Στο γήπεδο και ο Τικίνιο, ο οποίος στάθηκε άτυχος στο φιλικό με την ΤΣΣΚΑ Σόφιας Εικόνα live 21968153/77645.jpg by Αποστόλης Λιβάνιος
18:59
Έναρξη στο ματς! by Αποστόλης Λιβάνιος
19:01
2' Πρώτη τελική, είναι για την Ούφα. Τζούφια προβολή από κοντά του Μρίζλιακ μετά τη σέντρα του Μπάουερ, η μπάλα πέρασε εκτός. by Αποστόλης Λιβάνιος
19:08
Κόρνερ για την Ούφα έπειτα από διώξιμο του Μάρκοβιτς by Αποστόλης Λιβάνιος
19:08
Γύρισμα όπως όπως του Μπάουερ, μετά το κόρνερ η μπάλα πέρασε εκτός by Αποστόλης Λιβάνιος
19:11
Δεν βγάζει ένταση στον αγωνιστικό χώρο έως τώρα ο Ολυμπιακός στο φιλικό με την Ούφα by Αποστόλης Λιβάνιος
19:13
14' Εκτέλεση φάουλ του Πέπε από τα αριστερά, κεφαλιά προς τα πίσω και κόρνερ για τον Ολυμπιακό by Αποστόλης Λιβάνιος
19:14
15' Σουτ του Καμαρά, η μπάλα κόντραρε σε σώματα και πέρασε εκτός σε πλάγιο by Αποστόλης Λιβάνιος
19:17
18' Εκτός περιοχής σουτ του Σαπλίνοφ, μπλόκαρε με τη δεύτερη ο Τζολάκης by Αποστόλης Λιβάνιος
19:19
19' Ένα γύρισμα του Σαπλίνοβ δυσκόλεψε Τζολάκη και Μάρκοβιτς by Αποστόλης Λιβάνιος
19:20
21' ΓΚΟΛ η Ούφα, 1-0 με τον Σαπλίνοφ να σπρώχνει την μπάλα στα δίχτυα από κοντά, έπειτα από το γύρισμα του Αλίεφ by Αποστόλης Λιβάνιος
19:26
Κόρνερ με τον Πέπε για τον Ολυμπιακό by Αποστόλης Λιβάνιος
19:26
28' Κακή η εκτέλεση, έδιωξαν οι Ρώσοι by Αποστόλης Λιβάνιος
19:27
Φάουλ σε εξαιρετική θέση για τον Ολυμπιακό. Μπουχαλάκης, Καμαρά και Ανδρούτσος πάνω από την μπάλα by Αποστόλης Λιβάνιος
19:28
29' Εκτέλεσε ο Μπουχαλάκης και η μπάλα πέρασε λίγο πάνω από την εστία του Μπελένοφ by Αποστόλης Λιβάνιος
19:32
33' Σουτ του Καμίλοφ, μπλόκαρε ο Τζολάκης by Αποστόλης Λιβάνιος
19:33
19:34
35' Ωραία σέντρα του Ανδρούτσου από τα δεξιά, άστοχη προβολή του Ελ Αραμπί από πολύ καλή θέση, αλλά στη συνέχεια δίνεται οφσάιντ by Αποστόλης Λιβάνιος
19:35
19:38
38' ΓΚΟΛ ο Ολυμπιακός, 1-1! Τσούμιτς και Ελ Αραμπί συνεργάστηκαν έκτος περιοχής και λίγο αριστερά, με τον Μαροκινό να βγάζει μπαλιά-τρύπα για τον Μασούρα που με δυνατό σουτ εκτέλεσε τον Μπελένοφ by Αποστόλης Λιβάνιος
19:43
43' Προσπάθησε να απειλήσει ο Μασούρας, αλλά ήταν οφσάιντ by Αποστόλης Λιβάνιος
19:43
Έχει αναλάβει τον ρόλο του Πέπε ο Μπουχαλάκης πλέον και είναι ουσιαστικά εξάρι, ενώ ο Ελ Αραμπί γυρίζει αρκετά πίσω και φτιάχνει παιχνίδι όπως συνέβαινε στην τελική ευθεία της περυσινής σεζόν by Αποστόλης Λιβάνιος
