Απόλλων-Λαμία

O Απόλλων Σμύρνης υποδέχεται τη Λαμία για την τελευταία αγωνιστική των playouts.

19:20
19:20
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Απόλλωνα Σμύρνης με τη Λαμία στη Ριζούπολη, για την τελευταία αγωνιστική των playouts, ενώ μπορείτε να ακούσετε την εξέλιξη του ματς και μέσω του bwinΣΠΟΡ FM και του Γιώργου Τσανάκα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:21
Πρόκειται για δύο ομάδες που έχουν εξασφαλίσει αμφότερες την παραμονή τους στην κατηγορία και επομένως το σημερινό ματς δεν έχει κανένα βαθμολογικό ενδιαφέρον, παρά μόνο για την τελική κατάταξη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:23
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:24
Απόλλων Σμύρνης: Βέρχουλστ, Χουχούμης, Τσαμπούρης, Ντομίνγκες, Κάλισιρ, Μπαξεβανίδης, Φατιόν, Φερνάντεθ, Κολ, Μπετινέλι, Ιωαννίδης by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:25
Στην αποστολή του Απόλλωνα δεν συμπεριλήφθηκαν τα ονόματα των Σλίβκα, Λισγάρα, Τσιλούλη και Μουνιέ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:25
Λαμία: Επασί, Τζανετόπουλος, Αντέτζο, Σαραμαντάς, Προβυδάκης, Παλαβαντιασβίλι, Τζανδάρης, Ρόμανιτς, Τιρόνε, Καραμάνος by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:26
Πρόβλημα της τελευταίας στιγμής για τον τεχνικό της ομάδας της Φθιώτιδας, Μιχάλη Γρηγορίου, είναι ο Βλάχος. Ταυτόχρονα θα λείψουν οι Ντέλετιτς, Μαρτίνεθ, Σκόνδρας και Τζέιμς, καθώς και ο τιμωρημένος Μπεχαράνο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:27
Δύο ποδοσφαιριστές του Απόλλωνα Σμύρνης βρέθηκαν θετικοί στον κορωνοϊό την Πέμπτη, ωστόσο το ματς θα διεξαχθεί κανονικά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:28
Διαιτητές: Πέτρος Τσαγκαράκης, Βοηθοί: Αντώνιος Σινιοράκης, Αντώνιος Αναστασάκης, 4ος Διαιτητής: Εμμανουήλ Σκουλάς by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:29
Να θυμίσουμε ότι ο Απόλλων θα παίξει μια ακόμη αναμέτρηση με τον ΠΑΣ στα Γιάννενα (Τετάρτη 19 Μαΐου), η οποία είχε αναβληθεί λόγω κορωνοϊού. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:29
Σέντρα στο ματς! by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:33
3' Φάουλ σε καλό σημείο για τη Λαμία περνάει ανεκμετάλλευτο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:35
6' Προσπαθεί να κυκλοφορήσει την μπάλα ο Απόλλωνας, έχοντας την κατοχή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:39
9' Πρώτη τελική στο ματς, με το σουτ του Κολ να φεύγει πάνω από τα δοκάρια του Επασί. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:40
10' ΓΚΟΛ για τη Λαμία με τον Ρόμανιτς!
