Παρακολουθήστε μέσω του sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για το Champions League.

21:18
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη του Ίντερ-Ρεάλ Μαδρίτης για την 1η αγωνιστική των ομίλων του Champions League. by Γιώργος Τσανάκας
21:19
Σπουδαία αναμέτρηση με δύο ομάδες που αρέσκονται να παίζουν ωραίο ποδόσφαιρο και να σκοράρουν, οπότε περιμένουμε να δούμε καλό θέαμα σήμερα στο Τζουζέπε Μεάτσα. by Γιώργος Τσανάκας
21:20
Οι δύο ομάδες έχουν αναμετρηθεί άλλες 17 φορές. Οκτώ οι νίκες της Ρεάλ, 7 της Ιντερ, ενώ μόλις 2 ματς έληξαν ισόπαλα. 5-2-1 υπέρ των «νερατζούρι» σε ιταλικό έδαφος. by Γιώργος Τσανάκας
21:20
Στο πιο πρόσφατο οι Μαδριλένοι επιβλήθηκαν 0-2 (25/11/2020). Αναμετρήθηκαν και στον τελικό του Κυπέλλου Πρωταθλητριών το 1964 στη Βιέννη, με την Ιντερ να επικρατεί 3-1. by Γιώργος Τσανάκας
21:20
Τελευταία νίκη της Ιντερ κόντρα σε ισπανική ομάδα στο Τσάμπιονς Λιγκ ήταν τον Απρίλιο του 2010, 3-1 την Μπαρτσελόνα στο Μιλάνο. by Γιώργος Τσανάκας
21:21
H Ίντερ προέρχεται από το 2-2 με την Σαμπντόρια στην Γένοβα, έχοντας προηγηθεί δις, αλλά ισοφαρίστηκε ισάριθμες φορές. 2-1-0 το ρεκόρ της στην Serie A ως τώρα. by Γιώργος Τσανάκας
21:22
Από το 5-2 επί της Θέλτα, με ανατροπή, προέρχεται η Ρεάλ Μαδρίτης, η οποία έχει 3-1-0 στη La Liga. by Γιώργος Τσανάκας
21:23
Εκτός για την Ίντερ ο Σένσι και για τη Ρεάλ οι Κρόος, Θεμπάγιος, Μπέιλ. by Γιώργος Τσανάκας
21:24
Ίντερ (Σιμόνε Ιντζάγκι): Χαντάνοβιτς – Σκρίνιαρ, Ντε Βράι, Μπαστόνι – Νταρμιάν, Μπαρέλα, Μπρόζοβιτς, Τσαλχάνογλου, Πέρισιτς – Λαουτάρο, Τζέκο. by Γιώργος Τσανάκας
21:24
Ρεάλ Μαδρίτης (Κάρλο Αντσελότι): Κουρτουά – Καρβαχάλ, Μιλιτάο, Νάτσο, Αλάμπα – Κασεμίρο, Μόντριτς, Βαλβέρδε – Βάσκεθ, Μπενζεμά, Βινίσιους. by Γιώργος Τσανάκας
21:24
Διαιτητής ο Ντάνιελ Ζίμπερ από τη Γερμανία. by Γιώργος Τσανάκας
21:41
Στο ματς του ομίλου που διεξήχθη νωρίτερα, η πρωτάρα Σέριφ Τίρασπολ επικράτησε 2-0 της Σαχτάρ Ντόνετσκ, ξεκινώντας με το δεξί. by Γιώργος Τσανάκας
21:48
21:48
21:49
by Γιώργος Τσανάκας
21:50
22:00
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Γιώργος Τσανάκας
22:04
Αργό το τέμπο στα πρώτα λεπτά. Οι δύο ομάδες προσπαθούν να κυκλοφορήσουν την μπάλα. by Γιώργος Τσανάκας
22:07
6' Πρώτη τελική για την Ίντερ. Ο Λαουτάρο το σουτ στην κίνηση, αδύναμο, θα μπλοκάρει ο Κουρτουά. by Γιώργος Τσανάκας
22:08
Διάθεση από την Ίντερ να πιέσει ψηλά στα πρώτα λεπτά, με την Ρεάλ να προσπαθεί να κοντρολάρει τον ρυθμό. by Γιώργος Τσανάκας
