Το ενδιαφέρον εστιάζεται στη μάχη της τετράδας, αλλά και στα υπόλοιπα ευρωπαϊκά εισιτήρια by Παύλος Κουστέρης
Υπενθυμίζεται ότι από την προηγούμενη αγωνιστική φιλοξενούνται οπαδοί στα γήπεδα. Όχι, φυσικά, στο 100% της χωρητικότητας των γηπέδων by Παύλος Κουστέρης
18:00
Η Λίβερπουλ ευνοείται στην ισοβαθμία με τη Λέστερ, καθώς έχει καλύτερη διαφορά τερμάτων by Παύλος Κουστέρης
18:00
1' Σέντρα στις αναμετρήσεις by Παύλος Κουστέρης
18:01
Η διαφορά τερμάτων είναι και το πρώτο κριτήριο στις ισοβαθμίες by Παύλος Κουστέρης
18:01
Φούλαμ, Γουέστ Μπρομ, Σέφιλντ Γιουνάιτεντ έχουν υποβιβαστεί εδώ και καιρό στην Championship by Παύλος Κουστέρης
18:03
Η Λίβερπουλ είναι στο +24 στη διαφορά τερμάτων, τη στιγμή που η Λέστερ είναι στο +20. Η Τσέλσι είναι στο +23, αλλά έχει έναν βαθμό περισσότερο by Παύλος Κουστέρης
18:03
4' Τεράστια ευκαιρία για την Πάλας, να ανοίξει το σκορ στο «Άνφιλντ» με τον Ζαχά by Παύλος Κουστέρης
18:08
Όλα τα ματς στο 0-0 by Παύλος Κουστέρης
18:10
Τιμώμενο πρόσωπο στο Μάντσεστερ ο Αγουέρο, που παίζει το τελευταίο του ματς στην Premier League και το τελευταίο του στην έδρα της Σίτι με τη φανέλα των «πολιτών».
by Παύλος Κουστέρης
18:13
11' Μάντσεστερ Σίτι-Έβερτον 1-0! Σκόρερ ο Ντε Μπρόινε! by Παύλος Κουστέρης
18:14
13' Γουλβς-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 0-1! Σκόρερ ο 19χρονος Ελάνγκα!
18:16
14' Μάντσεστερ Σίτι-Έβερτον 2-0! Σκόρερ ο Γκάμπριελ Ζέσους. by Παύλος Κουστέρης
18:17
18' Λέστερ-Τότεναμ 1-0! Σκόρερ ο Βάρντι με πέναλτι by Παύλος Κουστέρης
18:18
17' Λιντς-Γουέστ Μπρομ 1-0 με τον Ροντρίγκο Μορένο
18:24
23' Φούλαμ-Νιούκαστλ 0-1! Σκόρερ και πάλι ο Γουίλοκ που κλείνει με εξαιρετικό τρόπο τη σεζόν
18:25
24' Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μπέρνλι 1-0! Σκόρερ ο ΜακΓκόλντρικ by Παύλος Κουστέρης
18:27
Παραμένουν ακόμα στο μηδέν Λίβερπουλ και Τσέλσι by Παύλος Κουστέρης
18:28
Οπότε, η Λέστερ με τα τρέχοντα σκορ είναι στο Champions League της νέας σεζόν by Παύλος Κουστέρης
18:28
Στο μηδέν και η Άρσεναλ εντός έδρας κόντρα στην Μπράιτον by Παύλος Κουστέρης
18:30
30' Γουέστ Χαμ-Σαουθάμπτον 1-0 με τον Φορνάλς by Παύλος Κουστέρης
18:32
32' Σκόραρε η Άρσεναλ, αλλά υπάρχει οφσάιντ και δεν υπάρχει γκολ by Παύλος Κουστέρης
18:33
33' Γουέστ Χαμ-Σαουθάμπτον 2-0 με το δεύτερο γκολ του Φορνάλς by Παύλος Κουστέρης
18:36
36' ΓΚΟΛ Η ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ! 1-0 ΤΗΝ ΠΑΛΑΣ ΣΤΟ ΑΝΦΙΛΝΤ! Σκόρερ ο Μανέ! by Παύλος Κουστέρης
