Παρακολουθήστε από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την τελευταία αγωνιστική των πλέι οφ της Σούπερ Λίγκας.

18:18
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με τον Αστέρα Τρίπολης, για την 10η και τελευταία αγωνιστική των Playoffs. by Αναστασία Βοσνάκη
18:23
Ο ΠΑΟΚ είναι στη 2η θέση με 64 βαθμούς, ενώ ο Αστέρας Τρίπολης είναι 6ος με 48. by Αναστασία Βοσνάκη
18:26
Α’ γύρος πρωταθλήματος: ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης 2-0 Β’ γύρος πρωταθλήματος : Αστέρας Τρίπολης– ΠΑΟΚ 2-1 Α’ γύρος Playoffs: Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ 1-1 by Αναστασία Βοσνάκη
18:27
18-8-13 υπέρ του ΠΑΟΚ η συνολική παράδοση στις αναμετρήσεις των δύο ομάδων ανεξαρτήτως διοργάνωσης. by Αναστασία Βοσνάκη
18:28
Ο Αστέρας δεν σκόραρε στις 9 από τις 12 τελευταίες επισκέψεις του στην Τούμπα, σε τόσες δεν έχει κερδίσει εκεί στο πρωτάθλημα. by Αναστασία Βοσνάκη
18:38
Οι δυο ομάδες θέλουν να κλείσουν με θετικά αποτελέσματα την σεζόν. Ο ΠΑΟΚ θα μείνει στη 2η θέση ότι και να γίνει, ενώ ο Αστέρας ψάχνει τη πρώτη του νίκη στα Playoffs. by Αναστασία Βοσνάκη
18:39
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δυο ομάδων. by Αναστασία Βοσνάκη
18:50
ΠΑΟΚ (Πάμπλο Γκαρσία): Πασχαλάκης, Μιχάι, Βαρέλα, Μιχαηλίδης, Λύρατζης, Σβαμπ, Τσιγκάρας, Περέιρα, Τζόλης, Κωνσταντέλιας, Σφιντέρσκι. by Αναστασία Βοσνάκη
18:55
Αστέρας Τρίπολης (Μίλαν Ράσταβατς): Τσιφτσής, Γκαρσία, Τασουλής, Καστάνιο, Σουάρεθ, Μπελόκ, Βαλιέντε, Γκόμες, Σίτο, Αλί Μπαμπα, Τζίμας. by Αναστασία Βοσνάκη
19:09
Στον πάγκο για τον Δικέφαλο οι Ζ. Ζίβκοβιτς, Ροντρίγκο, Κρέσπο, Γιαξής, Νινούα, Βρακάς, Ουάρντα, Κούτσιας, Κρμέντσικ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:10
Στον πάγκο για τους Αρκάδες οι Παπαδόπουλος, Χριστόπουλος, Κώτσιρας, Άλβαρες, Μιχόπουλος, Κανελλόπουλος, Καρδάρης και Πασαλίδης. by Αναστασία Βοσνάκη
19:15
Διαιτητής ο Γεώργιος Τζοβάρας (Φθιώτιδας), βοηθοί ο Βασίλειος Νικολακάκης (Λασιθίου) και ο Κούλα Χασάν (Ξάνθη), 4ος διαιτητής ο Κωνσταντίνος Κοτσάνης (Δράμας), VAR ο Εμμανουήλ Σκουλάς (Θεσσαλίας), AVAR o Γεώργιος Χριστάκογλου (Χαλκιδικής). by Αναστασία Βοσνάκη
19:15
Σε 15 λεπτά έχουμε σέντρα στο ματς! by Αναστασία Βοσνάκη
19:30
1' Ο αγώνας μόλις ξεκίνησε! by Αναστασία Βοσνάκη
19:35
4' Ο Μιχαηλίδης συγκρούστηκε με τον Τζίμα στον αέρα, το παιχνίδι συνεχίζεται κανονικά. by Αναστασία Βοσνάκη
19:39
9' Ο Τζόλης έκανε σέντρα σουτ και μπλόκαρε ο Τσιφτσής. by Αναστασία Βοσνάκη
19:40
11' Σουτ του Σβαμπ, ο Τσιφτσής δεν αφήνει να παραβιαστεί η εστία του. by Αναστασία Βοσνάκη
19:41
11' Μέσα σε 30 δευτερόλεπτα ο Τζόλης σούταρε δυνατά, ο Τσιφτσής είπε πάλι όχι! by Αναστασία Βοσνάκη
19:49
19' Σουτάρει ο Αλί Μπαμπά, ο Πασχαλάκης μπλοκάρει. by Αναστασία Βοσνάκη
19:53
45-55% η κατοχή! by Αναστασία Βοσνάκη
19:54
25' Πέναλτι για τον Αστέρα Τρίπολης! Το κέρδισε ο Γκόμες από ανατροπή του Σβαμπ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:56
26' Εκτέλεσε ο Γκόμες, έδιωξε ο Πασχαλάκης! by Αναστασία Βοσνάκη
19:57
27' Επανάληψη του πέναλτι γιατί δεν πατούσε γραμμή ο Πασχαλάκης! by Αναστασία Βοσνάκη
19:57
28' ΓΚΟΛ ο Αστέρας! Ο Γκόμες εκτέλεσε ξανά και άνοιξε το σκορ για τους Αρκάδες.
