Λεπτό προς λεπτό η τελευταία αγωνιστική της Super League 2

Η μάχη της ανόδου κρίνεται στην τελευταία αγωνιστική της Super League 2.

16:35
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της κομβικής τελευταίας αγωνιστικής της Super League 2, όπου θα γίνει γνωστή η ομάδα που θα ανέβει ως πρώτη στην Super League 1 και η δεύτερη που θα πάει στα μπαράζ με τον Παναιτωλικό. by www.sport-fm.gr
16:36
Λεβαδειακός και Ιωνικός ισοβαθμούν με 51 στην πρώτη θέση, οι Εργοτέλης και Ξάνθη έχουν δύο βαθμούς λιγότερους (49). by www.sport-fm.gr
16:40
Σε εξέλιξη λοιπόν Ιωνικός-Εργοτέλης 0-0, Ξάνθη-Λεβαδειακός 0-0 και Χανιά-Διαγόρας 1-0 by www.sport-fm.gr
16:44
Αίμα και άμμος στα δύο ματς σε Νίκαια και Ξάνθη που κρίνουν άνοδο και μπαράζ ανόδου by www.sport-fm.gr
16:44
54' Ξάνθη-Λεβαδειακός: Σιατραβάνης προσπαθεί με κεφαλιά αλλά δεν τα καταφέρνει by www.sport-fm.gr
16:49
60' ΓΚΟΛ Ιωνικός-Εργοτέλης 0-1: Ωραία γύρισμα από κοντά ο Κοκκίνης ανοίγει το σκορ by www.sport-fm.gr
16:52
Με το γκολ ο Εργοτέλης περνά στη 2η θέση και ο Λεβαδειακός παραμένει 1ος. Έχουν και οι δύο 51 αλλά οι Βοιωτοί υπερτερούν στην ισοβαθμία by www.sport-fm.gr
16:53
16:55
66' Ξάνθη-Λεβαδειακός 0-0: Ευκαιρία με Μπιανκόνι οι φιλοξενούμενοι, η μπάλα ελάχιστα άουτ by www.sport-fm.gr
16:57
68' Ζητάει πέναλτι με τον Μπιανκόνι ο Λεβαδειακός για ανατροπή από τον τερματοφύλακα της Ξάνθης. Κακώς δεν δίνεται! by www.sport-fm.gr
17:01
73' Ιωνικός-Εργοτέλης: Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για Τσέλιο, με δέκα οι Κρητικοί by www.sport-fm.gr
17:03
74' ΓΚΟΛ Ιωνικός- Εργοτέλης 1-1: Εκτέλεση φάουλ, χάνει την μπάλα ο Κατσιμήτρος έρχεται ο Μουμίν και σπρώχνει την μπάλα στα δίχτυα. Ελέγχεται ο διαιτητής για επιθετικό φάουλ στον τερματοφύλακα των Κρητικών by www.sport-fm.gr
17:04
76' ΓΚΟΛ Ξάνθη-Λεβαδειακός 1-0: Λάθος στην άμυνα του Λεβαδειακού, ο Σιατραβάνης στρώνει στον Έμπερτ που σκοράρει από κοντά by www.sport-fm.gr
17:05
Αν τα ματς έληγαν τώρα η Ξάνθη θα ήταν 1η, ο Ιωνικός στα μπαράζ ως 2ος και 3ος ο Λεβαδειακός by www.sport-fm.gr
17:10
82' ΓΚΟΛ Ιωνικός-Εργοτέλης 2-1: Ασίστ του Ρόλε ο Μάναλης εκτελεί και ολοκληρώνει την ανατροπή by www.sport-fm.gr