Φέγενορντ-ΠΑΟΚ

Παρακολουθήστε μέσω του sport-fm.gr την εξέλιξη της φιλικής αναμέτρησης Φέγενορντ-ΠΑΟΚ.

15:19
Καλησπέρα σας, καλώς ήλθατε στο live center του sport-fm.gr, όπου θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της φιλικής αναμέτρησης του ΠΑΟΚ με τη Φέγενορντ στην Ολλανδία. Η αναμέτρηση είναι προγραμματισμένη για τις 15:30 και θα μεταδοθεί τηλεοπτικά από το PAOK TV. by Γιάννης Πολιάς
15:20
Αυτή θα είναι η τέταρτη φιλική αναμέτρηση για τους Θεσσαλονικείς φέτος, καθώς έχουν ήδη δύο νίκες (με Χεράκλες και Βόλο) και μία ήττα (από την Αϊντχόφεν). by Γιάννης Πολιάς
15:21
Ο δε σύλλογος του Ρότερνταμ, έδωσε το πρώτο του επίσημο ματς για φέτος την Πέμπτη, μένοντας στο 0-0 με την Ντρίτα από το Κόσοβο εκτός έδρας, για τα προκριματικά του Europa Conference League. by Γιάννης Πολιάς
15:22
Υπενθυμίζεται πως ο ΠΑΟΚ θα παίξει με τον νικητή του ζευγαριού Ντουντελάνζ-Μποέμιανς στον Γ' προκριματικό της διοργάνωσης. by Γιάννης Πολιάς
15:23
Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Ζ. Ζίβκοβιτς, Ροντρίγκο, Βαρέλα, Μιχαηλίδης, Περέιρα, Σβαμπ, Εσίτι, Α. Ζίβκοβιτς, Τζόλης, Καγκάβα, Ολιβέιρα. by Γιάννης Πολιάς
15:27
Φέγενορντ (Ά. Σλοτ): Μπάιλοου, Πέντερσεν, Μπέργκερ, Σενέσι, Μαλάσια, Κοκτσού, Τιλ, Τοόρνστρα, Λίνσεν, Μπάνις, Σινιστέρα. by Γιάννης Πολιάς
15:32
2' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ! Τρομερή κομπίνα των Ολλανδών μετά από κόρνερ με πάσα, ο Μπέργκερ με τη βοήθεια της τύχης ανοίγει το σκορ. Κακό ξεκίνημα για τον ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
15:37
6' Προσπαθούν να ισορροπήσουν το παιχνίδι οι Θεσσαλονικείς μετά τη... ψυχρολουσία με το 1-0 νωρίς νωρίς. by Γιάννης Πολιάς
15:41
10' Ανεβασμένοι οι παίκτες του Ραζβάν Λουτσέσκου στα τελευταία λεπτά. by Γιάννης Πολιάς
15:42
11' Απείλησε από τα δεξιά ο Σβαμπ, μπλόκαρε με δεύτερη προσπάθεια ο Μπάιλοου. by Γιάννης Πολιάς
15:44
13' Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ! Τραγικό λάθος στην άμυνα της Φέγενορντ, πήρε την μπάλα ο Ολιβέιρα αλλά τον γκρέμισε ο Μπάιλοου. by Γιάννης Πολιάς
15:45
14' ΓΚΟΛ, 1-1 Ο ΠΑΟΚ! Ευστόχησε από τα έντεκα βήματα ο Τζόλης! by Γιάννης Πολιάς
15:46
Να λοιπόν που ο «Δικέφαλος του Βορρά» ξαναμπαίνει πολύ γρήγορα στο ματς. by Γιάννης Πολιάς
15:51
20' Ο ΠΑΟΚ έχει ισορροπήσει το ματς στο σκορ και έχει και τις περισσότερες πρωτοβουλίες στο γήπεδο. by Γιάννης Πολιάς
15:52
22' Ωραία προσπάθεια του Κοκτσού, άουτ το σουτ που επιχείρησε. by Γιάννης Πολιάς
15:58
27' Cooling break, για να δροσιστούν οι 22 ποδοσφαιριστές. by Γιάννης Πολιάς
16:01
31' Έχει πέσει αρκετά ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά. by Γιάννης Πολιάς
16:03
32' Λίγο άουτ το σουτ του Σβαμπ, μετά από ακόμη ένα λάθος στην ολλανδική άμυνα. by Γιάννης Πολιάς
16:05
34' Κίτρινη κάρτα στον Σενέσι για φάουλ. by Γιάννης Πολιάς
