Αντβέρπ-ΑΕΚ
17:45
Καλησπέρα σας, μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της φιλικής αναμέτρησης ανάμεσα σε Αντβέρπ και ΑΕΚ. by Γιάννης Πολιάς
17:47
Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος για τις 18:00 και θα μεταδοθεί τηλεοπτικά από το Cosmote Sports 1. by Γιάννης Πολιάς
17:49
Ανεπίσημο ντεμπούτο για τον Γιώργο Τζαβέλλα, ο οποίος βρίσκεται στη βασική ενδεκάδα. by Γιάννης Πολιάς
17:50
Ιδού η ενδεκάδα, σε σχηματισμό 4-2-3-1: Τσιντώτας, Μπακάκης, Νεντελτσεάρου, Τζαβέλλας, Λόπες, Σάκχοφ, Σιμάνσκι, Μάνταλος, Γκαρσία, Ανσαριφάρντ, Αλμπάνης. by Γιάννης Πολιάς
17:51
Αυτό θα είναι το τρίτο φιλικό της «Ένωσης» επί ολλανδικού εδάφους. Προηγήθηκαν μία νίκη (3-1 τη Φίτεσε) και μία ήττα (3-1 από τη Φέγενορντ). by Γιάννης Πολιάς
17:52
Οι δε Βέλγοι, έφεραν 2-2 με την Ουτρέχτη, ενώ τέλη Ιουλίου ξεκινούν οι υποχρεώσεις του στο εγχώριο πρωτάθλημα. by Γιάννης Πολιάς
17:54
Το φιλικό, που αρχικά είχε προγραμματιστεί για τις 19:00, θα γίνει στο «Γκίλζε-Ρίχεν». by Γιάννης Πολιάς
17:55
Και η ενδεκάδα των Βέλγων: Ντε Βολφ, Κίρινεν, Ντε Λάετ, Σεκ, Μπούτα, Μ. Βερστράτε, Λ. Βερστράτε, Αμπομά, Γκέρκενς, Ντε Πάου, Φρέι. by Γιάννης Πολιάς
17:59
Γαλανόπουλος, Λάτσι, Κάτσικας, Στάνκοβιτς, Παρράς και Κοσίδης οι απόντες του ελληνικού συλλόγου. by Γιάννης Πολιάς
18:01
Σέντρα στο ματς. by Γιάννης Πολιάς
18:02
1' Στο... μισό λεπτό, ο Μάνταλος βρέθηκε μέσα στην περιοχή όμως ο Ντε Βολφ απέκρουσε το σουτ του. by Γιάννης Πολιάς
18:11
11' Δίχως άλλη φάση το ματς μετά το σουτ του Μάνταλου στα πρώτα δευτερόλεπτα. by Γιάννης Πολιάς
18:14
Υπό βροχή το ματς. by Γιάννης Πολιάς
18:16
15' Επικίνδυνο γύρισμα Γκαρσία για Αλμπάνη, που δεν πρόλαβε. by Γιάννης Πολιάς
18:17
16' Ψηλά άουτ η κεφαλιά του Γκέρκενς. by Γιάννης Πολιάς
18:19
19' Έξυπνη εκτέλεση φάουλ του Γκαρσία, μάζεψε ο Ντε Βολφ. by Γιάννης Πολιάς
18:20
Βρίσκεται στο έδαφος ο Γκαρσία. by Γιάννης Πολιάς
18:22
Σηκώθηκε ο εξτρέμ από το Τρίνινταντ/Τομπάγκο. by Γιάννης Πολιάς
18:23
23' Μακρινό σουτ Φράι, έξω. by Γιάννης Πολιάς
18:25
25' Παραλίγο αυτογκόλ από τον Σεκ, έστειλε την μπάλα κόρνερ με κεφαλιά. by Γιάννης Πολιάς
18:41
41' Τεράστια ευκαιρία για την Αντβέρπ! Λάθος στην άμυνα, λόμπα του Ντε Πάου, ελάχιστα άουτ η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
18:46
