Παρακολουθήστε μέσω του sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τη 3η αγωνιστική του 4ου ομίλου του Euro 2020.

21:34
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη του Τσεχία-Αγγλία για την 3η και τελευταία αγωνιστική του 4ου ομίλου του Eurο. by Γιώργος Τσανάκας
21:35
Από 4 βαθμούς οι δύο ομάδες, στην ισοβαθμία υπερτερεί η Τσεχία. Αμφότερες έχουν περάσει στην επόμενη φάση ό,τι και να γίνει, αυτό που απομένει να μάθουμε είναι η κατάταξη του ομίλου. by Γιώργος Τσανάκας
21:35
Η βαθμολογία αυτή τη στιγμή είναι Τσεχία 4, Αγγλία 4, Κροατία 1, Σκωτία 1. by Γιώργος Τσανάκας
21:45
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων... by Γιώργος Τσανάκας
21:46
Τσεχία (Γ. Σιλχάβι): Βάτσλικ, Τσελούστκα, Κουφάλ, Κάλας, Μπορίλ, Νταρίντα, Χόλες, Μάζοπουστ, Σούτσεκ, Γιάνκτο, Σικ. by Γιώργος Τσανάκας
21:47
Αγγλία (Γκ. Σάουθγκεϊτ): Πίκφορντ, Γουόκερ, Στόουνς, Μαγκουάιρ, Σο, Ράις, Φίλιπς, Σάκα, Γκρίλις, Στέρλινγκ, Κέιν. by Γιώργος Τσανάκας
22:00
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Γιώργος Τσανάκας
22:02
2' Δοκάρι για την Αγγλία! Τρομερή μπαλιά του Κέιν στην πλάτη της άμυνας της Τσεχίας, τσιμπητό πλασέ του Στέρλινγκ στο αριστερό δοκάρι... by Γιώργος Τσανάκας
22:05
Δυνατό ξεκίνημα από την Αγγλία στο ματς, έχει την κατοχή και προσπαθεί με τον Κέιν να οργανώσει, ο οποίος τραβιέται αρκετά πίσω... by Γιώργος Τσανάκας
22:10
10' Κεφαλιά του προωθημένου Στόουνς, άουτ η μπάλα. by Γιώργος Τσανάκας
22:11
Το δοκάρι του Στέρλινγκ νωρίτερα...
by Γιώργος Τσανάκας
22:11
11' Μακρινό σουτ του Κέιν, στην... κερκίδα η μπάλα. by Γιώργος Τσανάκας
22:12
12' ΓΚΟΟΟΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ! by Γιώργος Τσανάκας
22:12
Επιμένουν οι Άγγλοι, με τον Γκρίλις να κάνει ωραία κίνηση και γλυκιά σέντρα και τον Στέρλινγκ να σκοράρει, παρακαλώ, με κεφαλιά! by Γιώργος Τσανάκας
22:13
1-0 οι Άγγλοι, δικαιώνονται για την επιθετική τους διάθεση και την επιμονή τους... Δικαιώνεται για την επιλογή του επιτέλους ο Σάουθγκεϊτ να ξεκινήσει τον Γκρίλις. by Γιώργος Τσανάκας
22:22
Είκοσι λεπτά στο ματς, παραμένει το 1-0 υπέρ της Αγγλίας κόντρα στην Τσεχία... by Γιώργος Τσανάκας
22:23
Το γκολ του Στέρλινγκ...
22:27
26' Μεγάλη ευκαιρία για την Αγγλία! Υπέροχη κάθετη του Κέιν, αδειάζει έναν αντίπαλο και πλασάρει αλλά ο Βάτσλικ με μεγάλη επέμβαση κρατάει το σκορ στο 1-0... by Γιώργος Τσανάκας
22:28
28' Σουτάρα του Χόλες, βγάζει δύσκολα ο Πίκφορντ. by Γιώργος Τσανάκας
22:32
22:33
22:37
35' Μεγάλη φάση για την Τσεχία! Η μπάλα στρώνεται στον Σούτσεκ που πιάνει το σουτ μέσα από την περιοχή αλλά περνάει... σύριζα από το δεξί δοκάρι. by Γιώργος Τσανάκας
22:39
37' Σέντρα-σουτ του Σο, σε κόρνερ ο Βάτσλικ. by Γιώργος Τσανάκας
22:43
43' Σουτ του Κέιν, πάνω στον Βάτσλικ... by Γιώργος Τσανάκας
22:44
22:46
Ημίχρονα στο ματς! Η Αγγλία προηγείται 1-0 της Τσεχίας χάρη στο γκολ του Στέρλινγκ από το 12ο λεπτό. Καλύτεροι οι Άγγλοι, με τους Τσέχους να έχουν τις φάσεις τους για να φέρουν το σκορ στα ίσα. by Γιώργος Τσανάκας
23:02
46' Χέντερσον μέσα για την Αγγλία, έξω ο Ράις για την Αγγλία. Μέσα ο Σέβτσικ, έξω ο Γιάνκτο για την Τσεχία. by Γιώργος Τσανάκας
23:03
46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο! by Γιώργος Τσανάκας
23:06
48' Δίνει εύκολο κόρνερ η Αγγλία στην Τσεχία... by Γιώργος Τσανάκας
23:06
Περνάει ανεκμετάλλευτο για την Τσεχία.. by Γιώργος Τσανάκας
23:11
Ισορροπημένο το παιχνίδι στο ξεκίνημά του... Οι Τσέχοι προσπαθούν να δημιουργήσουν, αλλά δυσκολεύονται. by Γιώργος Τσανάκας
23:14
23:18
Μια ώρα στο ματς, παραμένει το 1-0 υπέρ της Αγγλίας κόντρα στην Τσεχία. by Γιώργος Τσανάκας
23:19
61' Κάρτα στον Μπόριλ by Γιώργος Τσανάκας
23:22
64' Xλότσεκ και Κραλ μέσα, Νταρίντα και Μάζοπουστ έξω. by Γιώργος Τσανάκας
23:25
68' Μπέλιγκχαμ αντί Γκρίλις για την Αγγλία. by Γιώργος Τσανάκας
23:27
68' Μέσα και ο Ράσφορντ αντί του Στέρλινγκ. by Γιώργος Τσανάκας
23:33
75' Πέκχαρτ αντί Σικ για την Τσεχία. by Γιώργος Τσανάκας
23:34
23:36
79' Μινγκς μέσα, έξω ο Στόουνς για την Αγγλία. by Γιώργος Τσανάκας
23:41
83' Σουτ του Πέκχαρτ από τα όρια της περιοχής, η μπάλα άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
23:41
84' Σάντσο αντί Σάκα για την Αγγλία. by Γιώργος Τσανάκας
23:42
84' Βίντρα αντί Χόλες για την Τσεχία. by Γιώργος Τσανάκας
23:44
86' ΓΚΟΟΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ! by Γιώργος Τσανάκας
23:46
ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΓΚΟΛ, ΟΦΣΑΙΝΤ Ο ΧΕΝΤΕΡΣΟΝ! by Γιώργος Τσανάκας
23:48
Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Γιώργος Τσανάκας
23:49
92' Σουτ του Κραλ, ψηλά άουτ... by Γιώργος Τσανάκας
23:52
ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΜΑΤΣ! Η Αγγλία επικράτησε 1-0 της Τσεχίας χάρη στο γκολ του Στέρλινγκ και προκρίθηκε ως πρώτη. Τρίτη τερματίζει η Τσεχία. by Γιώργος Τσανάκας