ΑΕΚ-Βελέζ Μόσταρ

Παρακολουθήστε μέσω του sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης ΑΕΚ-Βελέζ Μόσταρ για τον 2ο προκριματικό γύρο του Europa Conference League.

19:49
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την προσπάθεια της ΑΕΚ να ανατρέψει το εις βάρος της 2-1 κόντρα στην Βελέζ Μόσταρ για να προκριθεί στον 3ο προκριματικό γύρο του Europa Conference League. by Γιώργος Τσανάκας
19:51
Η ΑΕΚ έκανε κάκιστη εμφάνιση στο πρώτο παιχνίδι στο Σαράγεβο και ηττήθηκε με σκορ 2-1, ωστόσο έχει την κατάσταση στα χέρια της αφού είναι ποιοτικότερη ομάδα. Αυτό, βέβαια, πρέπει να το δείξει μέσα στον αγωνιστικό χώρο... by Γιώργος Τσανάκας
19:52
Η Βελέζ, πάντως, δεν είναι κακή ομάδα. Πειθαρχημένοι, με τις γραμμές κοντά και μπροστά μπορεί να βγάλει φάσεις. Παρόλα αυτά, έχει κενά στην άμυνά της, ειδικότερα όταν προσπαθεί να επιτεθεί και παίρνει μέτρα στο γήπεδο. by Γιώργος Τσανάκας
19:55
Ο Βλάνταν Μιλόγεβιτς επιλέγει να χρησιμοποιήσει όλα τα μεταγραφικά αποκτήματα… πρώτης γραμμής στην ενδεκάδα, βάζοντας τους Στάνκοβιτς, Τζαβέλλα, Βράνιες, Λε Ταλέκ και Αραούχο. Βέβαια, έκπληξη αποτελεί πως αφήνει στον πάγκο τον Ανσαριφάρντ. by Γιώργος Τσανάκας
19:55
Kάτω από τα δοκάρια είναι ο Στάνκοβιτς, με τους Μπακάκη, Βράνιες, Τζαβέλλα και Μιτάι στην τετράδα της άμυνας. Λε Ταλέκ, Μάνταλος και Σιμάνσκι στα χαφ, με τους Λιβάι Γκαρσία και Τάνκοβιτς να πλαισιώνουν τον Αραούχο στην επίθεση. by Γιώργος Τσανάκας
19:59
Στον πάγκο για την ΑΕΚ οι Τσιντώτας, Γκίνης, Λόπες, Ανσαριφάρντ, Αλμπάνης, Μήτογλου, Σβάρνας, Σάκχοφ, Κοσίδης, Ραντόνια, Σαμπανάτζοβιτς, Ρουκουνάκης. by Γιώργος Τσανάκας
19:59
Βελέζ Μόσταρ: Μπογκντάνοβιτς, Όβτσινα, Ίσιτς, Ζελίκοβιτς, Φερέιρα, Χασάνοβιτς, Ράντοβατς, Τσόσιτς, Πρσες, Άντουσιτς, Ζαΐμοβιτς. by Γιώργος Τσανάκας
20:00
Στον πάγκο για τους Βόσνιους οι Κατσαβέντα, Ζουμπάνοβιτς, Ράντοβιτς, Ζβόνιτς, Τσβιγιάνοβιτς, Γκεοργκίγιεβιτς, Ντε Σόουζα, Όσμιτς, Άλατζιτς, Βεχάμποβιτς, Ντεγιάνοβιτς. by Γιώργος Τσανάκας
20:07
Θυμηθείτε εδώ το πώς εξελίχθηκε το πρώτο ματς των δύο ομάδων
by Γιώργος Τσανάκας
20:19
Να θυμίσουμε ότι πλέον δεν ισχύει ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ, οπότε η ΑΕΚ δεν περνάει με 1-0. Θέλει νίκη με δύο ή περισσότερα γκολ για να προκριθεί, ενώ σε περίπτωση που κερδίσει με οποιοδήποτε σκορ και ένα γκολ διαφορά το ματς θα οδηγεί στην παράταση! by Γιώργος Τσανάκας
