου, Τριάδης, Γροσδάνης, Ελευθεριάδης. by www.sport-fm.gr
19:15
Διαιτητής: Μανούχος Βοηθοί: Παπαδόπουλος, Πάτρας 4ος: Βρέσκας VAR: Διαμαντόπουλος, Σπυρόπουλος by www.sport-fm.gr
19:22
Οι γηπεδούχοι προέρχονται από δύο συνεχόμενες ήττες, που σφράγισαν τον υποβιβασμό τους, ενώ και οι Ηπειρώτες δεν τα πάνε καλύτερα τελευταία (0-1-3). by www.sport-fm.gr
19:27
19:29
19:35
19:39
19:40
Ο Κάστρο δείχνει να θέλει να φύγει από το ματς! Φέρεται να κατηγορεί τον Μπέρτο για ρατσιστικό χαρακτηρισμό. by www.sport-fm.gr
19:40
19:48
Πλησιάζουμε στη συμπλήρωση 20 λεπτών, δίχως κάτι το αξιοσημείωτο με εξαίρεση το περιστατικό ανάμεσα σε Κάστρο και Μπέρτο. by www.sport-fm.gr
19:53
19:54
Πανέμορφη πάσα του Κολομπίνο, πλάσαρε τον Λοντίγκιν ο Ουρουγουανός και, παρότι το τέρμα ακυρώθηκε αρχικά για οφσάιντ όμως κατόπιν χρήσης VAR μέτρησε κανονικά. by www.sport-fm.gr
19:55
19:56
20:00
20:09
20:12
Η ΑΕΛ είχε να σκοράρει δύο φορές σε ένα ματς από τις 20/3 και το 2-0 επί του Απόλλωνα Σμύρνης. by www.sport-fm.gr
20:33
Στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου, ο Κάστρο έκανε νόημα στον Μανούχο να γράψει για το συμβάν με τον Μπέρτο. by www.sport-fm.gr
20:35
20:36
46' Μπήκε επικίνδυνα στην περιοχή ο Πινακάς, κόντραρε το σουτ του και βγήκε κόρνερ. by www.sport-fm.gr
20:37
20:40
Οι άνθρωποι του ΠΑΣ φέρονται να έχουν πρόθεση για μηνύσεις σε όσους εμπλέκονται στο περιστατικό με τον Κάστρο και τον Μπέρτο. by www.sport-fm.gr