Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Άρη και τον ΟΦΗ στο «Κλεάνθης Βικελίδης» by www.sport-fm.gr
Πρόκειται για την αναμέτρηση με την οποία ολοκληρώνεται το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής by www.sport-fm.gr
Άρης: Ντένις, Σούντγκρεν, Φαμπιάνο, Μπράμπετς, Λούμορ, Εντιαγέ, Σάσα, Μαντσίνι, Μπερτόγλιο, Γκάμα, Καμαρά. by www.sport-fm.gr
ΟΦΗ: Επασί, Μαρινάκης, Βούρος, Πασαλίδης, Κοροβέσης, Ντε Γκούζμαν, Γκαγιέγος, Καμάου, Νέιρα, Φαν ντάινεν, Καστάνιος. by www.sport-fm.gr
Στον πάγκο του Άρη: Κουέστα, Ιτούρμπε, Χαΐροβιτς, Σάκιτς, Ματίγια, Τζέγκο, Μπεναλουάν, Δεληζήσης, Μάνος. by www.sport-fm.gr
19:29
Στον πάγκο του ΟΦΗ είναι οι: Βάτερμαν, Ουές, Σελίμοβιτς, Λάμπρου, Διαμαντής, Ντουρμισάι, Γρίβας, Μπαλογιάννης by www.sport-fm.gr
19:29
Διαιτητής: Θανάσης Τζήλος (Λάρισας) Α’ βοηθός: Τρύφων Πετρόπουλος (Αρκαδίας) Β’ βοηθός: Ιορδάνης Απτσόσογλου (Αθηνών) Τέταρτος: Κωνσταντίνος Περράκης (Αθηνών) VAR: Στέφανος Κουμπαράκης (Κυκλάδων) – Δημήτρης Σαμοΐλης (Αθηνών) by www.sport-fm.gr
19:30
19:33
3' Πρώτη καλή στιγμή για τον Άρη! Ο Σούντγκρεν απέναντι στο Ντένις, αλλά η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ
19:33
3' Απαντάει ο ΟΦΗ! Ο Καμάου ΄μετά την εκτέλεση κόρνερ του Άρη έφυγε στην κόντρα και έμεινε όρθιος, έδωσε την πάσα στον Καστάνιος, αλλά αυτός καθυστέρησε πάρα πολύ και ο Μπράμπετς έδιωξε σε κόρνερ
19:39
19:40
19:40
19:41
11' Γύρισμα του Μπρούνο Γκάμα με το εξωτερικό, δεν βρέθηκε παίκτης να μπει στην πορεία της μπάλας by www.sport-fm.gr
19:44
19:45
19:50
20' Συμπληρώθηκε εικοσάλεπτο και ο ΟΦΗ έχει ισορροπήσει στα τελευταία λεπτά του αγώνα. by www.sport-fm.gr
20:02
33' Ευκαιρία για τον Άρη! Σουτ του Καμαρά έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ. by www.sport-fm.gr
20:50
63' Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Μέσα ο Λάμπρου και ο Ντουρμισάι, εκτός ο Φαν Ντούιντεν και ο Καστάνιος. by www.sport-fm.gr
20:53
20:53
20:54
20:55
20:57
Διαμαρτύρονται για χέρι του Πασαλίδη οι γηπεδούχοι, η μπάλα φαίνεται να χτυπά στην κοιλιά του by www.sport-fm.gr
21:01
21:03
21:05
21:07
80' Κακό δεύτερο ημίχρονο για τον Άρη. Λίγα πράγματα και σχετικά εύκολα ο ΟΦΗ κρατά το μηδέν by www.sport-fm.gr
21:09
21:10
83' Φοβερή ευκαιρία για τον Άρη, με την ωραία εκτέλεση του Ιτούρμπε, την γυριστή κεφαλιά του Εντιαγέ και την ενστικτώδη επέμβαση του Επασί σε κόρνερ... by www.sport-fm.gr
21:13
21:13
21:14
21:18
21:20
21:22
90'+4' Σουτ του Μπράμπετς, η μπάλα κοντράρει και καταλήγει κόρνερ, που περνάει ανεκμετάλλευτο. by www.sport-fm.gr
21:23
90'+5' Λήξη του αγώνα. Άρης και ΟΦΗ μένουν στο 0-0 στο «Κλεάνθης Βικελίδης». by www.sport-fm.gr