20:29
Διαιτητής ο Κέβιν Κλάνσι από τη Σκωτία, βοηθοί του οι Ντέιβιντ ΜακΓκίτσι, Σον Καρ, ενώ τέταρτος ο Στίβεν ΜακΛιν. by Γιώργος Τσανάκας
20:30
Το ματς μπορείτε να το ακούσετε ραδιοφωνικά από τον bwinΣΠΟΡ FM και να το δείτε τηλεοπτικά από το Cosmote Sports 1. by Γιώργος Τσανάκας
20:51
Ένα δεκάλεπτο για την έναρξη του ματς... by Γιώργος Τσανάκας
20:57
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες... 8 με 10 χιλιάδες κόσμου πρέπει να έχει στο ΟΑΚΑ τώρα... by Γιώργος Τσανάκας
21:00
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Γιώργος Τσανάκας
21:02
3' Δυνατό φάουλ πάνω στον Αραούχο, δεν βγαίνει κάποια κάρτα από τον διαιτητή επειδή είναι νωρίς... by Γιώργος Τσανάκας
21:04
Ο Βράνιες έχει βγει δυο φορές πρώτος στην μπάλα, κάτι που... ξεσηκώνει την κερκίδα! by Γιώργος Τσανάκας
21:08
Αρκετές διαμαρτυρίες από παίκτες και οπαδούς για το δυνατό παιχνίδι της Βελέζ. Δεν θα κάτσουν οι Βόσνιοι προφανώς με...σταυρωμένα χέρια, πρόκριση παίζεται... by Γιώργος Τσανάκας
21:08
9' Πιέζει ψηλά η ΑΕΚ και υποχρεώνει την Βελέζ σε λάθος... Πρώτο κόρνερ για τους κιτρινόμαυρους. by Γιώργος Τσανάκας
21:09
10' Ανεκμετάλλευτο πέρασε για την Ένωση... by Γιώργος Τσανάκας
21:10
10' Φάση για την ΑΕΚ! Σέντρα του Μπακάκη που περνάει από όλους, φτάνει στον Αραούχο που κοντρολάρει στην περιοχή και πιάνει το σουτ στην κίνηση αλλά ο Μπογκντάνοβιτς μπλόκαρε. by Γιώργος Τσανάκας
21:11
Πρώτη πολύ καλή φάση για την ΑΕΚ, ο Αραούχο βρήκε εστία αλλά ο αντίπαλος κίπερ είχε σωστή θέση και αντίδραση. by Γιώργος Τσανάκας
21:12
Ο Λε Ταλέκ δείχνει καλά δείγματα στο ξεκίνημα. Κρατάει θέση, κλέβει και μοιράζει μπάλες.. Γενικότερα έχει μεγάλη συμμετοχή στο παιχνίδι της ομάδας του Βλάνταν Μιλόγεβιτς! by Γιώργος Τσανάκας
21:13
14' Πρώτη φάση για την Βελέζ! Ο Τσόσιτς έγινε αποδέκτης της μπάλας μέσα στην περιοχή μετά το κακό τάκλιν του Μπακάκη, έκανε το διαγώνιο σουτ αλλά και ο Στάνκοβιτς είχε καλή θέση, μπλοκάροντας με διπλή προσπάθεια. by Γιώργος Τσανάκας
21:14
Είχε μια... τρύπα στον άξονα στην προηγούμενη φάση η ΑΕΚ, τον «ματιάσαμε» τον Λε Ταλέκ. by Γιώργος Τσανάκας
21:19
Η φάση του Αραούχο νωρίτερα...