16:06
35' Δυνατό σουτ του Ζίβκοβιτς από πλάγια θέση, άουτ η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
16:09
38' Απείλησε η Φέγενορντ με Σινιστέρα, άουτ το σουτ του. by Γιάννης Πολιάς
16:11
40' Ωραία προσπάθεια Τζόλη από τα αριστερά, επιχείρησε σέντρα-σουτ αλλά ο Μπάιλοου εξουδετέρωσε. by Γιάννης Πολιάς
16:13
42' Δοκάρι για τη Φέγενορντ! Τρομερό σουτ Λίνσεν έξω από την περιοχή, στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
16:16
Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις του πρώτου μέρους. by Γιάννης Πολιάς
16:17
45+1' Κεφαλιά Σινιστέρα μετά από κόρνερ, έξω η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
16:19
Τέλος στο πρώτο μέρος, 1-1 Φέγενορντ και ΠΑΟΚ στο «Ντε Κάιπ». by Γιάννης Πολιάς
16:28
16:38
Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο. by Γιάννης Πολιάς
16:38
46' Μπήκε απειλητικά και κέρδισε κόρνερ η Φέγενορντ. Έχουμε και μπόλικες αλλαγές στις δύο ομάδες. by Γιάννης Πολιάς
16:39
Πασχαλάκης, Τέιλορ, Βιεϊρίνια, Ελ Καντουρί, Μουργκ και Κούτσιας έχουν περάσει στο ματς για τον ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
16:41
Ζ. Ζίβκοβιτς, Ροντρίγκο, Περέιρα, Τζόλης, Α. Ζίβκοβιτς και Ολιβέιρα έχουν βγει. by Γιάννης Πολιάς
16:42
Μαρσιάνο, Σκόγκεν, Χέντρικς, Ελ Μπουσαταουί, Αντονούτσι, Ντάιμερς, Χάρτγιες, Μιλάμπο, Τζανάνμπακς και Μπόζενικς έχουν μπει για τη Φέγενορντ. by Γιάννης Πολιάς
16:45
52' ΓΚΟΛ, 2-1 Ο ΠΑΟΚ! Λάθος αντίδραση του Μαρσιάνο σε μπαλιά που έγινε από τα αριστερά, από κοντά ο νεαρός επιθετικός έκανε την ανατροπή. by Γιάννης Πολιάς
16:47
Να λοιπόν που το δεύτερο ημίχρονο ξεκινά κι αυτό με γκολ, αλλά για την ελληνική ομάδα. by Γιάννης Πολιάς
16:51
59' Συρτό σουτ Αντονούτσι, λίγο άουτ η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
16:53
Ετοιμάζει κι άλλες αλλαγές ο Λουτσέσκου. by Γιάννης Πολιάς
16:55
61' Βαρέλα, Εσίτι, Καγκάβα, Σβαμπ εκτός, μπήκαν Μιχάι, Τσιγγάρας, Κούρτιτς, Βρακάς. by Γιάννης Πολιάς
16:55
Ανεπίσημο ντεμπούτο για τον Κούρτιτς. by Γιάννης Πολιάς
16:59
66' Μεγάλη ευκαιρία για τη Φέγενορντ, με τον Μιλάμπο να βγαίνει μπροστά στον Πασχαλάκη αλλά να βλέπει τον Έλληνα τερματοφύλακα να τον νικά. by Γιάννης Πολιάς
17:00
68' Μακρινό σουτ Ελ Μπουσαταουί, κανένα πρόβλημα για τον Πασχαλάκη. by Γιάννης Πολιάς
17:01
69' Και το δεύτερο cooling break... by Γιάννης Πολιάς
17:10
77' Έχουμε μπει στο τελευταίο τέταρτο, με τους Ολλανδούς να πιέζουν. by Γιάννης Πολιάς
17:16
84' Κωνσταντέλιας αντί Βρακά. by Γιάννης Πολιάς
17:17
84' Επικίνδυνη μπαλιά από τα δεξιά, σε κόρνερ ο Πασχαλάκης. by Γιάννης Πολιάς
17:22
89' Ο Κάμπχαους σφυρίζει για τελευταία φορά... ένα λεπτό νωρίτερα! by Γιάννης Πολιάς
17:22
Φέγενορντ-ΠΑΟΚ 1-2, με τους Θεσσαλονικείς να δείχνουν πως βρίσκονται σε καλό δρόμο. by Γιάννης Πολιάς