by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:41
Ο Ρόμανιτς κινήθηκε στην πλάτη της άμυνας του Απόλλωνα, οι αμυντικοί των γηπεδούχων δεν μπόρεσαν να τον σταματήσουν και αυτός με άνεση νίκησε τον Βέρχουλστ για το 1-0. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:43
14' Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα με τον Επασί όμως να μπλοκάρει του σουτ του Φερνάντες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:47
18' Τρομερή ευκαιρία για τη Λαμία με το σουτ του Προβυδάκη να βρίσκει στα σώματα και να καταλήγει κόρνερ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:52
23' Οι γηπεδούχοι έχουν πάρει μέτρα στο γήπεδο και προσπαθούν να δημιουργήσουν προϋποθέσεις για να απειλήσουν. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:53
24' Πανέξυπνο φαλτσαριστό σουτ του Ρόμανιτς, κερδίζει το κόρνερ η Λαμία. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:58
29' Φάουλ σε καλό σημείο για τη Λαμία αλλά κερδίζουν επιθετικό φάουλ οι γηπεδούχοι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:01
31΄Απειλεί ξανά ο Ρόμανιτς αλλά ο Βέρχουλστ τον σταματά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:02
20:03
34' Ανάποδο ψαλίδι από τον Φατιόν, διώχνει σε κόρνερ ο Επασί! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:09
39' Ο Απόλλων έχει πάρει μέτρα στο γήπεδο και πιέζει. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:11
41' Οι γηπεδούχοι πάτησαν περιοχή όμως ο Βύντρα εμπόδισε στην προσπάθεια του Κολ, με την μπάλα να καταλήγει κόρνερ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:14
45' Μεγάλη ευκαιρία και πάλι για τον Ρόμανιτς, με τον Βέρχουλστ να σταματά την σωτήρια την μπάλα! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:15
45+1' Απειλεί ξανά η Λαμία όμως του σουτ του Τζανδάρη θα κοπεί από την άμυνα των γηπεδούχων τελευταία στιγμή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:16
45+2' Τελευταία φάση στο πρώτο μέρος, με την Λαμία να έχει κερδίσει φάουλ σε καλό σημείο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:17
Άουτ η μπάλα και τέλος πρώτου ημιχρόνου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:18
Η Λαμία βρίσκεται μπροστά στο σκορ με 1-0 από το 10' με σκόρερ τον Λάζαρ Ρόμανιτς που κάνει ό,τι θέλει μέσα στο γήπεδο της Ριζούπολης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:18
Επιστρέφουμε και πάλι σε λίγο για το δεύτερο ημίχρονο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:34
Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:37
Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:38
50' Φάουλ σε καλό σημείο για τον Απόλλωνα, όμως η κεφαλιά του Ιωαννίδη περνάει άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:41
52' Απίστευτη χαμένη ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Ο Ιωαννίδης μπήκε στην περιοχή και πλάσαρε στην εστία όμως ο Αντέτζο έσωσε την τελευταία στιγμή! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:46
56' Φάουλ του Φατιόν στον Τζανδάρη με τον παίκτη της Λαμίας να αντιδρά και τον Αλβανό μέσο του Απόλλωνα να χώνει μερικά "γαλλικά". by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:47
58' Αλλαγή για τη Λαμία: Έξω ο Πίνο, μέσα ο Βασιλακάκης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:52
63' Αλλαγή για τον Απόλλωνα: Μέσα ο Ντάουντα, έξω ο Τσαμπούρης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:53
64' Το παλεύει ο Απόλλωνας που έχει φτάσει τα 8 κόρνερ στο ματς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:54
65' Μεγάλη στιγμή για τον Απόλλωνα, όμως ο Επασί έδιωξε το σουτ του Μπετινέλι! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:59
70' Συνεχίζει να έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων ο Απόλλων, όμως η Λαμία παραμένει απειλητική και ψάχνει την αντεπίθεση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:01
73' Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για τους γηπεδούχους. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:03
21:03
21:03
21:05
77' Κίτρινη κάρτα στον Ιωαννίδη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:07
78' Η κεφαλιά του Φατιόν περνάει πάνω από τα δοκάρια του Επασί. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:09
80' Τριπλή αλλαγή για τον Απόλλωνα: Μέσα οι Ρώσση, Βάρκας και Λαγός, έξω οι Χουχούμης, Ιωαννίδης και Κολ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:12
84' Οι γηπεδούχοι πλέον έχουν απόλυτα την κατοχή και ψάχνουν το τέρμα της ισοφάρισης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:15
86' Αλλαγές για τη Λαμία: Μέσα οι Πίτι και Μπιάρνανσον, έξω οι Ρόμανιτς και Τζανδάρης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:16
88' Λάθος του Μπιάρνανσον και αλλαγή στο πλάγιο, απίστευτη φάση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:17
89' Σουτ του Ρώσση, κοντράρει στο σώμα του Φατιόν που βρίσκεται όμως σε θέση οφσάιντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:19
Έξτρα χρόνος 3'. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:21
90+2' Φάουλ του Βάρκα στο Επασί, τελευταίες στιγμές στο ματς με τον Γάλλο τερματοφύλακα να δέχεται τις πρώτες βοήθειες. by Χρήστος Κατριμουστάκης