Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός

Παρακολουθήστε live την εξέλιξη της αναμέτρησης του 1ου τελικού Ολυμπιακού-Παναθηναϊκού για την Α1 μπάσκετ γυναικών.

11:46
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της πρώτης αναμέτρησης στη σειρά τελικών της Α1 μπάσκετ γυναικών μεταξύ του Ολυμπιακού και του Παναθηναϊκού στο ΣΕΦ. by www.sport-fm.gr
11:48
Φυσικά πρόκειται για την επανάληψη του πρώτου αγώνα όπως αποφασίστηκε από το Δευτεροβάθμιο Όργανο της ΚΕΔ. by www.sport-fm.gr
11:50
Το παιχνίδι είναι προγραμματισμένο για τις 12:00 και θα καλυφθεί από το ΕΡΤ SPORTS 2 by www.sport-fm.gr
11:51
11:55
Τώρα γίνεται η παρουσίαση των δύο ομάδων. Οι Ντέιβις, Σταμολάμπρου, Αλεξανδρή, Φοντέιν και Κόστοβιτς συνθέτουν την αρχική πεντάδα των γηπεδούχων. Για τους «πράσινους» θα ξεκινήσουν οι Λεουτσάνκα, Χατζηνικολάου, Μόργκαν, Λύμουρα και Ριντ. by www.sport-fm.gr
11:57
Υπενθυμίζεται ότι η σειρά θα κριθεί στις τρεις νίκες, με το σκορ να είναι 1-1 από την κανονική περίοδο του πρωταθλήματος. by www.sport-fm.gr
12:12
16-8 μπροστά οι «ερυθρόλευκοι» με τρίποντο της Σταμολάμπρου. Τρομερή εκκίνηση στο ματς από την παίκτρια του Ολυμπιακού. by www.sport-fm.gr
12:24
22-14 από τη Σταμάτη, η οποία προέβη σε πανέξυπνο κλέψιμο της μπάλας, έτρεξε στο ανοιχτό γήπεδο και τελείωσε με δεξί λέι απ. by www.sport-fm.gr
12:24
24-14 γκολ-φάουλ από τη Φοντέιν. Στο +10 ο Ολυμπιακός! Αστοχεί στη βολή η παίκτρια του Ολυμπιακού. by www.sport-fm.gr
12:25
12:27
26-16 επιθετικό ριμπάουντ και καλάθι από τη Ριντ. Δικαίωμα και για μια συμπληρωματική βολή. by www.sport-fm.gr
12:27
12:27
12:29
Οι Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός εκτελούν με 2/4 και 0/6 από το τρίποντο μέχρι στιγμής. by www.sport-fm.gr
12:42
Κι άλλο άστοχο τρίποντο (με τη Λύμουρα) από τον Παναθηναϊκό, ο οποίος έχει 0/10. Χωρίς σκορ οι «πράσινοι» για σχεδόν πέντε λεπτά. by www.sport-fm.gr
12:44
12:46
12:47
Τελευταία κόρνα στο πρώτο ημίχρονο, με τον Ολυμπιακό να πηγαίνει προηγούμενος 39-23 στα αποδυτήρια. by www.sport-fm.gr