Καλησπέρα σας! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:33
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Βελγίου με τη Γαλλία, για τα ημιτελικά του Nations League. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:33
Οι «κόκκινοι διάβολοι» αντιμετωπίζουν τους «τρικολόρ» σε ουδέτερη έδρα και ο νικητής σφραγίσει εισιτήριο για τον τελικό του Nations League, όπου βρίσκεται από το βράδυ της Τετάρτης η Ισπανία. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:34
Το ματς είναι προγραμματισμένο να ξεκινήσει στις 21:00. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:34
Σε περίπτωση ισοπαλίας στα 90 λεπτά, θα ακολουθήσει παράταση και στη συνέχεια αν χρειαστεί πέναλτι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:35
Περίπου 20.500 εισιτήρια τέθηκαν στην κυκλοφορία για την αναμέτρηση στο «Allianz Stadium», με τις δύο πλευρές να έχουν προμηθευτεί από 3.000 κομμάτια. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:37
Τηλεοπτικά το ματς μεταδίδεται από Open και Cosmote Sport 1. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:37
Εκτός για την ομάδα του Μαρτίνεθ είναι ο Μέρτενς, Τοργκάν Αζάρ και ο Μενιέ. Επέστρεψε ο Ντε Μπρόινε, ενώ ξεπέρασε το πρόβλημά του και λογικά παίζει ο Ντεναγιέρ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:39
Δίχως τον τραυματία Ενγκολό Καντέ θα παραταχθεί η ομάδα του Ντιντιέ Ντεσάν, ενώ δεν έχει κληθεί από τον έμπειρο τεχνικό ο Ολιβιέ Ζιρού. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:39
Η ενδεκάδα του Βελγίου: Κουρτουά – Αλντερβέιρελντ, Βερτόνγκεν, Ντεναγιέρ – Καστάν, Τίλεμανς, Βίτσελ, Καράσκο – Ντε Μπρόινε, Αζάρ – Λουκάκου by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:42
H ενδεκάδα της Γαλλίας: Γιορίς – Κουντέ, Βαράν, Λ. Ερναντέζ – Παβάρ, Πογκμπά, Ραμπιό, Τ. Ερναντέζ – Γκριεζμάν – Μπενζεμά, Εμπαπέ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:48
3' Κυκλοφορεί τη μπάλα η Γαλλία και απομακρύνει το Βέλγιο μια προσπάθεια να πατήσουν στην περιοχή της. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:49
4' ΑΠΙΘΑΝΗ ευκαιρία για το Βέλγιο να ανοίξει το σκορ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:50
Ο Κουντέ δεν μπόρεσε να απομακρύνει σωστά, η μπάλα στρώθηκε στον Ντε Μπρόινε, ο οποίος όμως νικήθηκε από τον εντυπωσιακό Γιορίς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:52
7' O Λουκάκου πατάει περιοχή αλλά οι Γάλλοι τον κόβουν. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:55
10' Συμπληρώσαμε ένα δεκάλεπτο στο Τορίνο με τη Γαλλία να έχει την κατοχή αλλά το Βέλγιο να έχει την μεγαλύτερη ευκαιρία. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:56
11' Περνάει ανεκμετάλλευτο ένα κόρνερ για το Βέλγιο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:59
14' Καλή μπαλιά του Πογκμπά στον Μπενζεμά αλλά υπάρχει οφσάιντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:00
15' Ταχύτατο βολέ του Ντε Μπρόινε, περνάει αρκετά έξω από τα δοκάρια του Γιορίς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:02
17' Ο Τεό Ερνάντεζ κερδίζει φάουλ και σώζει τη Γαλλία από τον κίνδυνο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:05
20' Η Γαλλία πλησιάζει την αντίπαλη περιοχή και παλεύει να δημιουργήσει απειλή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:08
23' Αδύναμο σουτ του Εμπαπέ, μπλοκάρει ο Κουρτουά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:09
25' Γεμίζει ο Ντε Μπρόινε, στην αγκαλιά του Γιορίς άνετα η μπάλα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:11
26' Έχει πέσει ο ρυθμός, με τις δύο ομάδες να κοιτάζουν περισσότερο την άμυνα παρά την επίθεση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:13
28' Ο Εμπαπέ περνάει όποιον βρίσκει μπροστά του και κερδίζει κόρνερ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:13
29' Μια σέντρα του Μπενζεμά στο πουθενά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:16
31' Τεράστια ευκαιρία ξανά για το Βέλγιο αλλά ο Κουντέ κόβει τον Αζάρ την τελευταία στιγμή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:17
32' Φωνάζουν για πέναλτι οι Γάλλοι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:19
34' Το παιχνίδι συνεχίζεται κανονικά με το Βέλγιο να πιέζει. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:19
Η μεγάλη φάση του Βελγίου στο 4΄