21:22
23' Κόρνερ για την Βελέζ, πρώτο της στο ματς... by Γιώργος Τσανάκας
21:24
Ανεκμετάλλευτο και αυτό... by Γιώργος Τσανάκας
21:25
25' Νέα τελική του Αραούχο! Πάλι από σέντρα του Μπακάκη, ο Αργεντινός κάνει ωραία κίνηση και την κεφαλιά ψαράκι, μπλοκάρει ο Μπογκντάνοβιτς και ξανά... by Γιώργος Τσανάκας
21:26
26' Κόρνερ για την ΑΕΚ. Πατάνε περιοχή Τζαβέλλας, Βράνιες, Λε Ταλέκ... by Γιώργος Τσανάκας
21:26
Πρώτα ένα cooling break λόγω της ζέστης... by Γιώργος Τσανάκας
21:27
Επιστρέφουν οι παίκτες, τώρα το κόρνερ της ΑΕΚ... Πάλι τίποτα... by Γιώργος Τσανάκας
21:30
31' Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για την Βελέζ... Το κερδίζει από τον Μάνταλο ο Χασάνοβιτς! by Γιώργος Τσανάκας
21:31
32' Καλή εκτέλεση φάουλ του Πρσες, δύο μέτρα από το αριστερό «Γ». by Γιώργος Τσανάκας
21:31
32' Κίτρινη κάρτα στον Ζάιμοβιτς. by Γιώργος Τσανάκας
21:33
34' Τεράστια χαμένη ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Τάνκοβιτς βρίσκει τον Σιμάνσκι μέσα στην περιοχή, αυτός σπάει για τον Αραούχο που κάνει το... πίβοτ και πλασάρει στην απέναντι γωνία από πλεονεκτική θέση, αλλά δεν βρίσκει εστία! Δεν χάνονται αυτά από τον Αραούχο... by Γιώργος Τσανάκας
21:35
36' Μεγάλη διπλή ευκαιρία για την Βελέζ! Σουτ στην κίνηση του Ράντοβατς μέσα από την περιοχή μετά από τραγική εκτίμηση της φάσης από τον Μιτάι, ο Στάνκοβιτς κάνει μεγάλη επέμβαση! Ο Ζάιμοβιτς στη συνέχεια πάει να σκοράρει από κοντά, στα σώματα το σουτ! by Γιώργος Τσανάκας
21:37
37' Νέα μεγάλη φάση για την ΑΕΚ! Ο Αραούχο πιάνει φοβερό σουτ από τα όρια της περιοχής, φοβερή επέμβαση του Μπογκντάνοβιτς για να κρατήσει το μηδέν! Φανταστική επέμβαση... by Γιώργος Τσανάκας
21:38
Παίρνει φωτιά το παιχνίδι... Η ΑΕΚ ψάχνει το γκολ, έχει φάσεις να σκοράρει με τον Αραούχο αλλά θα πρέπει να προσέξει και πίσω. by Γιώργος Τσανάκας
21:43
43' Ωραία συνεργασία των φιλοξενούμενων, ο Άντουσιτς επιχειρεί το μακρινό σουτ που περνάει άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
21:43
Η μεγάλη επέμβαση του Στάνκοβιτς νωρίτερα...
21:45
Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος by Γιώργος Τσανάκας
21:45
45'+1' Κάρτα στον Βράνιες που πήγε δυνατά σε αντίπαλο... by Γιώργος Τσανάκας
21:48
Kορνερ για την Βελέζ... Ανεκμετάλλευτο και αυτό πέρασε... by Γιώργος Τσανάκας
21:50
Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! ΑΕΚ και Βελέζ Μόσταρ πάνε στα αποδυτήρια όπως ξεκίνησαν το ματς, χωρίς σκορ (0-0). Ο Αραούχο έχει και τις τέσσερις μεγάλες φάσεις της ΑΕΚ, ενώ η Βελέζ απείλησε με Τσόσιτς και Ράντοβατς. by Γιώργος Τσανάκας
21:50
Η μεγάλη επέμβαση του Μπογκντάνοβιτς νωρίτερα...