45' Σκόραρε ο Ανσαριφάρντ, ωστόσο υποδείχτηκε σε θέση οφσάιντ. by Γιάννης Πολιάς
19:02
Περιμένουμε να... κουρευτεί το χορτάρι για τη συνέχεια στο ματς. by Γιάννης Πολιάς
19:03
Σέντρα στο δεύτερο μέρος. by Γιάννης Πολιάς
19:04
Έχει αλλάξει όλη η ενδεκάδα των Βέλγων, θα την έχουμε σύντομα. by Γιάννης Πολιάς
19:04
Η ΑΕΚ αντιθέτως, συνεχίζει με τους ίδιους έντεκα. by Γιάννης Πολιάς
19:05
48' Τεράστια ευκαιρία για την ΑΕΚ! Μπήκε από τα αριστερά στην περιοχή της Αντβέρπ ο Αλμπάνης, όμως ο Μπαϊρανβάντ, που κάθεται πλέον κάτω από τα δοκάρια, απέκρουσε. by Γιάννης Πολιάς
19:10
52' ΓΚΟΛ, 1-0 Η ΑΕΚ ΜΕ ΝΕΝΤΕΛΤΣΕΑΡΟΥ! by Γιάννης Πολιάς
19:10
Από κοντά, μετά από μπαλιά του Μάνταλου που κόντραρε. by Γιάννης Πολιάς
19:13
54' Άγγιξε άμεσα το 2-0 η «Ένωση», δεν μπόρεσε από κοντά ο Μάνταλος. by Γιάννης Πολιάς
19:15
57' Βρέθηκε στο έδαφος ο Αλμπάνης, όμως είναι καλά. by Γιάννης Πολιάς
19:16
58' Ωραία προσπάθεια του Γκαρσία από δεξιά, σούταρε όμως η μπάκα κόντραρε και βγήκε κόρνερ. by Γιάννης Πολιάς
19:19
61' Άουτ η εκτέλεση φάουλ του Μπένσον. by Γιάννης Πολιάς
19:20
Το γκολ της ΑΕΚ
19:21
Ο Τάνκοβιτς αντικατέστησε τον Γκαρσία. by Γιάννης Πολιάς
19:22
64' Άουτ το σουτ του Μπενζά. by Γιάννης Πολιάς
19:23
65' Μακρινό σουτ του Ανσαριφάρντ, μπλόκαρε ο Μπαϊρανβάντ. by Γιάννης Πολιάς
19:24
66' ΓΚΟΛ, 2-0 ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΜΠΑΝΗ! by Γιάννης Πολιάς
19:24
Υπέροχο σκάψιμο από τον Έλληνα μεσοεπιθετικό. by Γιάννης Πολιάς
19:28
70' Ραντόνια αντί Νεντελτσεάρου. by Γιάννης Πολιάς
19:31
74' Έχει κάποιες ενοχλήσεις ο Μάνταλος. by Γιάννης Πολιάς
19:32
Πολλές αλλαγές μαζεμένες για την ΑΕΚ. by Γιάννης Πολιάς
19:34
75' Μιτάι, Ρουκουνάκης, Σαμπανάτζοβιτς, Γκίνης και Νταντσένκο πέρασαν στο ματς και βγήκαν Μπακάκης, Τζαβέλλας, Μάνταλος, Σιμάνσκι και Τσιντώτας. by Γιάννης Πολιάς
19:36
Το γκολ του Αλμπάνη
19:39
80' Και οι Μαχαίρας, Χριστόπουλος στο ματς, αντί των Ανσαριφάρντ και Αλμπάνη. by Γιάννης Πολιάς
19:44
86' Τελευταίο πεντάλεπτο στο ματς. by Γιάννης Πολιάς
19:45
Είχε καλό σουτ άουτ ο Μαχαίρας νωρίτερα. by Γιάννης Πολιάς
19:46
88' Άουτ το σουτ του Ντε Σαρτ. by Γιάννης Πολιάς
19:48
Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις. by Γιάννης Πολιάς
19:50
Τέλος, 2-0 η ΑΕΚ την Αντβέρπ με τα γκολ των Νεντελτσεάρου και Αλμπάνη. by Γιάννης Πολιάς