by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:22
37' ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ για το Βέλγιο και τον Καράσκο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:23
Χόρεψε τον Παβάρ μέσα στην αντίπαλη περιοχή και με έναν κεραυνό έστειλε τη μπάλα στη γωνία του Γιορίς για το 1-0! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:25
40' ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛ ο Λουκάκου και 2-0! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:27
Τι έβαλε ο παιχταράς! Πήρε τη μπάλα στη γωνία της μεγάλης περιοχής και στη συνέχεια με μια βολίδα νίκησε τον Γιορίς, με την μπάλα να περνάει πραγματικά από το μάτι της βελόνας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:30
45' O Γιορίς μπλοκάρει με υπερένταση το σουτ του Αζάρ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:30
45' Δεν μπορεί από κοντά ο Εμπαπέ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:31
Τέλος πρώτου ημιχρόνου! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:32
Το Βέλγιο κυριαρχεί και έχει κάνει μεγάλο βήμα για τη νίκη-πρόκριση, by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:37
22:48
Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:50
48' Σουτάρει ο Πογκμπά από τα 35 μέτρα αλλά η μπάλα φεύγει μακριά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:51
49' Φάουλ σε καλό σημείο για τη Γαλλία. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:52
50' Ο Πογκμπά τσιμπάει την κεφαλιά αλλά την στέλνει πάνω από το οριζόντιο του Κουρτουά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:53
51' Γυριστό του Λουκάκου στην αγκαλιά του Γιορίς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:53
22:56
54' Έχει ανεβάσει τις γραμμές της η Γαλλία και πιέζει. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:00
58' Τι χάνει ο Γκριζμάν! Ο Εμπαπέ του γυρίζει τη μπάλα αλλά αυτός δεν μπορεί να την στείλει στα δίχτυα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:04
62' ΓΚΟΛΛΛΛΛΛ για τη Γαλλία με τον Μπενζεμά και 2-1! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:05
Ο Εμπαπέ πασάρει στον Μπενζεμά και αυτός παρά το γεγονός ότι είχε όλη την άμυνα του Βελγίου στην πλάτη του, γύρισε και κάρφωσε τη μπάλα στη γωνία του Κουρτουά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:08
Φωνάζει για πέναλτι στον Εμπαπέ η Γαλλία, υπάρχει επαφή! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:09
67' Κίτρινη κάρτα στο Βερτόνγκεν by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:09
Πάει να το δει! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:10
Πέναλτι! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:11
69' ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ ο Εμπαπέ με πέναλτι και 2-2! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:12
Μέσα σε επτά λεπτά οι Γάλλοι ισοφαρίζουν! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:15
73' Σουτάρα του Ντε Μπρόινε και απίθανη επέμβαση του Γιορίς! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:18
74' Μέσα ο Τσουαμενί, εξώ ο Ραμπιό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:19
77' Τριπλή ευκαιρία για τη Γαλλία! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:22
80' Σουτ του Γκριζμάν, πάνω από το οριζόντιο του Κουρτουά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:22
23:25
83' Μόνο Γαλλία υπάρχει στο δεύτερο ημίχρονο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:27
85' Τραγική πάσα του Μπενζεμά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:28
86' Σουτ του Εμπαπέ λίγο έξω. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:29
87' ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ ο Λουκάκου σε απίθανη αντεπίθεση και 3-2! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:30
Είναι οφσάιντ, δεν μετράει το γκολ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:32
90' Ο Πογκμπά εκτελεί ένα φάουλ από τα 30+ μέτρα και η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι του Κουρτουά! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:33
90' ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛ ο Τεό Ερναντέζ και 3-2! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:33
Απίθανα πράγματα με σουτάρα από τον Γάλλο που ακολουθεί την μπάλα στην πλάτη της άμυνας! by Χρήστος Κατριμουστάκης