22:10
9' Μεγάλη φάση για την Ίντερ! Ο Λαουτάρο βγάζει τετ-α-τετ τον Τζέκο, διώχνει με το πόδι ο Κουρτουά. Στη συνέχεια κερδίζουν κόρνερ οι γηπεδούχοι... by Γιώργος Τσανάκας
22:11
10' Κι άλλη τελική η Ίντερ! Εκτέλεση κόρνερ του Τσαλχάνογλου, κεφαλιά του Σκρίνιαρ, άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
22:14
13' Προβολή του Πέρισιτς, η μπάλα άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
22:15
14' Σουτ του Κασεμίρο, όαυτ. by Γιώργος Τσανάκας
22:18
Πιέζει η Ίντερ, που ψάχνει με ορθολογικό τρόπο το γκολ αλλά δεν το έχει καταφέρει ακόμη. Πιο σφιχτή η Ρεάλ Μαδρίτης, ψάχνεται περισσότερο στην κόντρα-επίθεση... by Γιώργος Τσανάκας
22:19
17' Γύρισμα του Βάσκεθ στον Μπενζεμά, κάνει το σουτ που κοντράρει στα σώματα... by Γιώργος Τσανάκας
22:20
19' Μεγάλη φάση για την Ίντερ! Καλοζυγισμένη σέντρα του Πέρισιτς, καρφωτή κεφαλιά του Λαουτάρο αλλά ο Κουρτουά το βγάζει και αυτό! by Γιώργος Τσανάκας
22:22
22:24
Εξαιρετικό το transition game από τους παίκτες της Ίντερ στο πρώτο 20λεπτο, καταπληκτικές οι επιστροφές που δεν αφήνουν την Ρεάλ να φτιάξει υποψία ευκαιρίας... by Γιώργος Τσανάκας
22:26
8-2 oι τελικές στο ματς αυτή τη στιγμή... Στο 24ο λεπτό είμαστε! by Γιώργος Τσανάκας
22:28
26' Τρομερή κυκλοφορία της μπάλας από την Ίντερ, ο Καρβαχάλ έχει κλείσει σαν στόπερ και σώζει την ομάδα του... by Γιώργος Τσανάκας
22:28
27' Πολύ δυνατό γύρισμα του Βάσκεθ, δεν μπορεί ο Μπενζεμά να φτάσει σε τελική... by Γιώργος Τσανάκας
22:31
22:32
Μισάωρο στο παιχνίδι, παραμένει το 0-0 ανάμεσα σε Ίντερ και Ρεάλ Μαδρίτης με τους φιλοξενούμενους να ισορροπούν στο τελευταίο τρίλεπτο... by Γιώργος Τσανάκας
22:37
36' Πολύ μεγάλη φάση για τη Ρεάλ! Ο Μιλιτάο πηδάει ψηλότερα από όλους, πιανει την καρφωτή κεφαλιά αλλά περνάει δίπλα από το αριστερό δοκάρι! Πάλι καλά να λένε οι νερατζούρι... by Γιώργος Τσανάκας
22:38
37' Σέντρα Μπαρέλα, κεφαλιά Λαουτάρο, άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
22:38
37' Φάση για την Ίντερ! Σουτ του Μπρόζοβιτς, η μπάλα γλύφει το δεξί δοκάρι του Κουρτουά... by Γιώργος Τσανάκας
22:40
39' Σέντρα-σουτ του Μπαρέλα, διώχνει ξανά ο... κέρβερος Κουρτουά! by Γιώργος Τσανάκας
22:44
43' Απειλεί ξανά η Ίντερ! Σουτ του Τζέκο στην κίνηση, ο Κουρτουά διώχνει! by Γιώργος Τσανάκας
22:46
Μπρόζοβιτς και Τσαλχάνογλου γλιτώνουν δύο σίγουρες κάρτες, αφού ο διαιτητής της χαρίζει... by Γιώργος Τσανάκας
22:47
Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος. by Γιώργος Τσανάκας