18:38
36' Ο Έντερσον αποκρούει πέναλτι του Σίγκουρντσον και κρατάει το 2-0 κόντρα στην Έβερτον by Παύλος Κουστέρης
18:39
39' Γουλβς-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 1-1 με το γκολ του Σεμέδο by Παύλος Κουστέρης
18:41
41' ΓΚΟΛ Η ΤΟΤΕΝΑΜ! Ισοφαρίζει σε 1-1 τη Λέστερ με γκολ του Κέιν! by Παύλος Κουστέρης
18:42
42' Λιντς-Γουέστ Μπρομ 2-0! Σκόρερ ο Φίλιπς by Παύλος Κουστέρης
18:44
43' ΓΚΟΛ Η ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ! ΣΟΚ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΣΕΛΣΙ! 1-0 η Βίλα με ένα μάλλον τυχερό γκολ του Τραορέ! by Παύλος Κουστέρης
18:46
Με αυτή την εξέλιξη προκύπτει ισοβαθμία Λέστερ με Τσέλσι, αλλά οι Λονδρέζοι έχουν ακόμα προβάδισμα δύο τερμάτων (+22, +20) by Παύλος Κουστέρης
18:49
"Super League, you're having a laugh", φωνάζουν οι οπαδοί της Άστον Βίλα by Παύλος Κουστέρης
18:49
45'+4' Γουλβς-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 1-2 με πέναλτι-γκολ του Μάτα by Παύλος Κουστέρης
18:50
Λήξη πρώτων ημιχρόνων σε όλες τις αναμετρήσεις by Παύλος Κουστέρης
18:55
Άρσεναλ-Μπράιτον 0-0
Άστον Βίλα-Τσέλσι 1-0 (43’ Τραορέ)
Γουέστ Χαμ-Σαουθάμπτον 2-0 (30’, 33’ Φορνάλς)
Γουλβς-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 1-2 (39’ Σεμέδο – 13’ Ελάνγκα, 45’+4’ πεν. Μάτα)
Λέστερ-Τότεναμ 1-1 (18’ πεν. Βάρντι – 41’ Κέιν)
Λιντς-Γουέστ Μπρομ 2-0 (17’ Ροντρίγκο Μορένο, 42’ Φίλιπς)
Λίβερπουλ-Κρίσταλ Πάλας 1-0 (36’ Μανέ)
Μάντσεστερ Σίτι-Έβερτον 2-0 (11’ Ντε Μπρόινε, 14’ Ζέσους)
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μπέρνλι 1-0 (24’ ΜακΓκόλντρικ)
Φούλαμ-Νιούκαστλ 0-1 (23’ Γουίλοκ)
19:03
Άρχισαν τα δεύτερα ημίχρονα by Παύλος Κουστέρης
19:04
49' ΓΚΟΛ Η ΑΡΣΕΝΑΛ! Ο Πέπε ανοίγει το σκορ κόντρα στην Μπράιτον by Παύλος Κουστέρης
19:08
ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΣΤΕΡ! by Παύλος Κουστέρης
19:09
52' ΓΚΟΛ Η ΛΕΣΤΕΡ! 2-1 ΤΗΝ ΤΟΤΕΝΑΜ ΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΕΝΑΛΤΙ ΤΟΥ ΒΑΡΝΤΙ! by Παύλος Κουστέρης
19:10
Η Λέστερ και πάλι σε θέση Champions League, αφήνοντας την Τσέλσι εκτός. by Παύλος Κουστέρης
19:12
ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ! by Παύλος Κουστέρης
19:13
52' ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ-ΤΣΕΛΣΙ 2-0!ΓΚΟΛ Ο ΕΛ ΓΚΑΖΙ by Παύλος Κουστέρης
19:13
53' Μάντσεστερ Σίτι-Έβερτον 3-0 με τον Φόντεν by Παύλος Κουστέρης
19:16