22:07
46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο! Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες... by Γιώργος Τσανάκας
22:08
46' Κάρτα στα 15 δευτερόλεπτα παίρνει ο Μιτάι... by Γιώργος Τσανάκας
22:09
47' Άλλη μια καλή σέντρα του Μπακάκη σήμερα, ο Αραούχο κάνει ανοιχτό κοντρόλ και δεν μπορεί να εκτελέσει. by Γιώργος Τσανάκας
22:13
51' Απειλεί η Βελέζ! Ο Άντουσιτς κάνει διαδοχικές προσποιήσεις και σουτ, η μπάλα κοντράρει στα σώματα και περνάει κόρνερ. by Γιώργος Τσανάκας
22:14
52' Απειλεί η ΑΕΚ τώρα... Ο Μπακάκης κλέβει, ο Λιβάι πάει στο ένας με έναν, σπάει στον Τάνκοβιτς που κάνει τραγικό τελείωμα στην κίνηση από το ύψος του πέναλτι. by Γιώργος Τσανάκας
22:18
Στο 55' φτάσαμε, παραμένει το 0-0 ανάμεσα σε ΑΕΚ και Βελέζ Μόσταρ... by Γιώργος Τσανάκας
22:19
57' Κάρτα στον Τσόσιτς... by Γιώργος Τσανάκας
22:22
Παίζουμε μια ώρα στο ΟΑΚΑ, το 0-0 παραμένει ανάμεσα σε ΑΕΚ και Βελέζ Μόσταρ. Θυμίζουμε πως αν η Ένωση κερδίσει με ένα γκολ διαφορά, τότε το ματς θα οδηγηθεί στην παράταση καθώς δεν υπάρχει πλέον ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ. by Γιώργος Τσανάκας
22:24
62' Μέσα ο Ανσαριφάρντ, έξω ο Τάνκοβιτς. Το γυρίζει σε 4-4-2 ο Μιλόγεβιτς, πάει στο πλάι ο Μάνταλος. by Γιώργος Τσανάκας
22:24
63' Βεχάμποβιτς μέσα, έξω ο Πρσες για την Βελέζ. by Γιώργος Τσανάκας
22:27
65' Kι άλλο κόρνερ για την Βελέζ που στην κόντρα είναι επικίνδυνη... by Γιώργος Τσανάκας
22:27
Η χαμένη ευκαιρία του Τάνκοβιτς...
22:28
66' Εκτέλεση κόρνερ του Μάνταλου, κεφαλιά του Λε Ταλέκ άουτ... by Γιώργος Τσανάκας
22:30
69' Λόπες αντί Μιτάι για την ΑΕΚ. by Γιώργος Τσανάκας
22:31
69' Μεγάλη φάση για την Βελέζ! Ταχύτατη κόντρα για την ΑΕΚ, ο Άντουσιτς αδειάζει δύο αντιπάλους και σπάει στον Τσόσιτς που ερχόταν σαν... τρέιλερ, αλλά ο Λε Ταλέκ έβαλε σωτήρια προβολή και δεν του επέτρεψε να σκοράρει! by Γιώργος Τσανάκας
22:33
Cooling break... Στο 71ο λεπτό φτάσαμε, η ΑΕΚ πρέπει όπως και δήποτε να βρει γκολ! by Γιώργος Τσανάκας
22:35
73' Μέσα οι Γκεοργκίγιεβιτς, Τσβιγιάνοβιτς, έξω οι Ζάιμοβιτς, Άντουσιτς για την Βελέζ. by Γιώργος Τσανάκας
22:37
76' Κόρνερ για την ΑΕΚ που ψάχνει το γκολ... by Γιώργος Τσανάκας
22:39
76' Ο Τζαβέλλας σκοράρει με φοβερό τελείωμα στην κίνηση, όμως δεν μετράει καθώς ήταν εκτεθειμένος! Σωστή υπόδειξη! by Γιώργος Τσανάκας
22:42
80' Mεγάλη φάση για την ΑΕΚ! Μετά από κάκιστο διώξιμο του Φερέιρα, η μπάλα στρώνεται στον Λιβάι που ψάχνει το απέναντι «Γ» αλλά δεν θα βρει τέρμα! by Γιώργος Τσανάκας
22:42
80' Αλμπάνης αντί Λιβάι για την ΑΕΚ... by Γιώργος Τσανάκας
22:44
81' Πέσιμο του Σιμάνσκι στην περιοχή, «παίζετε» από τον διαιτητή. Σωστός ο ρέφερι, είχε μαζευτεί ο αμυντικός των Βόσνιων. by Γιώργος Τσανάκας
22:44
83' Κάρτα στον Τσβιγιάνοβιτς... by Γιώργος Τσανάκας
22:45
83' Σέντρα-σουτ του Λόπες, δεν μπορεί ο Βράνιες να βάλει το πλασέ και να στείλει την μπάλα στην εστία... by Γιώργος Τσανάκας
22:48
To γκολ του Τζαβέλλα που δεν μέτρησε γιατί ήταν οφσάιντ...