22:47
45'+1' Κάρτα στον Λαουτάρο. by Γιώργος Τσανάκας
22:49
Τέλος στο πρώτο μέρος! Ίντερ και Ρεάλ Μαδρίτης πάνε στο ημίχρονο όπως ξεκίνησαν το ματς, χωρίς σκορ (0-0). Εξαιρετικό πρώτο 25λεπτο η Ίντερ, ισορρόπησε στο επόμενο τέταρτο η Ρεάλ, με τους νερατζούρι να φορτσάρουν εκ νέου στο φινάλε του 45λεπτου αλλά να μην βρίσκουν το γκολ. by Γιώργος Τσανάκας
23:03
Μάλλον θέλει Κορέα η Ίντερ για να βρει το γκολ, η Ρεάλ Μαδρίτης θέλει περισσότερη φαντασία στο παιχνίδι της. by Γιώργος Τσανάκας
23:04
46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος! Χωρίς αλλαγές συνεχίζουν οι δύο ομάδες. by Γιώργος Τσανάκας
23:07
Τίποτα το ιδιαίτερο στο ξεκίνημα του αγώνα... by Γιώργος Τσανάκας
23:10
23:12
13-7 οι τελικές στο παιχνίδι. by Γιώργος Τσανάκας
23:13
54' Τρομερή χαμένη ευκαιρία για την Ίντερ! Ο Κουρτουά βγάζει την κεφαλιά του Τζέκο, ο Σκρίνιαρ δεν μπορεί να σκοράρει στην επαναφορά και ενώ ήταν αμαρκάριστος στη μικρή περιοχή! by Γιώργος Τσανάκας
23:13
55' Νταρμιάν και Πέρισιτς έξω, μέσα οι Ντάμφρις, Ντι Μάρκο για την Ίντερ. by Γιώργος Τσανάκας
23:16
57' Απειλεί η Ρεάλ. Φάση διαρκείας στα καρέ, ο Καρβαχάλ κάνει το σουτ αλλά ο Χαντάνοβιτς διώχνει. by Γιώργος Τσανάκας
23:18
60' Κάρτα στον Αλάμπα! by Γιώργος Τσανάκας
23:19
Μια ώρα στο ματς, παραμένει το 0-0 στο Τζουζέπε Μεάτσα. by Γιώργος Τσανάκας
23:22
23:23
65' Κορέα, Βιδάλ μέσα, έξω οι Τσαλχάνογλου, Λαουτάρο για την Ίντερ. by Γιώργος Τσανάκας
23:24
Παίξτε και ένα επόμενο γκολ στο ματς (ή anytime για να μειώστε το ρίσκο) από τον Κορέα... Αξίζει! Μην πείτε ότι δεν σας το είπα μετά... by Γιώργος Τσανάκας
23:26
68' Τρομερή κούρσα του Ντάμφρις, απομακρύνει σε κόρνερ τελευταία στιγμή ο Μιλιτάο... by Γιώργος Τσανάκας
23:31
72' Ο Βινίσιους κάνει τρομερή κούρσα, δεν κάνει καλό γύρισμα αλλά κερδίζει το κόρνερ. by Γιώργος Τσανάκας
23:32
23:38
Τελευταίο δεκάλεπτο στο παιχνίδι, το 0-0 παραμένει ανάμεσα σε Ίντερ και Ρεάλ Μαδρίτης by Γιώργος Τσανάκας
23:38
80' Καμαβινγκά αντί Μότριτς. by Γιώργος Τσανάκας
23:40
81' Σουτ του Βινίσιους, ο Ντε Βράι σώζει την Ίντερ. by Γιώργος Τσανάκας
23:42
84' Βετσίνο αντί Μπαρέλα για την Ίντερ. by Γιώργος Τσανάκας
23:44
Τελευταίο πεντάλεπτο... Για να δούμε. by Γιώργος Τσανάκας
23:48
89' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ! by Γιώργος Τσανάκας
23:49
Τρομερή ομαδική προσπάθεια, ο Καμαβινγκά σπάει για τον Ροντρίγκο, ο οποίος με σουτ στην κίνηση εκτελεί τον Χαντάνοβιτς για το 1-0. by Γιώργος Τσανάκας