by Αναστασία Βοσνάκη
20:05
35' Επιθετικό φάουλ του Κωνσταντέλια στον Καστάνιο. by Αναστασία Βοσνάκη
20:07
37' Φάουλ για τον Αστέρα, μετά από μαρκάρισμα του Μιχαηλίδη στον Τζίμα, εκτέλεσε ο Γκόμες, έδιωξε ο Μιχαηλίδης. by Αναστασία Βοσνάκη
20:13
43' Εύκολα ο Τσιφτσής το σουτ μέσα από την περιοχή του Βαρέλα. by Αναστασία Βοσνάκη
20:15
Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος! by Αναστασία Βοσνάκη
20:19
Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης 0-1 ύστερα από γκολ του Γκόμες. by Αναστασία Βοσνάκη
20:41
52' Ο ΠΑΟΚ απειλεί την αντίπαλη εστία, ψάχνει το γκολ της ισοφάρισης. by Αναστασία Βοσνάκη
20:43
53' Κεφαλιά ο Κρέσπο, η μπάλα άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:50
Ο ΠΑΟΚ έχει την υπεροχή, αλλά δεν μπορεί να δημιουργήσει ευκαιρίες, με τον Αστέρα να παίζει φουλ αμυντικά και να ψάχνεται στην αντεπίθεση. by Αναστασία Βοσνάκη
20:51
62' Άλβαρες αντί για Σίτο. by Αναστασία Βοσνάκη
20:53
63' Έξω Βαρέλα, Σφιντέρσκι, Σβαμπ, μέσα Κρμέντσικ, Νινούα, Ροντρίγκο. by Αναστασία Βοσνάκη
20:54
65' Σουτ του Τζόλη, η μπάλα πάνω από την εστία του Τσιφτσή. by Αναστασία Βοσνάκη
20:58
69' Δυνατό σουτ του Τασουλή, έδιωξε σε κόρνερ ο Πασχαλάκης. by Αναστασία Βοσνάκη
21:03
58%-42% η κατοχή. by Αναστασία Βοσνάκη
21:06
77' Κίτρινη ο Καστάνιο. by Αναστασία Βοσνάκη
21:07
78' Φάουλ του ΠΑΟΚ σε καλό σημείο. Ο Νινούα στέλνει την μπάλα πάνω στα σώματα. by Αναστασία Βοσνάκη
21:08
79' Αδύναμο σουτ του Νινούα, η μπάλα στην αγκαλιά του Τσιφτσή. by Αναστασία Βοσνάκη
21:11
82' Κίτρινη στον Άλβαρες. by Αναστασία Βοσνάκη
21:14
Πέντε λεπτά απομένουν μέχρι το τέλος του ματς και ο ΠΑΟΚ ψάχνει διαρκώς το γκολ! by Αναστασία Βοσνάκη
21:15
86' Κίτρινη ο Ουάρντα. by Αναστασία Βοσνάκη
21:18
88' Ο ΠΑΟΚ ζήτησε πέναλτι για χέρι, παίξετε έδειξε o διαιτητής. by Αναστασία Βοσνάκη
21:20
21:22
Χριστόπουλος αντί Μπελόκ. by Αναστασία Βοσνάκη
21:22
Καρδάρης αντί Τζίμα. by Αναστασία Βοσνάκη
21:25
Τέλος στο ματς! Ο Αστέρας Τρίπολης επικράτησε 1-0 του ΠΑΟΚ, χάρη στο γκολ του Γκόμες, παίρνοντας την πρώτη του νίκη στα Playoffs by Αναστασία Βοσνάκη