22:48
87' Ζβόνιτς αντί Ράντοβατς για την Βελέζ. by Γιώργος Τσανάκας
22:51
89' Φάση για την ΑΕΚ! Ωραία προσπάθεια του Αλμπάνη και διαγώνιο σουτ, λίγο άουτ! by Γιώργος Τσανάκας
22:52
9 λεπτά οι καθυστερήσεις! by Γιώργος Τσανάκας
22:53
Σωστός ο διαιτητής... Πέφτουν κάτω συνεχώς οι Βόσνιοι. by Γιώργος Τσανάκας
22:53
90'+1' Κάρτα στον Βεχάμποβιτς! by Γιώργος Τσανάκας
22:54
90'+2' Κι άλλη φάση για την ΑΕΚ! Σπάσιμο του Λε Ταλέκ στον Ανσαριφάρντ, κάνει το διαγώνιο τελείωμα αλλά δεν θα βρει εστία! by Γιώργος Τσανάκας
22:56
90'+4' Σουτ του Μπακάκη, μπλόκαρε ο Μπογκντάνοβιτς. by Γιώργος Τσανάκας
22:57
Πέντε λεπτά ακόμα... ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΓΚΟΛ Η ΑΕΚ! Αλλιώς θα μιλάμε για αποκλεισμό-ΝΤΡΟΠΗ! by Γιώργος Τσανάκας
22:58
90'+6' Σέντρα του Μπακάκη, ο Μπογκντάνοβιτς χάνει την μπάλα αλλά τελικά την μπλοκάρει... by Γιώργος Τσανάκας
22:59
90'+7' Κόρνερ για την ΑΕΚ... by Γιώργος Τσανάκας
23:00
90'+8' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ! by Γιώργος Τσανάκας
23:01
Μετά την εκτέλεση του κόρνερ, ο Αλμπάνης κάνει το γέμισμα, ο Ανσαριφάρντ παίρνει την κεφαλιά και ο Μάνταλος με κοντινό τελείωμα θα σκοράρει για να γράψει το 1-0 για την ΑΕΚ! Βρήκε το γκολ η Ένωση με τον αρχηγό της, το ματς πάει παράταση αν δεν αλλάξει κάτι! by Γιώργος Τσανάκας
23:03
ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΜΑΤΣ! Η ΑΕΚ με γκολ του Μάνταλου στο 8ο λεπτό των καθυστερήσεων θα στείλει το ματς στην παράταση με το 1-0 κόντρα στην Βελέζ Μόσταρ! Απίστευτο φινάλε στο παιχνίδι, έχουμε παράταση κι ενώ η ΑΕΚ ήταν μια ανάσα από έναν ντροπιαστικό αποκλεισμό! by Γιώργος Τσανάκας
23:03
Σε λίγο θα ξεκινήσει η παράταση... Για να δούμε... by Γιώργος Τσανάκας
23:07
90' Μέσα ο Σάκχοφ και ο Σβάρνας, έξω ο Αλμπάνης που τραυματίστηκε και ο Μπακάκης... by Γιώργος Τσανάκας
23:08
90' Σέντρα στο πρώτο ημίχρονο της παράτασης! by Γιώργος Τσανάκας
23:09
91' Μεγάλη φάση για την ΑΕΚ! Κάθετη του Σάκχοφ που βγάζει τετ-α-τετ τον Ανσαριφάρντ, αλλά αυτός αργεί να τελειώσει τη φάση... by Γιώργος Τσανάκας
23:12
94' Κόρνερ για την ΑΕΚ που έχει μπει με ορμή... by Γιώργος Τσανάκας
23:13
Τα έχουν... χαμένα οι παίκτες της Βελέζ, δεν μπορούν να κρατήσουν μπάλα και να ηρεμήσουν το παιχνίδι. by Γιώργος Τσανάκας
23:13
95' Μπραντάο και Όσμιτς μέσα, έξω οι Ίσιτς και Τσόσιτς για την Βελέζ. by Γιώργος Τσανάκας
23:14
96' Κάρτα στον Μπραντάο με το που μπήκε... by Γιώργος Τσανάκας
23:16
23:17
23:17
Συνεχίζεται το ματς μετά από λίγα λεπτά, ήταν κάτω ο Λε Ταλέκ μετά από χτύπημα στο κεφάλι. by Γιώργος Τσανάκας
23:19
101' Κάρτα στον Σάκχοφ τώρα... by Γιώργος Τσανάκας
23:20
102' Κάρτα στον Όβτσινα, έχει σκληρύνει το παιχνίδι. by Γιώργος Τσανάκας
23:21
103' Βολέ του Ανσαριφάρντ, άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
23:22
104' Ο Αραούχο κάνει το σουτ, διώχνει ο Μπογκντάνοβιτς. Ο Ανσαριφάρντ πήρε το ριμπάουντ, δεν βρήκε εστία αλλά ήταν και εκτεθειμένος. by Γιώργος Τσανάκας
23:23
Το γκολ του Μάνταλου που λύτρωσε την ΑΕΚ!