60' ΓΚΟΛ Η ΑΡΣΕΝΑΛ! 2-0 ΤΗΝ ΜΠΡΑΪΤΟΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΠΕ! by Παύλος Κουστέρης
19:16
Με τη νίκη αυτή, η Άρσεναλ θα είναι στο Conference και η Τότεναμ εκτός Ευρώπης by Παύλος Κουστέρης
19:23
Μπαίνει στο ματς της Σίτι ο Αγουέρο! by Παύλος Κουστέρης
19:31
70' ΓΚΟΛ Η ΤΣΕΛΣΙ! ΜΕΙΩΝΕΙ ΣΕ 2-1 ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΗΝ ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΙΛΓΟΥΕΛ by Παύλος Κουστέρης
19:31
Οι «μπλε» θέλουν μόνο νίκη από τη στιγμή που η Λέστερ προηγείται της Τότεναμ by Παύλος Κουστέρης
19:32
71' ΓΚΟΛ Η ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΟΥΕΡΟ! Κάνει το 4-0 επί της Εβερτον! by Παύλος Κουστέρης
19:34
76' ΓΚΟΛ Η ΤΟΤΕΝΑΜ! 2-2 ΤΗ ΛΕΣΤΕΡ ΜΕ ΑΥΤΟΓΚΟΛ ΤΟΥ ΣΜΑΪΧΕΛ! by Παύλος Κουστέρης
19:34
Με αυτό το γκολ επανέρχεται σε θέση Champions League η Τσέλσι! by Παύλος Κουστέρης
19:35
74' ΓΚΟΛ Η ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ! 2-0 ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΕ ΚΌΝΤΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΛΑΣ! by Παύλος Κουστέρης
19:35
79' Λιντς-Γουέστ Μπρομ 3-0 με τον Μπάμφορντ by Παύλος Κουστέρης
19:36
76' ΠΑΛΙ Ο ΑΓΟΥΕΡΟ! 5-0 Η Μάντσεστερ Σίτι την Έβερτον by Παύλος Κουστέρης
19:43
86' Γουέστ Χαμ-Σαουθάμπτον 3-0 με τον Ντέκλαν Ράις. by Παύλος Κουστέρης
19:44
87' ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! Λέστερ-Τότεναμ 2-3 με τον Μπέιλ! by Παύλος Κουστέρης
19:50
90' Με δέκα η Τσέλσι, αποβλήθηκε ο Αθπιλικουέτα. by Παύλος Κουστέρης
19:51
Τελικός, Γουέστ Χαμ-Σαουθάμπτον 3-0. by Παύλος Κουστέρης
19:51
Φούλαμ-Νιουκάστλ 0-2, Άρσεναλ-Μπράιτον 2-0. by Παύλος Κουστέρης
19:52
Να λοιπόν που η Λέστερ θα τα θαλασσώσει για μία χρονιά ακόμα, μένοντας εκτός τετράδας στο τέλος. by Παύλος Κουστέρης
19:53
90+6' Γκολ, 4-2 η Τότεναμ τη Λέστερ με τον Μπέιλ! by Παύλος Κουστέρης
19:54
Τέλος, 3-1 και η Λιντς τη Γουέστ Μπρομ. by Παύλος Κουστέρης
19:55
Τελικό, Λέστερ-Τότεναμ 2-4, εκτός τετράδας οι «αλεπούδες», στο Europa Conference League οι Λονδρέζοι. by Παύλος Κουστέρης
19:55
Λίβερπουλ-Κρίσταλ Πάλας 2-0, Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μπέρνλι 1-0 και Μάντσεστερ Σίτι-Έβερτον 5-0. by Παύλος Κουστέρης
19:57
Ολοκληρώθηκε και η αναμέτρηση της Άστον Βίλα με την Τσέλσι, 2-1 οι γηπεδούχοι, με τους «μπλε» ωστόσο να μένουν στην τετράδα. by Παύλος Κουστέρης
19:57
Τέλος και στο Γουλβερχάμπτον, 2-1 η Γιουνάιτεντ τη Γουλβς, στο αντίο του Νούνο Εσπίριτο Σάντο. by Παύλος Κουστέρης