19:45
Ημίχρονο στο ματς: Ολυμπιακός-Ούφα 1-1! Ο Σαπλίνοφ άνοιξε το σκορ στο 21' έπειτα από ωραία συνεργασία των Ρώσων, ενώ ο Μασούρας ισοφάρισε στο 38' με δυνατό σουτ. Κακή-άνευρη εκκίνηση στο ματς για τους Πειραιώτες, που ανέβασαν στροφές μετά το τέρμα των αντιπάλων τους και ήταν ανώτεροι μετά το μισάωρο. Δοκιμάζει αρκετά πράγματα ο Μαρτίνς, καθώς μοίρασε τον χρόνο ανάμεσα σε Πέπε και Μπουχαλάκη στον ρόλο του εξαριού, ενώ ο Ελ Αραμπί γυρίζει αρκετά πίσω για να φτιάξει παιχνίδι by Αποστόλης Λιβάνιος
19:57
19:57
Σέντρα στο δεύτερο μέρος! Σίλβα αντί Πέπε για τον Ολυμπιακό by Αποστόλης Λιβάνιος
20:02
50' Κίτρινη στον Παπασταθόπουλο για φάουλ στον Σαπλίνοφ που έφευγε στην αντεπίθεση by Αποστόλης Λιβάνιος
20:08
54' Σουτ του Καμίλοφ για την Ούφα, η μπάλα πέρασε εκτός by Αποστόλης Λιβάνιος
20:13
60' Πολύ καλή ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Αποστολόπουλος έκανε το γύρισμα, ο Ελ Αραμπί δεν μπόρεσε να απειλήσει και τροφοδότησε τον Τσούμιτς που σούταρε από κοντά και έδιωξε η άμυνα της Ούφα. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:13
61' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό: Βρουσάι αντί Τσούμιτς by Αποστόλης Λιβάνιος
20:15
64' Κίτρινη στον Μασούρα για σκληρό φάουλ by Αποστόλης Λιβάνιος
20:20
67' Επικίνδυνη αντεπίθεση της Ούφα, με τον Μρίζλιακ να κάνει πολύ άστοχο σουτ πατώντας τη μεγάλη περιοχή by Αποστόλης Λιβάνιος
20:23
70' Φιτσένσκο αντί Καμίλοφ by Αποστόλης Λιβάνιος
20:25
72' Καλογερόπουλος στο ματς αντί Αποστολόπουλου by Αποστόλης Λιβάνιος
20:27
75' Κροτόφ αντί Μρίζλιακ για την Ούφα by Αποστόλης Λιβάνιος
20:32
Έχει γυρίσει πολύ πίσω ο Καμαρά. Παίζει σαν εξάρι. Σε αυτή τη θέση έχει κάνει αρκετές δοκιμές σήμερα ο Μαρτίνς. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:32
80' Μπολούμπεφ αντί Μπάουερ για την Ούφα by Αποστόλης Λιβάνιος
20:40
88' Άστοχη κεφαλιά του Παπασταθόπουλου από κόρνερ του Σίλβα by Αποστόλης Λιβάνιος
20:41
88' Αλλαγή για την Ούφα: Μπιζόζα αντί Ιβάνοφ by Αποστόλης Λιβάνιος
20:43
90+1' Κίτρινη στον Καμαρά by Αποστόλης Λιβάνιος
20:44
Τέλος στο ματς: Ολυμπιακός-Ούφα 1-1! Ο Σαπλίνοφ άνοιξε το σκορ στο 21' και ο μασούρας ισοφάρισε στο 38' by Αποστόλης Λιβάνιος