23:24
3 λεπτά οι καθυστερήσεις. by Γιώργος Τσανάκας
23:26
Πέσιμο του Μάνταλου, φωνάζει για φάουλ και δικαίως αφού τον... κλείδωσε ένας αντίπαλος. Δεν συγκινείται ο διαιτητής. by Γιώργος Τσανάκας
23:27
Τέλος στο πρώτο μέρος της παράτασης! Παραμένει το 1-0 υπέρ της ΑΕΚ κόντρα στην Βελέζ Μόσταρ! by Γιώργος Τσανάκας
23:29
Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο της παράτασης! Άντε να δούμε... by Γιώργος Τσανάκας
23:29
Ένα γκολ ψάχνει η ΑΕΚ για να προκριθεί, ένα η Βελέζ για να περάσει αυτή... Αλλιώς πέναλτι! by Γιώργος Τσανάκας
23:32
108' Ο Λόπες κλέβει και εφορμά προς την αντίπαλη περιοχή, κάνει το γύρισμα στον Μάνταλο που έρχεται σαν τρέιλερ αλλά δεν βρίσκει καλά την μπάλα... Δευτερόλεπτα μετά κάνει νέο σουτ, η μπάλα άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
23:33
Ένα δεκάλεπτο ακόμη, παραμένει το 1-0 της ΑΕΚ κόντρα στην Βελέζ Μόσταρ... by Γιώργος Τσανάκας
23:34
110' Κάρτα στον Σιμάνσκι... by Γιώργος Τσανάκας
23:36
Σαφώς κουρασμένες οι δύο ομάδες, αλλά αν κάποια δείχνει πιο κοντά στο γκολ αυτή είναι η ΑΕΚ... Η Βελέζ προσπαθεί να κρατήσει το 1-0, να το πάει στα πέναλτι! by Γιώργος Τσανάκας
23:38
114' «Χλιαρό» σουτ του Σάκχοφ, μπλόκαρε ο Μπογκντάνοβιτς. by Γιώργος Τσανάκας
23:40
Και πάλι εδώ το... χρυσό γκολ του Μάνταλου στο 90'+8'
23:41
117' Τελευταία στιγμή ο Όβτσινα προλαβαίνει πριν απειλήσει ο Μάνταλος... by Γιώργος Τσανάκας
23:42
Δύο λεπτά ακόμα... Όλα δείχνουν παράταση, αλλά για να δούμε μήπως έχει κάτι ακόμη η ΑΕΚ! by Γιώργος Τσανάκας
23:43
119' Ο Σιμάνσκι προλαβαίνει και απομακρύνει, λίγο έλειψε εδώ ο Τσβιγιάνοβιτς να μπει μόνος του στην περιοχή της ΑΕΚ. by Γιώργος Τσανάκας
23:44
120' Ο Λόπες θα κιτρινιστεί τώρα... by Γιώργος Τσανάκας
23:44
Τέλος στο ματς! ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΝΑΛΤΙ ΣΤΟ ΟΑΚΑ! by Γιώργος Τσανάκας
23:45
Στο 1-0 το σκορ υπέρ της ΑΕΚ κόντρα στην Βελέζ, στο 2-2 το συνολικό σκορ... by Γιώργος Τσανάκας
23:45
Λίγα λεπτά ξεκούρασης για τους παίκτες των δύο ομάδων που είναι καταπονημένοι και μετά θα ξεκινήσει η... ρώσικη ρουλέτα! by Γιώργος Τσανάκας
23:47
Όρκος νίκης από τους παίκτες της ΑΕΚ, όπως και από τους παίκτες της Βελέζ... Όπου να ναι θα αρχίσει η διαδικασία των πέναλτι! by Γιώργος Τσανάκας