Παρακολουθήστε live από το control-room του sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Ιωνικό και τον Άρη για τη 2η αγωνιστική της Super League 1.

18:41
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα σε Ιωνικό και Άρη, για τη 2η αγωνιστική της Super League 1. by Γιάννης Πολιάς
18:41
Ο αγώνας θα ξεκινήσει στις 19:00 και θα μεταδοθεί τηλεοπτικά από το Cosmote Sport 1 και ραδιοφωνικά από τον bwinΣΠΟΡ FM 94,6, σε περιγραφή Μανώλη Μουσουράκη. by Γιάννης Πολιάς
18:43
Θυμηθείτε ΕΔΩ γιατί το ματς γίνεται Παρασκευή. by Γιάννης Πολιάς
18:43
Οι Νικαιώτες προέρχονται από την ήττα με 3-0 από την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ, ενώ οι «κίτρινοι» από το 0-0 με τον ΟΦΗ, εντός έδρας. by Γιάννης Πολιάς
18:45
Ας δούμε τις δύο ενδεκάδες. by Γιάννης Πολιάς
18:46
Ιωνικός (Δ. Σπανός): Χουτεσιώτης, Βαλεριάνος, Σάντσες, Τσιγκρίνσκι, Μύγας, Γκοτσούλιας, Ντάλσιο, Καμπράλ, Aοσμάν, Λένις, Τουράμ. by Γιάννης Πολιάς
18:46
Άρης (Ά. Μάντζιος): Ντένις, Σάκιτς, Φαμπιάνο. Μπράμπετς, Σούντγκρεν, Σάσα, Εντιαγέ, Ιτούρμπε, Μπερτόγλιο, Μαντσίνι, Καμαρά. by Γιάννης Πολιάς
18:47
Στον πάγκο για τους γηπεδούχους: Αναγνωστόπουλος, Τσιριγώτης, Βαφέας, Μάναλης, Μπουένο, Ματσούκας, Κιάκος, Κωνσταντινίδης, Κάνιας. by Γιάννης Πολιάς
18:47
Στον πάγκο για τους φιλοξενούμενους: Κουέστα, Γκάμα, Χαΐροβιτς, Άλι, Ματίγια, Τζέγκο, Μπεναλουάν, Γκάνεα, Μάνος. by Γιάννης Πολιάς
18:49
Διαιτητής: Κουτσιαύτης Βοηθοί: Ψαρρής, Κόλλιας 4ος: Τσέτσιλας VAR: Φωτιάς, Παπαδάκης by Γιάννης Πολιάς
18:51
Αυτή θα είναι η πρώτη αναμέτρηση ανάμεσα στις δύο ομάδες μετά το 2007. Τότε, οι Θεσσαλονικείς είχαν νικήσει με 1-0 τον Ιωνικό εκτός έδρας. by Γιάννης Πολιάς
18:56
Με 4-2-3-1 και οι δύο ομάδες. by Γιάννης Πολιάς
18:59
Σέντρα στο ματς. by Γιάννης Πολιάς
19:03
4' Σουτ του Σάσα, μάζεψε άνετα ο Χουτεσιώτης. by Γιάννης Πολιάς
19:09
Δέκα λεπτά αγώνα, με υψηλό ρυθμό στη Νεάπολη και μία καλή στιγμή ως τώρα. by Γιάννης Πολιάς
19:11
12' Κίτρινη κάρτα στον Ντάλσιο. by Γιάννης Πολιάς
19:14
15' Έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων στα τελευταία λεπτά ο Άρης. by Γιάννης Πολιάς
19:15
Το σουτ του Σάσα
by Γιάννης Πολιάς
19:18
19' Νεύρα από τον Σπανό μετά από φάουλ για τον Άρη. Χτύπησε την μπάλα στο έδαφος και του έγιναν συστάσεις από τον διαιτητή. by Γιάννης Πολιάς
19:21
22' ΓΚΟΟΟΟΛ, 1-0 Ο ΙΩΝΙΚΟΣ! Καταπληκτικό τελείωμα του Λένις μετά από μπαλιά του Τουράμ. by Γιάννης Πολιάς
19:24
Την περίμεναν πολύ καιρό αυτήν την στιγμή οι φίλοι του Ιωνικού.
