Καλησπέρα σας, μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της φιλικής αναμέτρησης ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και Παναιτωλικό. by www.sport-fm.gr
19:34
19:36
Προπονητικού χαρακτήρα το φιλικό, καθώς αναβλήθηκε η πρεμιέρα του πρωταθλήματος. by www.sport-fm.gr
19:36
Η ενδεκάδα των φιλοξενούμενων: Ροντρίγκες, Μάλης, Χουχούμης, Λούι, Κορνέλιους, Τσιγγάρας, Μεντόσα, Ντουάρτε, Φλόρες, Καρέλης, Ντίας. by www.sport-fm.gr
19:37
19:42
19:45
19:50
14' Δεν βρήκε στόχο η προσπάθεια του Καμπετσή μετά από μπαλιά του Χατζηγιοβάνη. by www.sport-fm.gr
20:45
49' Μεγάλη επέμβαση Διούδη σε σουτ του Καρέλη. Η φάση ξεκίνησε από λάθος του τερματοφύλακα του Παναθηναϊκού, που εν συνεχεία μπλόκαρε σουτ του Τσιγγάρα, by www.sport-fm.gr
20:57
20:57
21:01
21:02
21:09
73' Ο Σάρλια αντικατέστησε τον Βέλεθ, νωρίτερα ο Διούδης έβγαλε σουτ του Μεντόσα. by www.sport-fm.gr
21:10
21:11
21:12
21:18
21:18
21:20
Το πέναλτι προέκυψε μετά από εκτέλεση φάουλ του Μπαρμπόσα, που βρήκε στο χέρι παίκτη του Παναθηναϊκού στο τείχος. by www.sport-fm.gr