19:24
24' Κίτρινη κάρτα στον Λένις. by Γιάννης Πολιάς
19:26
Ο Κολομβιανός εξτρέμ φαίνεται να αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού. by Γιάννης Πολιάς
19:27
28' Ματσούκας αντί Λένις. by Γιάννης Πολιάς
19:33
34' Γύρισμα του Τουράμ μετά από φάουλ, εκτός η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
19:36
Το ακυρωθέν γκολ του Λένις
19:38
39' Στο έδαφος με πρόβλημα ο Φαμπιάνο. by Γιάννης Πολιάς
19:41
42' Μακρινό σουτ Μπερτόγλιο, ψηλά άουτ η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
19:42
43' Μεγάλη στιγμή για τον Άρη! Ωραίο σουτ Ιτούρμπε μέσα από την περιοχή, λίγο άουτ η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
19:44
45' Επικίνδυνο γύρισμα Σάσα, πέρασε ανεκμετάλλευτο. Είχε προηγηθεί υπέροχη προσπάθεια Μαντσίνι. by Γιάννης Πολιάς
20:01
Τσάμπα έβγαλε τη φανέλα και δέχτηκε κίτρινη ο Λένις, που εν συνεχεία βγήκε λόγω τραυματισμού... Εικόνα live 21968489/119126.jpg by Γιάννης Πολιάς
20:03
Σέντρα στο δεύτερο μέρος. by Γιάννης Πολιάς
20:03
46' Γκάμα αντί Ιτούρμπε. by Γιάννης Πολιάς
20:05
Και Άλι αντί Μπερτόγλιο. by Γιάννης Πολιάς
20:05
48' Επικίνδυνη μπαλιά από Μύγα, δεν βρέθηκε κάποιος να μπει στην πορεία της μπάλας. by Γιάννης Πολιάς
20:06
Θλάση Β' βαθμού έχει υποστεί ο Λένις. by Γιάννης Πολιάς
20:07
49' Δεν μπόρεσε από κοντά ο Καμαρά. by Γιάννης Πολιάς
20:11
54' Κάνιας αντί Γκοτσούλια. by Γιάννης Πολιάς
20:13
Και η δεύτερη αλλαγή των γηπεδούχων ήρθε ελέω τραυματισμού... by Γιάννης Πολιάς
20:14
57' Γκάνεα αντί Σάκιτς. by Γιάννης Πολιάς
20:24
67' Πεσμένος ο ρυθμός του αγώνα, με τον Άρη να έχει μία ανούσια κατοχή της μπάλας. by Γιάννης Πολιάς
20:25
67' Κίτρινη κάρτα στον Σάσα. by Γιάννης Πολιάς
20:27
68' Χαΐροβιτς αντί Μαντσίνι. by Γιάννης Πολιάς
20:37
80' Τελευταίο δεκάλεπτο στο ματς, με τον Ιωνικό να κρατά με ευκολία το μηδέν. by Γιάννης Πολιάς
20:38
81' Μεγάλη στιγμή για τον Άρη, άουτ η κεφαλιά του Χαΐροβιτς από κοντά. by Γιάννης Πολιάς
20:38
Πάνω που έλεγα για το μηδέν που κρατά ο Ιωνικός... by Γιάννης Πολιάς
20:40
Η ευκαιρία του Καμαρά
20:40
83' Μάνος αντί Καμαρά. by Γιάννης Πολιάς
20:41
84' Άουτ η κεφαλιά του Άλι. by Γιάννης Πολιάς
20:43
86' ΓΚΟΟΟΟΟΟΛ, 1-0 Ο ΙΩΝΙΚΟΣ! Καταπληκτικό μακρινό σουτ του Αοσμάν έξω από την περιοχή στα δίχτυα του Ντένις. by Γιάννης Πολιάς
20:44
Πρώτο γκολ του Ιωνικού στη μεγάλη κατηγορία μετά από 14 χρόνια. by Γιάννης Πολιάς
20:46
88' Βαφέας αντί Αοσμάν και Κιάκος αντί Καμπράλ. by Γιάννης Πολιάς
20:46
88' Κίτρινη κάρτα στον Καμπράλ επειδή αποχώρησε... υπερβολικά αργά. by Γιάννης Πολιάς